Till innehåll
Sunnanå SK - Sunnanåcupen 2023 (5 - 8 jan 2023)
Sunnanåcupen 2023 använder
Cupmate
Sunnanåcupen 2023
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Spelschema
Spelschema klasser
Dam senior (Dam senior)
Final F17 + RIF P09 (Final F17 + RIF P09)
Flickor -09/10 (F-09/10)
Flickor -11/12 (F-11/12)
Herr junior (Herr junior)
Herr senior (Herr senior)
Parasport & Hanna Marklund (Parasport & Hanna Marklund)
Pojkar -09/10 (P-09/10)
Pojkar -11 (P-11)
Pojkar -12/13 (P-12/13)
Slutspel -Flickor 09/10 (Slutspel F09/10)
Slutspel -Pojkar 09/10 (Slutspel P09/10)
Planer
Balderhallarna A-hallen (Balder A)
Balderhallen B-hallen (Balder B)
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
Lö 7 jan 2023
Plan:
Balderhallarna A-hallen
Balderhallen B-hallen
Balderhallen B-hallen
Nygatan 15
931 33 Skellefteå
Tid
64.
09.00
P-11 - A
Sunnanå SK P11 Blå
-
Skellefteå FF Lag 1
66.
09.30
P-11 - A
Rönnskär Railcare IF
-
Bergsbyn SK P10/11
68.
10.00
P-11 - A
Sunnanå SK P11
-
LUAIK P11
70.
10.40
P-09/10 - A
Skellefteå FF
2 - 2
Rönnskär Railcare IF
72.
11.10
P-09/10 - A
Gammelgårdens IF
15 - 0
AFC Galaxy P 10 Röd
74.
11.40
P-12/13 - A
Sunnanå SK Vit
-
Sunnanå SK Blå
76.
12.10
P-12/13 - A
Sunnanå SK
-
Ifk Anderstorp
78.
12.50
P-12/13 - A
lycksele if lag 1
-
Sunnanå SK P12
80.
13.20
F-11/12 - A
Myckle IK F11
-
Gimonäs Umeå IF Svart
82.
13.50
F-09/10 - A
Rönnskär Railcare IF F10/09 Lag 2
0 - 2
Sunnanå SK F09
84.
14.20
F-11/12 - A
Sunnanå SK F-11
-
Gimonäs Umeå IF Svart
86.
15.00
F-09/10 - A
Sunnanå SK
2 - 5
Rönnskär Railcare IF F10/09 Lag 1
88.
15.30
F-09/10 - A
Sunnanå SK F09
1 - 1
Kågedalens aif F10-09
90.
16.00
P-12/13 - A
Sunnanå SK
-
Sunnanå SK Vit
92.
16.30
P-12/13 - A
Sunnanå SK Blå
-
lycksele if lag 1
94.
17.10
P-12/13 - A
Ifk Anderstorp
-
Sunnanå SK P12
96.
17.40
F-09/10 - A
Rönnskär Railcare IF F10/09 Lag 1
2 - 1
Rönnskär Railcare IF F10/09 Lag 2
98.
18.10
F-09/10 - A
Kågedalens aif F10-09
2 - 2
Sunnanå SK
100.
18.40
F-09/10 - A
Rönnskär Railcare IF F10/09 Lag 1
5 - 2
Sunnanå SK F09
102.
19.20
Herr junior - A
Morön BK
5 - 0
Sunnanå SK
Tillbaka
Spelschema klasser
Dam senior (Dam senior)
Final F17 + RIF P09 (Final F17 + RIF P09)
Flickor -09/10 (F-09/10)
Flickor -11/12 (F-11/12)
Herr junior (Herr junior)
Herr senior (Herr senior)
Parasport & Hanna Marklund (Parasport & Hanna Marklund)
Pojkar -09/10 (P-09/10)
Pojkar -11 (P-11)
Pojkar -12/13 (P-12/13)
Slutspel -Flickor 09/10 (Slutspel F09/10)
Slutspel -Pojkar 09/10 (Slutspel P09/10)
Planer
Balderhallarna A-hallen (Balder A)
Balderhallen B-hallen (Balder B)
Sök lag
Sunnanåcupen 2023 använder
Cupmate