Till innehåll
Kullavik IF - Trettonhelgscupen (5 - 8 jan 2023)
Trettonhelgscupen använder
Cupmate
Trettonhelgscupen
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
F10 (Flickor 10år)
F11 (Flickor 11år)
F12 (Flickor 12år)
F13 (Flickor 13år)
F14 (Flickor 14år)
F15-17 (Flickor 15-17år)
F8 (Flickor 8år)
P10 (Pojkar 10år)
P11 (Pojkar 11år)
P12 (Pojkar 12år)
P13 (Pojkar 13år)
P16 (Pojkar 16år)
P17 (Pojkar 17år)
P19 (Pojkar 19år)
P8-9 (Pojkar 8-9år)
Planer
A 3mot3 med sarg (A-3:3-s)
A 4mot4 med sarg plan 1 (A-4:4-s-1)
A 4mot4 med sarg plan 2 (A-4:4-s-2)
A 4mot4 utan sarg plan 1 (A-4:4-1)
A 4mot4 utan sarg plan 2 (A-4:4-2)
A 5mot5 (A-5:5)
B 3mot3 med sarg (B-3:3-s)
B 4mot4 med sarg (B-4:4-s)
B 4mot4 plan 1 (B-4:4-1)
B 4mot4 plan 2 (B-4:4-2)
B 5mot5 (B-5:5)
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
Lö 7 jan 2023
Plan:
A 3mot3 med sarg
A 4mot4 med sarg plan 1
A 4mot4 med sarg plan 2
A 4mot4 utan sarg plan 1
A 4mot4 utan sarg plan 2
A 5mot5
B 3mot3 med sarg
B 4mot4 med sarg
B 4mot4 plan 1
B 4mot4 plan 2
B 5mot5
A 5mot5
Tid
13.00
Flickor 13år - A
GAIS Futsal/BK Skottfint
1 - 1
Kullavik IF Blå
13.15
Flickor 13år - A
Kullavik IF Gul
4 - 0
Getinge IF Grön
13.30
Pojkar 13år - A
ÄFF Lag Röd
1 - 0
Kullavik IF Lag 1, Gul
13.45
Pojkar 13år - B
Solängens BK Grön
1 - 1
Kullavik IF Lag 2, Blå
14.00
Pojkar 17år - A
Holmalunds IF Röd
1 - 0
Kullavik If 1
14.15
Pojkar 17år - B
WRY P06 Svart
1 - 2
Uddevalla Futsal Club/IFK Uddevalla Vit
14.30
Flickor 13år - A
Getinge IF Grön
0 - 0
Onsala BK Vit/Blå
14.45
Pojkar 13år - A
ÄFF Lag Röd
0 - 1
Grebbestads IF
15.00
Pojkar 13år - B
Slottsskogen Godhem 97 IF Napoli
1 - 0
Solängens BK Grön
15.15
Pojkar 17år - A
Öckerö IF
0 - 1
Holmalunds IF Röd
15.30
Pojkar 17år - B
Vallens IF
0 - 0
WRY P06 Svart
15.45
Flickor 13år - A
GAIS Futsal/BK Skottfint
7 - 0
Getinge IF Grön
16.00
Flickor 13år - A
Onsala BK Vit/Blå
0 - 0
Kullavik IF Gul
16.15
Pojkar 13år - A
Kullavik IF Lag 1, Gul
0 - 4
Grebbestads IF
16.30
Pojkar 13år - B
Kronängs IF Vit
1 - 1
Solängens BK Grön
16.45
Pojkar 17år - A
Uddevalla Futsal Club/IFK Uddevalla Blå
4 - 0
Holmalunds IF Röd
17.00
Pojkar 17år - B
Kullavik IF 2
1 - 1
WRY P06 Svart
17.15
Flickor 13år - A
Kullavik IF Gul
0 - 4
GAIS Futsal/BK Skottfint
17.30
Flickor 13år - A
Jonsered IF
0 - 1
Kullavik IF Gul
17.45
Flickor 13år - A
Onsala BK Vit/Blå
0 - 2
GAIS Futsal/BK Skottfint
18.00
Flickor 13år - Final
GAIS Futsal/BK Skottfint
5 - 0
Kullavik IF Gul
18.15
Pojkar 13år - A - 1/2
Grebbestads IF
1 - 0
Slottsskogen Godhem 97 IF Napoli
18.30
Pojkar 17år - B - 1/2
Öckerö IF
4 - 2
*
Kullavik IF 2
18.45
Pojkar 17år - A - 1/2
Uddevalla Futsal Club/IFK Uddevalla Blå
1 - 0
Vallens IF
19.15
Pojkar 13år - A - Final
Grebbestads IF
4 - 3
*
Kronängs IF Svart
19.30
Pojkar 13år - B - Final
Kullavik IF Lag 1, Gul
4 - 3
*
ÄFF Lag Röd
19.45
Pojkar 17år - A - Final
Uddevalla Futsal Club/IFK Uddevalla Blå
2 - 3
*
Holmalunds IF Röd
20.00
Pojkar 17år - B - Final
Öckerö IF
0 - 1
Kullavik If 1
Tillbaka
Spelschema klasser
F10 (Flickor 10år)
F11 (Flickor 11år)
F12 (Flickor 12år)
F13 (Flickor 13år)
F14 (Flickor 14år)
F15-17 (Flickor 15-17år)
F8 (Flickor 8år)
P10 (Pojkar 10år)
P11 (Pojkar 11år)
P12 (Pojkar 12år)
P13 (Pojkar 13år)
P16 (Pojkar 16år)
P17 (Pojkar 17år)
P19 (Pojkar 19år)
P8-9 (Pojkar 8-9år)
Planer
A 3mot3 med sarg (A-3:3-s)
A 4mot4 med sarg plan 1 (A-4:4-s-1)
A 4mot4 med sarg plan 2 (A-4:4-s-2)
A 4mot4 utan sarg plan 1 (A-4:4-1)
A 4mot4 utan sarg plan 2 (A-4:4-2)
A 5mot5 (A-5:5)
B 3mot3 med sarg (B-3:3-s)
B 4mot4 med sarg (B-4:4-s)
B 4mot4 plan 1 (B-4:4-1)
B 4mot4 plan 2 (B-4:4-2)
B 5mot5 (B-5:5)
Sök lag
Trettonhelgscupen använder
Cupmate