Till innehåll
Kullavik IF - Trettonhelgscupen (5 - 8 jan 2023)
Trettonhelgscupen använder
Cupmate
Trettonhelgscupen
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
F10 (Flickor 10år)
F11 (Flickor 11år)
F12 (Flickor 12år)
F13 (Flickor 13år)
F14 (Flickor 14år)
F15-17 (Flickor 15-17år)
F8 (Flickor 8år)
P10 (Pojkar 10år)
P11 (Pojkar 11år)
P12 (Pojkar 12år)
P13 (Pojkar 13år)
P16 (Pojkar 16år)
P17 (Pojkar 17år)
P19 (Pojkar 19år)
P8-9 (Pojkar 8-9år)
Planer
A 3mot3 med sarg (A-3:3-s)
A 4mot4 med sarg plan 1 (A-4:4-s-1)
A 4mot4 med sarg plan 2 (A-4:4-s-2)
A 4mot4 utan sarg plan 1 (A-4:4-1)
A 4mot4 utan sarg plan 2 (A-4:4-2)
A 5mot5 (A-5:5)
B 3mot3 med sarg (B-3:3-s)
B 4mot4 med sarg (B-4:4-s)
B 4mot4 plan 1 (B-4:4-1)
B 4mot4 plan 2 (B-4:4-2)
B 5mot5 (B-5:5)
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
Sö 8 jan 2023
Plan:
A 3mot3 med sarg
A 4mot4 med sarg plan 1
A 4mot4 med sarg plan 2
A 4mot4 utan sarg plan 1
A 4mot4 utan sarg plan 2
A 5mot5
B 3mot3 med sarg
B 4mot4 med sarg
B 4mot4 plan 1
B 4mot4 plan 2
B 5mot5
A 5mot5
Tid
12.00
Flickor 15-17år - A
Lerkil 1
0 - 1
IF väster Orange
12.15
Flickor 15-17år - A
Hjuviks AIK
1 - 1
Kullavik IF 1
12.30
Flickor 15-17år - B
Lerkil 2
0 - 0
IF väster Svart
12.45
Flickor 15-17år - B
Stenkullen
0 - 2
Kullavik If 2
13.00
Flickor 15-17år - A
Lerkil 1
0 - 1
Hjuviks AIK
13.15
Flickor 15-17år - A
IF väster Orange
1 - 1
Kullavik IF 1
13.30
Flickor 15-17år - B
Lerkil 2
1 - 0
Stenkullen
13.45
Flickor 15-17år - B
IF väster Svart
0 - 1
Kullavik If 2
14.00
Flickor 15-17år - A
Kullavik IF 1
0 - 1
Lerkil 1
14.15
Flickor 15-17år - A
IF väster Orange
1 - 0
Hjuviks AIK
14.30
Flickor 15-17år - B
Kullavik If 2
0 - 1
Lerkil 2
14.45
Flickor 15-17år - B
IF väster Svart
2 - 0
Stenkullen
15.00
Flickor 15-17år - A - 1/2
IF väster Orange
1 - 0
Kullavik If 2
15.15
Flickor 15-17år - A - 1/2
Hjuviks AIK
0 - 1
Lerkil 2
15.30
Flickor 15-17år - B - 1/2
Lerkil 1
1 - 0
Stenkullen
15.45
Flickor 15-17år - B - 1/2
Kullavik IF 1
0 - 6
IF väster Svart
16.00
Flickor 15-17år - A - Final
IF väster Orange
1 - 0
Lerkil 2
16.15
Flickor 15-17år - B - Final
Lerkil 1
2 - 0
*
IF väster Svart
16.30
Pojkar 19år - A
Uddevalla Futsal Club/IFK Uddevalla
1 - 1
Kullavik If
16.45
Pojkar 19år - A
Öckerö IF
2 - 0
Assyriska bk 1
17.00
Pojkar 19år - B
Kode IF Gul
0 - 1
Tvååkers IF
17.15
Pojkar 19år - B
Jonsereds IF Svart
0 - 3
Vallens IF
17.30
Pojkar 19år - A
Uddevalla Futsal Club/IFK Uddevalla
2 - 2
Öckerö IF
17.45
Pojkar 19år - A
Kullavik If
3 - 0
Assyriska bk 1
18.00
Pojkar 19år - B
Kode IF Gul
2 - 0
Jonsereds IF Svart
18.15
Pojkar 19år - B
Tvååkers IF
2 - 2
Vallens IF
18.30
Pojkar 19år - A
Assyriska bk 1
0 - 4
Uddevalla Futsal Club/IFK Uddevalla
18.45
Pojkar 19år - A
Kullavik If
2 - 0
Öckerö IF
19.00
Pojkar 19år - B
Vallens IF
2 - 0
Kode IF Gul
19.15
Pojkar 19år - B
Tvååkers IF
0 - 1
Jonsereds IF Svart
19.30
Flickor 14år - Final
Kullavik IF
2 - 0
Torslanda IK
20.00
Pojkar 19år - A - 1/2
Kullavik If
5 - 6
*
Tvååkers IF
20.15
Pojkar 19år - A - 1/2
Vallens IF
0 - 2
Uddevalla Futsal Club/IFK Uddevalla
20.30
Pojkar 19år - B - 1/2
Öckerö IF
2 - 0
Jonsereds IF Svart
20.45
Pojkar 19år - B - 1/2
Kode IF Gul
3 - 1
Assyriska bk 1
21.00
Pojkar 19år - A - Final
Tvååkers IF
1 - 0
Uddevalla Futsal Club/IFK Uddevalla
21.15
Pojkar 19år - B - Final
Öckerö IF
4 - 3
*
Kode IF Gul
Tillbaka
Spelschema klasser
F10 (Flickor 10år)
F11 (Flickor 11år)
F12 (Flickor 12år)
F13 (Flickor 13år)
F14 (Flickor 14år)
F15-17 (Flickor 15-17år)
F8 (Flickor 8år)
P10 (Pojkar 10år)
P11 (Pojkar 11år)
P12 (Pojkar 12år)
P13 (Pojkar 13år)
P16 (Pojkar 16år)
P17 (Pojkar 17år)
P19 (Pojkar 19år)
P8-9 (Pojkar 8-9år)
Planer
A 3mot3 med sarg (A-3:3-s)
A 4mot4 med sarg plan 1 (A-4:4-s-1)
A 4mot4 med sarg plan 2 (A-4:4-s-2)
A 4mot4 utan sarg plan 1 (A-4:4-1)
A 4mot4 utan sarg plan 2 (A-4:4-2)
A 5mot5 (A-5:5)
B 3mot3 med sarg (B-3:3-s)
B 4mot4 med sarg (B-4:4-s)
B 4mot4 plan 1 (B-4:4-1)
B 4mot4 plan 2 (B-4:4-2)
B 5mot5 (B-5:5)
Sök lag
Trettonhelgscupen använder
Cupmate