Till innehåll
FC Gute - Destination Gotland - cup 2023 (27 - 29 jan 2023)
Destination Gotland - cup 2023 använder
Cupmate
Destination Gotland - cup 2023
|
27 - 29/1 2023
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Öppen klass herrar aktiva (ÖHA)
Öppen klass herrar motionärer (ÖHM)
Öppen klass mixed Aktiva (ÖMA)
Öppen klass Mixed motionärer (ÖMM)
Damseniorer
Flickor 10-11 år (2013/2012)
Flickor 12 år (2011)
Flickor 13-14 (2010/2009)
Flickor 15-16 år (08/07)
Herr Seniorer A
Herr Seniorer B
Herr Seniorer C
Herrjuniorer (04-05-06)
Pojkar 10 år (2013)
Pojkar 11 år (2012)
Pojkar 12 år (2011)
Pojkar 13 år (2010)
Pojkar 14 år (2009)
Pojkar 15 år (2008)
Pojkar 16 år (2007)
Pojkar 9 år (2014)
Planer
Hemsehallen (Hemse)
Ica Maxi Arena (IMA)
Södervärnshallen (SVH)
Solklintshallen (Slite) (Slite)
Wisbygymnasiet (WG)
Anmälan
Kontakt
Logga in
Fre 27 jan 2023
Plan:
Hemsehallen
Ica Maxi Arena
Södervärnshallen
Solklintshallen (Slite)
Wisbygymnasiet
Södervärnshallen
Tid
3.
18.00
Pojkar 11 år (2012) - A
Visby BoIS 1
-
Roma IF Svart
5.
18.15
Pojkar 11 år (2012) - A
Gute Lag 1
-
Lärbro IF
8.
18.30
Pojkar 11 år (2012) - B
Fardhem Garda BK/Hemse BK Lag 1, Röd
-
Gute Lag 2
11.
18.45
Pojkar 11 år (2012) - B
Lärbro IF Lärbro IF Röd
-
Visby BoIS 2
14.
19.00
Pojkar 11 år (2012) - A
Visby BoIS 1
-
Gute Lag 1
16.
19.15
Pojkar 11 år (2012) - A
Roma IF Svart
-
Lärbro IF
19.
19.30
Pojkar 11 år (2012) - B
Fardhem Garda BK/Hemse BK Lag 1, Röd
-
Lärbro IF Lärbro IF Röd
22.
19.45
Pojkar 11 år (2012) - B
Gute Lag 2
-
Visby BoIS 2
26.
20.00
Pojkar 11 år (2012) - A
Lärbro IF
-
Visby BoIS 1
28.
20.15
Pojkar 11 år (2012) - A
Roma IF Svart
-
Gute Lag 1
31.
20.30
Pojkar 11 år (2012) - B
Visby BoIS 2
-
Fardhem Garda BK/Hemse BK Lag 1, Röd
34.
20.45
Pojkar 11 år (2012) - B
Gute Lag 2
-
Lärbro IF Lärbro IF Röd
37.
21.15
ÖMM - A
Team Haga
7 - 0
FC Gute United/Parasport
40.
21.35
ÖMM - A
Vem står
0 - 1
Gotlands framtid Vit
43.
21.55
ÖMM - A
Team Haga
3 - 1
Vem står
46.
22.15
ÖMM - A
FC Gute United/Parasport
1 - 8
Gotlands framtid Vit
49.
22.35
ÖMM - A
Gotlands framtid Vit
2 - 4
Team Haga
52.
22.55
ÖMM - A
FC Gute United/Parasport
0 - 5
Vem står
55.
23.20
ÖHA - B
FC Gute U17 Retro
2 - 1
Gybbarna FC
57.
23.40
ÖHA - B
Les Garçons FC
1 - 1
Väskinde legends
Tillbaka
Spelschema klasser
Öppen klass herrar aktiva (ÖHA)
Öppen klass herrar motionärer (ÖHM)
Öppen klass mixed Aktiva (ÖMA)
Öppen klass Mixed motionärer (ÖMM)
Damseniorer
Flickor 10-11 år (2013/2012)
Flickor 12 år (2011)
Flickor 13-14 (2010/2009)
Flickor 15-16 år (08/07)
Herr Seniorer A
Herr Seniorer B
Herr Seniorer C
Herrjuniorer (04-05-06)
Pojkar 10 år (2013)
Pojkar 11 år (2012)
Pojkar 12 år (2011)
Pojkar 13 år (2010)
Pojkar 14 år (2009)
Pojkar 15 år (2008)
Pojkar 16 år (2007)
Pojkar 9 år (2014)
Planer
Hemsehallen (Hemse)
Ica Maxi Arena (IMA)
Södervärnshallen (SVH)
Solklintshallen (Slite) (Slite)
Wisbygymnasiet (WG)
Sök lag
Destination Gotland - cup 2023 använder
Cupmate