Till innehåll
FC Gute - Destination Gotland - cup 2023 (27 - 29 jan 2023)
Destination Gotland - cup 2023 använder
Cupmate
Destination Gotland - cup 2023
|
27 - 29/1 2023
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Öppen klass herrar aktiva (ÖHA)
Öppen klass herrar motionärer (ÖHM)
Öppen klass mixed Aktiva (ÖMA)
Öppen klass Mixed motionärer (ÖMM)
Damseniorer
Flickor 10-11 år (2013/2012)
Flickor 12 år (2011)
Flickor 13-14 (2010/2009)
Flickor 15-16 år (08/07)
Herr Seniorer A
Herr Seniorer B
Herr Seniorer C
Herrjuniorer (04-05-06)
Pojkar 10 år (2013)
Pojkar 11 år (2012)
Pojkar 12 år (2011)
Pojkar 13 år (2010)
Pojkar 14 år (2009)
Pojkar 15 år (2008)
Pojkar 16 år (2007)
Pojkar 9 år (2014)
Planer
Hemsehallen (Hemse)
Ica Maxi Arena (IMA)
Södervärnshallen (SVH)
Solklintshallen (Slite) (Slite)
Wisbygymnasiet (WG)
Anmälan
Kontakt
Logga in
Lö 28 jan 2023
Plan:
Hemsehallen
Ica Maxi Arena
Södervärnshallen
Solklintshallen (Slite)
Wisbygymnasiet
Ica Maxi Arena
Tid
58.
00.00
Herr Seniorer A - B
FG BK
3 - 2
FC Gute Lag 1
60.
00.20
Herr Seniorer A - B
Levide IF
1 - 6
Visby Bois Blå/Vit
62.
00.40
Herr Seniorer A - B
IFK Visby Lag 1, Ljusblå
2 - 1
FG BK
64.
01.00
Herr Seniorer A - B
FC Gute Lag 1
2 - 2
Levide IF
69.
02.20
Herr Seniorer B - A
Klintehamns IK Vit
0 - 3
Dalhem If Lag 1
71.
02.40
Herr Seniorer B - A
Fårösunds GoIK B
0 - 1
FC Gute U
73.
03.00
Herr Seniorer B - B
FG BK
0 - 3
Visby Bois Blå/vit
75.
03.20
Herr Seniorer B - B
IF HANSA/HOBURG A
0 - 2
Hangvar SK 1
77.
03.40
Herr Seniorer B - A
Klintehamns IK Vit
1 - 2
Fårösunds GoIK B
79.
04.00
Herr Seniorer B - A
Dalhem If Lag 1
0 - 1
FC Gute U
81.
04.20
Herr Seniorer B - B
FG BK
0 - 5
IF HANSA/HOBURG A
83.
04.40
Herr Seniorer B - B
Visby Bois Blå/vit
2 - 0
Hangvar SK 1
85.
05.00
Herr Seniorer B - A
FC Gute U
3 - 0
Klintehamns IK Vit
87.
05.20
Herr Seniorer B - A
Dalhem If Lag 1
1 - 2
Fårösunds GoIK B
89.
05.40
Herr Seniorer B - B
Hangvar SK 1
7 - 1
FG BK
91.
06.00
Herr Seniorer B - B
Visby Bois Blå/vit
3 - 2
IF HANSA/HOBURG A
122.
11.10
Pojkar 10 år (2013) - A
Visby bois Lag Blå
-
Visby AIK Svart/Vit
125.
11.25
Pojkar 10 år (2013) - A
IFK Visby Lag Vit
-
FC Gute Svart
128.
11.40
Pojkar 10 år (2013) - A
Visby bois Lag Blå
-
IFK Visby Lag Vit
132.
11.55
Pojkar 10 år (2013) - A
Visby AIK Svart/Vit
-
FC Gute Svart
134.
12.10
Pojkar 10 år (2013) - A
FC Gute Svart
-
Visby bois Lag Blå
137.
12.25
Pojkar 10 år (2013) - A
Visby AIK Svart/Vit
-
IFK Visby Lag Vit
140.
12.40
Pojkar 10 år (2013) - B
Visby bois Lag vit
-
IFK Visby Lag Blå
143.
12.55
Pojkar 10 år (2013) - B
Väskinde AIS
-
FC Gute Orange
145.
13.10
Pojkar 10 år (2013) - B
Visby bois Lag vit
-
Väskinde AIS
149.
13.25
Pojkar 10 år (2013) - B
IFK Visby Lag Blå
-
FC Gute Orange
153.
13.40
Pojkar 10 år (2013) - B
FC Gute Orange
-
Visby bois Lag vit
157.
13.55
Pojkar 10 år (2013) - B
IFK Visby Lag Blå
-
Väskinde AIS
162.
14.20
Damseniorer - A
Dalhem If Dalhem IF Lag 2
1 - 2
Stenkyrka IF Lag 1 svart
166.
14.40
Damseniorer - A
Viggbyholms IK FF Vit
0 - 0
P18 IK Vit
170.
15.00
Damseniorer - B
Viggbyholms IK FF Röd
1 - 1
Klintehamns IK
175.
15.20
Damseniorer - B
Dalhem If Dalhem IF Lag 3
2 - 0
Hangvar SK 1
178.
15.40
Damseniorer - C
Dalhem If Dalhem IF Lag 1
2 - 1
P18 IK Blå
182.
16.00
Damseniorer - C
Hangvar SK 2
3 - 0
Gustavsbergs if fk
186.
16.20
Damseniorer - A
Stenkyrka IF Lag 1 svart
2 - 1
Sköndals IK FK
189.
16.40
Damseniorer - A
P18 IK Vit
1 - 0
Dalhem If Dalhem IF Lag 2
193.
17.00
Damseniorer - B
Klintehamns IK
0 - 2
Ösmo gif fk Gul
196.
17.20
Damseniorer - B
Hangvar SK 1
0 - 1
Viggbyholms IK FF Röd
199.
17.40
Damseniorer - C
Dalhem If Dalhem IF Lag 1
0 - 0
Hangvar SK 2
204.
18.00
Damseniorer - C
P18 IK Blå
10 - 0
Gustavsbergs if fk
208.
18.20
Damseniorer - A
Sköndals IK FK
0 - 1
Viggbyholms IK FF Vit
212.
18.40
Damseniorer - A
Stenkyrka IF Lag 1 svart
0 - 1
P18 IK Vit
216.
19.00
Damseniorer - B
Ösmo gif fk Gul
0 - 1
Dalhem If Dalhem IF Lag 3
219.
19.20
Damseniorer - B
Klintehamns IK
0 - 1
Hangvar SK 1
223.
19.40
Damseniorer - C
Gustavsbergs if fk
0 - 5
Dalhem If Dalhem IF Lag 1
226.
20.00
Damseniorer - C
P18 IK Blå
4 - 2
Hangvar SK 2
230.
20.20
Damseniorer - A
Sköndals IK FK
1 - 2
Dalhem If Dalhem IF Lag 2
234.
20.40
Damseniorer - A
Viggbyholms IK FF Vit
3 - 1
Stenkyrka IF Lag 1 svart
238.
21.00
Damseniorer - B
Ösmo gif fk Gul
0 - 2
Viggbyholms IK FF Röd
242.
21.20
Damseniorer - B
Dalhem If Dalhem IF Lag 3
2 - 0
Klintehamns IK
246.
21.40
Damseniorer - A
P18 IK Vit
4 - 0
Sköndals IK FK
249.
22.00
Damseniorer - A
Dalhem If Dalhem IF Lag 2
4 - 2
Viggbyholms IK FF Vit
252.
22.20
Damseniorer - B
Hangvar SK 1
2 - 1
Ösmo gif fk Gul
255.
22.40
Damseniorer - B
Viggbyholms IK FF Röd
3 - 1
Dalhem If Dalhem IF Lag 3
260.
23.20
Damseniorer - 1/2
P18 IK Vit
1 - 0
Dalhem If Dalhem IF Lag 1
263.
23.40
Damseniorer - 1/2
Viggbyholms IK FF Röd
4 - 0
Dalhem If Dalhem IF Lag 3
Tillbaka
Spelschema klasser
Öppen klass herrar aktiva (ÖHA)
Öppen klass herrar motionärer (ÖHM)
Öppen klass mixed Aktiva (ÖMA)
Öppen klass Mixed motionärer (ÖMM)
Damseniorer
Flickor 10-11 år (2013/2012)
Flickor 12 år (2011)
Flickor 13-14 (2010/2009)
Flickor 15-16 år (08/07)
Herr Seniorer A
Herr Seniorer B
Herr Seniorer C
Herrjuniorer (04-05-06)
Pojkar 10 år (2013)
Pojkar 11 år (2012)
Pojkar 12 år (2011)
Pojkar 13 år (2010)
Pojkar 14 år (2009)
Pojkar 15 år (2008)
Pojkar 16 år (2007)
Pojkar 9 år (2014)
Planer
Hemsehallen (Hemse)
Ica Maxi Arena (IMA)
Södervärnshallen (SVH)
Solklintshallen (Slite) (Slite)
Wisbygymnasiet (WG)
Sök lag
Destination Gotland - cup 2023 använder
Cupmate