Till innehåll
FC Gute - Destination Gotland - cup 2023 (27 - 29 jan 2023)
Destination Gotland - cup 2023 använder
Cupmate
Destination Gotland - cup 2023
|
27 - 29/1 2023
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Öppen klass herrar aktiva (ÖHA)
Öppen klass herrar motionärer (ÖHM)
Öppen klass mixed Aktiva (ÖMA)
Öppen klass Mixed motionärer (ÖMM)
Damseniorer
Flickor 10-11 år (2013/2012)
Flickor 12 år (2011)
Flickor 13-14 (2010/2009)
Flickor 15-16 år (08/07)
Herr Seniorer A
Herr Seniorer B
Herr Seniorer C
Herrjuniorer (04-05-06)
Pojkar 10 år (2013)
Pojkar 11 år (2012)
Pojkar 12 år (2011)
Pojkar 13 år (2010)
Pojkar 14 år (2009)
Pojkar 15 år (2008)
Pojkar 16 år (2007)
Pojkar 9 år (2014)
Planer
Hemsehallen (Hemse)
Ica Maxi Arena (IMA)
Södervärnshallen (SVH)
Solklintshallen (Slite) (Slite)
Wisbygymnasiet (WG)
Anmälan
Kontakt
Logga in
Sö 29 jan 2023
Plan:
Hemsehallen
Ica Maxi Arena
Södervärnshallen
Solklintshallen (Slite)
Wisbygymnasiet
Södervärnshallen
Tid
265.
00.00
Flickor 15-16 år (08/07) - A
Ösmo gif fk gul
0 - 7
Viggbyholms IK FF Röd
268.
00.20
Flickor 15-16 år (08/07) - B
Ösmo gif fk Svart
0 - 0
Fardhem Garda BK
271.
00.40
Flickor 15-16 år (08/07) - B
Bäckby Utd 2
3 - 0
Visby BoIS 3, Svart
274.
01.00
Flickor 15-16 år (08/07) - A
Visby BoIS 2, Vinröd
0 - 4
Bäckby Utd Lila
277.
01.20
Flickor 15-16 år (08/07) - A
P18 IK Blå
0 - 2
Ösmo gif fk gul
280.
01.40
Flickor 15-16 år (08/07) - B
Visby BoIS Visby BoIS 1
3 - 1
Ösmo gif fk Svart
283.
02.00
Flickor 15-16 år (08/07) - B
Fardhem Garda BK
0 - 3
Bäckby Utd 2
286.
02.20
ÖHA - A
I Vecchi Signori di Gute
5 - 2
Los Ché IF
289.
02.40
ÖHA - A
Dbf Lag 1
7 - 0
Nordfisk Lag 1, svart
291.
03.00
ÖHA - D
Prippa FC
2 - 4
Sjuk Kostym Mannen FC
293.
03.20
ÖHA - D
Dbf 2
1 - 1
Tiki Tackla FC
294.
03.40
ÖHA - A
Los Ché IF
1 - 0
Fidepuben
295.
04.00
ÖHA - A
Nordfisk Lag 1, svart
0 - 7
I Vecchi Signori di Gute
296.
04.20
ÖHA - D
Prippa FC
3 - 1
Dbf 2
297.
04.40
ÖHA - D
Sjuk Kostym Mannen FC
4 - 0
Tiki Tackla FC
298.
05.00
ÖHA - A
Fidepuben
1 - 4
Dbf Lag 1
299.
05.20
ÖHA - A
Los Ché IF
5 - 0
Nordfisk Lag 1, svart
300.
05.40
ÖHA - D
Tiki Tackla FC
3 - 4
Prippa FC
301.
06.00
ÖHA - D
Sjuk Kostym Mannen FC
3 - 1
Dbf 2
303.
06.20
ÖHA - A
Fidepuben
0 - 5
I Vecchi Signori di Gute
305.
06.40
ÖHA - A
Dbf Lag 1
2 - 3
Los Ché IF
307.
07.00
ÖHA - A
Nordfisk Lag 1, svart
0 - 4
Fidepuben
308.
07.20
ÖHA - A
I Vecchi Signori di Gute
2 - 2
Dbf Lag 1
310.
08.00
ÖHA - 1/4
FC Gute U17 Retro
2 - 3
LADZ
312.
08.20
ÖHA - 1/4
Glenn FC
2 - 0
Gybbarna FC
314.
08.40
ÖHA - 1/4
I Vecchi Signori di Gute
1 - 4
*
Prippa FC
317.
09.00
ÖHA - 1/4
Sjuk Kostym Mannen FC
2 - 0
Los Ché IF
319.
09.20
ÖMA - Final
SVHL
3 - 1
Fc Stridspitt
326.
10.00
ÖHA - 1/2
LADZ
0 - 1
Glenn FC
329.
10.20
ÖHA - 1/2
I Vecchi Signori di Gute
2 - 3
*
Sjuk Kostym Mannen FC
331.
10.40
ÖMM - Final
Team Haga
1 - 3
Gotlands framtid Vit
336.
11.20
ÖHM - Final
IFK Visby
(0 - 0)
Speltorsk Svart och vit
342.
12.00
ÖHA - Final
Glenn FC
(0 - 0)
Sjuk Kostym Mannen FC
Tillbaka
Spelschema klasser
Öppen klass herrar aktiva (ÖHA)
Öppen klass herrar motionärer (ÖHM)
Öppen klass mixed Aktiva (ÖMA)
Öppen klass Mixed motionärer (ÖMM)
Damseniorer
Flickor 10-11 år (2013/2012)
Flickor 12 år (2011)
Flickor 13-14 (2010/2009)
Flickor 15-16 år (08/07)
Herr Seniorer A
Herr Seniorer B
Herr Seniorer C
Herrjuniorer (04-05-06)
Pojkar 10 år (2013)
Pojkar 11 år (2012)
Pojkar 12 år (2011)
Pojkar 13 år (2010)
Pojkar 14 år (2009)
Pojkar 15 år (2008)
Pojkar 16 år (2007)
Pojkar 9 år (2014)
Planer
Hemsehallen (Hemse)
Ica Maxi Arena (IMA)
Södervärnshallen (SVH)
Solklintshallen (Slite) (Slite)
Wisbygymnasiet (WG)
Sök lag
Destination Gotland - cup 2023 använder
Cupmate