Till innehåll
Getinge IF - GetingeCupen 2023 (28 jan - 12 feb 2023)
GetingeCupen 2023 använder
Cupmate
GetingeCupen 2023
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
F10 ( födda -13 ) (F10 )
F11( födda -12 ) (F11 )
F12 ( födda -11 ) (F12)
F9 ( födda -14) (F9 )
P10 ( födda -13 ) (P10 )
P11 ( födda -12 ) (P11)
P12 ( födda -11 ) (P12)
P7 ( födda -16 ) (P7 )
P8 ( födda -15 ) (P8 )
P9 ( födda -14 ) (P9 )
Planer
Getingehallen
Anmälan
Inbjudan
Speldagar
Spelregler & Upplysningar
Historia
Kontakt
Logga in
Sö 29 jan 2023
Plan:
Getingehallen
Getingehallen
Broavägen
30575 GETINGE
Tid
25.
08.30
F10 - A
LGM
-
Skrea IF
26.
08.45
F10 - A
Kvibille BK Vit
-
IF Böljan Falkenberg Vit
27.
09.00
F10 - B
IF Böljan Falkenberg Blå
-
Tölö IF
28.
09.15
F10 - B
IS Halmia
-
Skrea IF
29.
09.30
F10 - A
LGM
-
Kvibille BK Vit
30.
09.45
F10 - A
Skrea IF
-
IF Böljan Falkenberg Vit
31.
10.00
F10 - B
IF Böljan Falkenberg Blå
-
IS Halmia
32.
10.15
F10 - B
Tölö IF
-
Skrea IF
33.
10.30
F10 - A
IF Böljan Falkenberg Vit
-
LGM
34.
10.45
F10 - A
Skrea IF
-
Kvibille BK Vit
35.
11.00
F10 - B
Skrea IF
-
IF Böljan Falkenberg Blå
36.
11.15
F10 - B
Tölö IF
-
IS Halmia
37.
11.30
F10 - C
Oskarström IS
-
Vinbergs IF
38.
11.45
F10 - C
SNFF Röd
-
Tölö IF
39.
12.00
F10 - D
Getinge IF
-
Stafsinge IF
40.
12.15
F10 - D
Kungsbacka if Rolfö
-
IFK Värnamo 1
41.
12.30
F10 - E
HGH FC
-
IFK Värnamo 2
42.
12.45
F10 - E
Laholms FK
-
Kungsbacka if Seger
43.
13.00
F10 - C
Oskarström IS
-
SNFF Röd
44.
13.15
F10 - C
Vinbergs IF
-
Tölö IF
45.
13.30
F10 - D
Getinge IF
-
Kungsbacka if Rolfö
46.
13.45
F10 - D
Stafsinge IF
-
IFK Värnamo 1
47.
14.00
F10 - E
HGH FC
-
Laholms FK
48.
14.15
F10 - E
IFK Värnamo 2
-
Kungsbacka if Seger
49.
14.30
F10 - C
Tölö IF
-
Oskarström IS
50.
14.45
F10 - C
Vinbergs IF
-
SNFF Röd
51.
15.00
F10 - D
IFK Värnamo 1
-
Getinge IF
52.
15.15
F10 - D
Stafsinge IF
-
Kungsbacka if Rolfö
53.
15.30
F10 - E
Kungsbacka if Seger
-
HGH FC
54.
15.45
F10 - E
IFK Värnamo 2
-
Laholms FK
55.
16.00
F11 - A
Kvibille BK Blå
-
Oskarström IS
56.
16.15
F11 - A
HASKO Röd/svart
-
Simlångsdalens IF
57.
16.30
F11 - A
Kvibille BK Blå
-
HASKO Röd/svart
58.
16.45
F11 - A
Oskarström IS
-
Simlångsdalens IF
59.
17.00
F11 - A
Simlångsdalens IF
-
Kvibille BK Blå
60.
17.15
F11 - A
Oskarström IS
-
HASKO Röd/svart
Tillbaka
Spelschema klasser
F10 ( födda -13 ) (F10 )
F11( födda -12 ) (F11 )
F12 ( födda -11 ) (F12)
F9 ( födda -14) (F9 )
P10 ( födda -13 ) (P10 )
P11 ( födda -12 ) (P11)
P12 ( födda -11 ) (P12)
P7 ( födda -16 ) (P7 )
P8 ( födda -15 ) (P8 )
P9 ( födda -14 ) (P9 )
Planer
Getingehallen
Sök lag
GetingeCupen 2023 använder
Cupmate