Till innehåll
Getinge IF - GetingeCupen 2023 (28 jan - 12 feb 2023)
GetingeCupen 2023 använder
Cupmate
GetingeCupen 2023
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
F10 ( födda -13 ) (F10 )
F11( födda -12 ) (F11 )
F12 ( födda -11 ) (F12)
F9 ( födda -14) (F9 )
P10 ( födda -13 ) (P10 )
P11 ( födda -12 ) (P11)
P12 ( födda -11 ) (P12)
P7 ( födda -16 ) (P7 )
P8 ( födda -15 ) (P8 )
P9 ( födda -14 ) (P9 )
Planer
Getingehallen
Anmälan
Inbjudan
Speldagar
Spelregler & Upplysningar
Historia
Kontakt
Logga in
Sö 5 feb 2023
Plan:
Getingehallen
Getingehallen
Broavägen
30575 GETINGE
Tid
85.
08.30
F9 - A
LFK Lag Svart
-
Trönninge BK
86.
08.45
F9 - A
Vinbergs IF
-
Skrea IF Svart
87.
09.00
F9 - B
DFK HaSko
-
LFK Lag vit
88.
09.15
F9 - B
IF Böljan Falkenberg Blå
-
Trönninge BK
89.
09.30
F9 - C
IF Böljan Falkenberg Vit
-
HGH FC
90.
09.45
F9 - C
Sennans IF
-
SNFF Grön
91.
10.00
F9 - A
LFK Lag Svart
-
Vinbergs IF
92.
10.15
F9 - A
Trönninge BK
-
Skrea IF Svart
93.
10.30
F9 - B
DFK HaSko
-
IF Böljan Falkenberg Blå
94.
10.45
F9 - B
LFK Lag vit
-
Trönninge BK
95.
11.00
F9 - C
IF Böljan Falkenberg Vit
-
Sennans IF
96.
11.15
F9 - C
HGH FC
-
SNFF Grön
97.
11.30
F9 - A
Skrea IF Svart
-
LFK Lag Svart
98.
11.45
F9 - A
Trönninge BK
-
Vinbergs IF
99.
12.00
F9 - B
Trönninge BK
-
DFK HaSko
100.
12.15
F9 - B
LFK Lag vit
-
IF Böljan Falkenberg Blå
101.
12.30
F9 - C
SNFF Grön
-
IF Böljan Falkenberg Vit
102.
12.45
F9 - C
HGH FC
-
Sennans IF
103.
13.00
F12 - A
Sennans IF
-
Simlångsdalens IF
104.
13.15
F12 - A
IFK Värnamo Lag 1Vit, lag 2 rosa, Lag 3 grön
-
Laholms FK Vit
105.
13.30
F12 - B
WRY Svart
-
BK Astrio Lag 1
106.
13.45
F12 - B
Laholms FK Svart
-
IFK Värnamo Vit med rosa väst
107.
14.00
F12 - C
Getinge IF Grön
-
IFK Värnamo Vit med grön väst
108.
14.15
F12 - C
Vinbergs IF Grön/vit
-
BK Astrio Lag 2
109.
14.30
F12 - A
Sennans IF
-
IFK Värnamo Lag 1Vit, lag 2 rosa, Lag 3 grön
110.
14.45
F12 - A
Simlångsdalens IF
-
Laholms FK Vit
111.
15.00
F12 - B
WRY Svart
-
Laholms FK Svart
112.
15.15
F12 - B
BK Astrio Lag 1
-
IFK Värnamo Vit med rosa väst
113.
15.30
F12 - C
Getinge IF Grön
-
Vinbergs IF Grön/vit
114.
15.45
F12 - C
IFK Värnamo Vit med grön väst
-
BK Astrio Lag 2
115.
16.00
F12 - A
Laholms FK Vit
-
Sennans IF
116.
16.15
F12 - A
Simlångsdalens IF
-
IFK Värnamo Lag 1Vit, lag 2 rosa, Lag 3 grön
117.
16.30
F12 - B
IFK Värnamo Vit med rosa väst
-
WRY Svart
118.
16.45
F12 - B
BK Astrio Lag 1
-
Laholms FK Svart
119.
17.00
F12 - C
BK Astrio Lag 2
-
Getinge IF Grön
120.
17.15
F12 - C
IFK Värnamo Vit med grön väst
-
Vinbergs IF Grön/vit
Tillbaka
Spelschema klasser
F10 ( födda -13 ) (F10 )
F11( födda -12 ) (F11 )
F12 ( födda -11 ) (F12)
F9 ( födda -14) (F9 )
P10 ( födda -13 ) (P10 )
P11 ( födda -12 ) (P11)
P12 ( födda -11 ) (P12)
P7 ( födda -16 ) (P7 )
P8 ( födda -15 ) (P8 )
P9 ( födda -14 ) (P9 )
Planer
Getingehallen
Sök lag
GetingeCupen 2023 använder
Cupmate