Till innehåll
Lindsdals IF - Lindsdalscupen (11 - 12 feb 2023)
Lindsdalscupen använder
Cupmate
Lindsdalscupen
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor födda 2015 (F015)
Flickor födda 2016 (F016)
Pojkar födda 2014 (P014)
Pojkar födda 2015 (P015)
Pojkar födda 2016 (P016)
Planer
Akea Arena (A)
D-hallen (D)
D-hallen 1 (D1)
D-hallen 2 (D2)
D-hallen 3 (D3)
E-hallen (E)
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
Sö 12 feb 2023
Plan:
Akea Arena
D-hallen
D-hallen 1
D-hallen 2
D-hallen 3
E-hallen
E-hallen
Tid
09.00
P015 - A
FK Karlskrona orange
-
IFK Berga blå
09.20
P015 - B
Lindsdals IF Svart
-
Östers IF röd
09.40
P015 - A
Smedby BOIK
-
Kalmar Södra blå
10.00
P015 - B
Alvesta GIF
-
Rödsle BK svart
10.20
P015 - A
Smedby BOIK
-
IFK Berga blå
10.40
P015 - B
Alvesta GIF
-
Östers IF röd
11.00
P015 - A
Kalmar Södra blå
-
Lindsdals IF Gul
11.20
P015 - B
Rödsle BK svart
-
Kalmar FF röd
11.40
P015 - A
Lindsdals IF Gul
-
FK Karlskrona orange
12.00
P015 - B
Kalmar FF röd
-
Lindsdals IF Svart
12.20
P015 - C
IFK Berga vit
-
Emmaboda komb röd
12.40
P015 - D
Lindsdals IF Vit
-
Oskarshamns AIK svart
13.00
P015 - E
IFK Berga svart
-
Ljungbyholms GoIF
13.20
P015 - F
Lindsdals IF Blå
-
Hossmo BK vit
13.40
P015 - C
Östers IF blå
-
Hossmo BK röd
14.00
P015 - D
Rödsle BK gul
-
IFK Berga röd
14.20
P015 - E
Oskarshamns AIK vit
-
Kalmar FF vit
14.40
P015 - F
TUFF
-
Lindsdals IF Blå
15.00
P015 - C
Hossmo BK röd
-
Tvärskog/Möre
15.20
P015 - D
IFK Berga röd
-
RM/SSG
15.40
P015 - E
Kalmar FF vit
-
Glömminge Algutsrum IF
16.00
P015 - C
Östers IF blå
-
FK Karlskrona svart
16.20
P015 - D
Rödsle BK gul
-
Emmaboda komb gul
16.40
P015 - F
Hossmo BK vit
-
Kalmar Södra röd
17.00
P015 - E
Oskarshamns AIK vit
-
FK Karlskrona vit
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor födda 2015 (F015)
Flickor födda 2016 (F016)
Pojkar födda 2014 (P014)
Pojkar födda 2015 (P015)
Pojkar födda 2016 (P016)
Planer
Akea Arena (A)
D-hallen (D)
D-hallen 1 (D1)
D-hallen 2 (D2)
D-hallen 3 (D3)
E-hallen (E)
Domarlista
Sök lag
Lindsdalscupen använder
Cupmate