Till innehåll
Spelschema
Lag
Planer
Spelschema
Flickor 2012 (Lätt/Medel) (F2012 (Lätt/Medel))
Flickor 2012 (Medel/Svår) (F2012 (Medel/Svår))
Flickor 2013 (Lätt/Medel) (F2013 (Lätt/Medel))
Flickor 2013 (Medel/Svår) (F2013 (Medel/Svår))
Pojkar 2012 (Lätt) (P2012 (Lätt))
Pojkar 2012 (Medel) (P2012 (Medel))
Pojkar 2012 (Svår) (P2012 (Svår))
Pojkar 2013 (Lätt) (P2013 (Lätt))
Pojkar 2013 (Medel) (P2013 (Medel))
Pojkar 2014 (P2014)
Rissne IP 11 (RIP 11)
Rissne IP 12 (RIP 12)
Rissne IP 13 (RIP 13)
Rissne IP 2 (RIP 2)
Rissne IP 21 (RIP 21)
Rissne IP 22 (RIP 22)
Sundbybergs IP 1 (SIP 1)
Sundbybergs IP 2 (SIP 2)
Sundbybergs IP 3 (SIP 3)
Sök lag
Anmälan
Information
Klasser
Anmäl lag
Anmälda lag
Domare
Regler
Kostnad
Kontakt
Logga in
Sö 2 apr 2023
Plan:
Rissne IP 11
Rissne IP 12
Rissne IP 13
Rissne IP 2
Rissne IP 21
Rissne IP 22
Sundbybergs IP 1
Sundbybergs IP 2
Sundbybergs IP 3
Rissne IP 12
Mässvägen 1
17459 SUNDBYBERG
Tid
09.00
P2012 (Lätt) - A
Mälarhöjdens IK Orange
-
Sundbybergs IK City Grön
09.30
P2012 (Lätt) - B
Nockebyhovs IF
-
Mälarhöjdens IK Blå
10.00
P2012 (Lätt) - D
Järla IF Lag 2, Svart
-
Gröndals IK VIT
10.30
P2012 (Lätt) - A
Sundbybergs IK City Grön
-
Aspudden-Tellus Gul 2
11.00
P2012 (Lätt) - C
IF Brommapojkarna BP12-16
-
Råsunda is Lag 2
11.30
P2012 (Lätt) - D
Gröndals IK VIT
-
Spånga IS Lag 2
12.00
P2012 (Lätt) - B
Mälarhöjdens IK Blå
-
Sundbybergs IK City Vit
12.30
P2012 (Lätt) - C
Ursvik IK P12 Svart 1
-
Råsunda is Lag 2
13.00
P2012 (Lätt)
Aspudden-Tellus Gul 2
-
Hässelby SK Fotboll Röd 1
13.30
P2012 (Lätt)
Mälarhöjdens IK Blå
-
IF Brommapojkarna P2012-11
14.00
P2012 (Lätt)
Norrtulls SK Svart
-
Råsunda is Lag 2
14.30
F2012 (Medel/Svår) - A
Hammarby IF F2012-6
-
Vendelsö IK Vit
15.30
F2012 (Medel/Svår) - A
IFK Aspudden-Tellus Gul
-
Vendelsö IK Vit
16.30
F2012 (Medel/Svår) - A
IFK Aspudden-Tellus Gul
-
Erikslunds KF Grön
17.30
F2012 (Medel/Svår) - A
Spånga IS Lag 3
-
IFK Aspudden-Tellus Gul
18.30
F2012 (Medel/Svår) - A
Erikslunds KF Grön
-
Spånga IS Lag 3
Tillbaka
SIK 130-årscup använder