Till innehåll
IFK Uddevalla - UddevallaKannan 2023 (17 - 26 nov 2023)
UddevallaKannan 2023 använder
Cupmate
UddevallaKannan 2023
|
17 - 26/11 2023
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor 10 år, födda 2013 eller senare (F10)
Flickor 13 år, födda 2010 eller senare (F13)
Flickor 15 år, födda 2008 eller senare (F15)
Pojkar 08 år födda 2015 eller senare (P08)
Pojkar 09 år födda 2014 eller senare (P09)
Pojkar 10 år födda 2013 eller senare (P10)
Pojkar 12 år födda 2011 eller senare (P12)
Pojkar 15 år födda 2008 eller senare (P15)
Planer
Agnebergshallen 1
Agnebergshallen 2
Agnebergshallen 3
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
Lö 18 nov 2023
Plan:
Agnebergshallen 1
Agnebergshallen 2
Agnebergshallen 3
Agnebergshallen 1
Tid
11.45
F10 - A
IK Rössö Blå
-
Hamburgsund IF Lag 2
12.00
F10 - A
IK Rössö Vit
-
Hamburgsund IF Lag 1
12.15
F10 - A
Hef Valbo
-
IK Rössö Röd
12.30
P10 - A
Ik svane Vit
-
IK Oddevold 1
12.45
P10 - A
IFK Uddevalla Röd
-
IFK Uddevalla Vit
13.00
P10 - B
IFK Uddevalla Blå
-
IK Oddevold 4
13.15
P10 - B
Ik svane Grön
-
IK Oddevold 2
13.30
F10 - A
IK Rössö Blå
-
Hamburgsund IF Lag 1
13.45
F10 - A
IK Rössö Röd
-
IK Rössö Vit
14.00
F10 - A
Hamburgsund IF Lag 2
-
Hef Valbo
14.15
P10 - A
IK Oddevold 1
-
IK Oddevold 3
14.30
P10 - A
IFK Uddevalla Vit
-
Ik svane Vit
14.45
P10 - B
IFK Uddevalla Blå
-
Ik svane Grön
15.00
P10 - B
IK Oddevold 4
-
IK Oddevold 2
15.15
F10 - A
IK Rössö Blå
-
IK Rössö Röd
15.30
F10 - A
Hamburgsund IF Lag 1
-
Hamburgsund IF Lag 2
15.45
F10 - A
IK Rössö Vit
-
Hef Valbo
16.00
P10 - A
IK Oddevold 3
-
IFK Uddevalla Röd
16.15
P10 - A
IK Oddevold 1
-
IFK Uddevalla Vit
16.30
P10 - B
IK Oddevold 2
-
IFK Uddevalla Blå
16.45
P10 - B
IK Oddevold 4
-
Ik svane Grön
17.00
P12 - B
IFK Uddevalla 2012
-
IFK UDDEVALLA Lag blå
17.15
F10 - A
IK Rössö Röd
-
Hamburgsund IF Lag 1
17.30
F10 - A
Hef Valbo
-
IK Rössö Blå
17.45
F10 - A
Hamburgsund IF Lag 2
-
IK Rössö Vit
18.00
P10 - A
IK Oddevold 3
-
Ik svane Vit
18.15
P10 - A
IFK Uddevalla Röd
-
IK Oddevold 1
18.30
P12 - A
IFK UDDEVALLA Lag vit
-
Uddevalla Futsal Club Vit
18.45
P12 - B
IFK UDDEVALLA Lag blå
-
IK Svane Svart
19.00
F10 - A
Hamburgsund IF Lag 1
-
Hef Valbo
19.15
F10 - A
IK Rössö Röd
-
Hamburgsund IF Lag 2
19.30
F10 - A
IK Rössö Vit
-
IK Rössö Blå
19.45
P10 - A
IFK Uddevalla Vit
-
IK Oddevold 3
20.00
P10 - A
Ik svane Vit
-
IFK Uddevalla Röd
20.15
P12 - A
IK Svane Vit
-
IFK UDDEVALLA Lag vit
20.30
P12 - B
IFK UDDEVALLA Lag blå
-
Uddevalla Futsal Club Svart
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor 10 år, födda 2013 eller senare (F10)
Flickor 13 år, födda 2010 eller senare (F13)
Flickor 15 år, födda 2008 eller senare (F15)
Pojkar 08 år födda 2015 eller senare (P08)
Pojkar 09 år födda 2014 eller senare (P09)
Pojkar 10 år födda 2013 eller senare (P10)
Pojkar 12 år födda 2011 eller senare (P12)
Pojkar 15 år födda 2008 eller senare (P15)
Planer
Agnebergshallen 1
Agnebergshallen 2
Agnebergshallen 3
Sök lag
UddevallaKannan 2023 använder
Cupmate