Till innehåll
IFK Uddevalla - UddevallaKannan 2023 (17 - 26 nov 2023)
UddevallaKannan 2023 använder
Cupmate
UddevallaKannan 2023
|
17 - 26/11 2023
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor 10 år, födda 2013 eller senare (F10)
Flickor 13 år, födda 2010 eller senare (F13)
Flickor 15 år, födda 2008 eller senare (F15)
Pojkar 08 år födda 2015 eller senare (P08)
Pojkar 09 år födda 2014 eller senare (P09)
Pojkar 10 år födda 2013 eller senare (P10)
Pojkar 12 år födda 2011 eller senare (P12)
Pojkar 15 år födda 2008 eller senare (P15)
Planer
Agnebergshallen 1
Agnebergshallen 2
Agnebergshallen 3
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
Sö 19 nov 2023
Plan:
Agnebergshallen 1
Agnebergshallen 2
Agnebergshallen 3
Agnebergshallen 1
Tid
10.45
P12 - A
IFK UDDEVALLA Lag vit
-
Kärra Dragons FC 1
11.00
P12 - A
Trollhättans IF Gul
-
IK Svane Vit
11.15
P12 - A
Uddevalla Futsal Club Vit
-
Tanums IF
11.30
P12 - B
IK Svane Svart
-
Hamburgsunds IF P11 2012
11.45
P12 - B
Kärra Dragons FC 2
-
Uddevalla Futsal Club Svart
12.00
P12 - B
Trollhättans IF Svart
-
IFK Uddevalla 2012
12.15
P12 - A
Kärra Dragons FC 1
-
Hamburgsunds IF
12.30
P12 - A
Tanums IF
-
Trollhättans IF Gul
12.45
P12 - B
Hamburgsunds IF P11 2012
-
IFK UDDEVALLA Lag blå
13.00
P12 - B
Uddevalla Futsal Club Svart
-
IK Svane Svart
13.15
P12 - B
IFK Uddevalla 2012
-
Kärra Dragons FC 2
13.30
P12 - A
Hamburgsunds IF
-
Uddevalla Futsal Club Vit
13.45
P12 - A
Trollhättans IF Gul
-
Kärra Dragons FC 1
14.00
P12 - A
Tanums IF
-
IFK UDDEVALLA Lag vit
14.15
P12 - B
IFK UDDEVALLA Lag blå
-
Trollhättans IF Svart
14.30
P12 - B
Kärra Dragons FC 2
-
Hamburgsunds IF P11 2012
14.45
P12 - B
IFK Uddevalla 2012
-
IK Svane Svart
15.00
P12 - A
Kärra Dragons FC 1
-
IK Svane Vit
15.15
P12 - A
Tanums IF
-
Hamburgsunds IF
15.30
P12 - B
Hamburgsunds IF P11 2012
-
Uddevalla Futsal Club Svart
15.45
P12 - B
IK Svane Svart
-
Trollhättans IF Svart
16.00
P12 - A
Trollhättans IF Gul
-
Hamburgsunds IF
16.15
P12 - A
IK Svane Vit
-
Uddevalla Futsal Club Vit
16.30
P12 - A
Kärra Dragons FC 1
-
Tanums IF
16.45
P12 - B
Kärra Dragons FC 2
-
IFK UDDEVALLA Lag blå
17.00
P12 - B
Uddevalla Futsal Club Svart
-
Trollhättans IF Svart
17.15
P12 - B
Hamburgsunds IF P11 2012
-
IFK Uddevalla 2012
17.30
P12 - A
Hamburgsunds IF
-
IFK UDDEVALLA Lag vit
17.45
P12 - A
IK Svane Vit
-
Tanums IF
18.00
P12 - A
Uddevalla Futsal Club Vit
-
Trollhättans IF Gul
18.15
P12 - B
Uddevalla Futsal Club Svart
-
IFK Uddevalla 2012
18.30
P12 - B
Trollhättans IF Svart
-
Kärra Dragons FC 2
18.45
P12 - A
Hamburgsunds IF
-
IK Svane Vit
19.00
P12 - A
Uddevalla Futsal Club Vit
-
Kärra Dragons FC 1
19.15
P12 - A
IFK UDDEVALLA Lag vit
-
Trollhättans IF Gul
19.30
P12 - B
Trollhättans IF Svart
-
Hamburgsunds IF P11 2012
19.45
P12 - B
IK Svane Svart
-
Kärra Dragons FC 2
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor 10 år, födda 2013 eller senare (F10)
Flickor 13 år, födda 2010 eller senare (F13)
Flickor 15 år, födda 2008 eller senare (F15)
Pojkar 08 år födda 2015 eller senare (P08)
Pojkar 09 år födda 2014 eller senare (P09)
Pojkar 10 år födda 2013 eller senare (P10)
Pojkar 12 år födda 2011 eller senare (P12)
Pojkar 15 år födda 2008 eller senare (P15)
Planer
Agnebergshallen 1
Agnebergshallen 2
Agnebergshallen 3
Sök lag
UddevallaKannan 2023 använder
Cupmate