Till innehåll
IFK Uddevalla - UddevallaKannan 2023 (17 - 26 nov 2023)
UddevallaKannan 2023 använder
Cupmate
UddevallaKannan 2023
|
17 - 26/11 2023
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor 10 år, födda 2013 eller senare (F10)
Flickor 13 år, födda 2010 eller senare (F13)
Flickor 15 år, födda 2008 eller senare (F15)
Pojkar 08 år födda 2015 eller senare (P08)
Pojkar 09 år födda 2014 eller senare (P09)
Pojkar 10 år födda 2013 eller senare (P10)
Pojkar 12 år födda 2011 eller senare (P12)
Pojkar 15 år födda 2008 eller senare (P15)
Planer
Agnebergshallen 1
Agnebergshallen 2
Agnebergshallen 3
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
Lö 25 nov 2023
Plan:
Agnebergshallen 1
Agnebergshallen 2
Agnebergshallen 3
Agnebergshallen 1
Tid
09.00
F15 - A
Falköpings KIK
1 - 0
IK Rössö Lag Röd
09.15
F15 - A
Herrestads AIF Orange
0 - 0
Herrestads AIF F 09
09.30
F15 - A
Sotenäs Ungdom
0 - 0
Herrestads AIF Vit
09.45
F13 - A
Sotenäs Ungdom
0 - 3
GAIS Futsal/BK Skottfint
10.00
F13 - A
Hamburgsunds IF 1
2 - 1
Hamburgsunds IF 2
10.15
F15 - A
IK Rössö Lag Röd
1 - 0
Hönö IS
10.30
F15 - A
Herrestads AIF F 09
0 - 1
Falköpings KIK
10.45
F15 - A
Herrestads AIF Vit
3 - 2
Herrestads AIF Orange
11.00
F13 - A
Sotenäs Ungdom
1 - 1
Hamburgsunds IF 1
11.15
F13 - A
GAIS Futsal/BK Skottfint
6 - 0
Hamburgsunds IF 2
11.30
F15 - A
Hönö IS
1 - 0
Sotenäs Ungdom
11.45
F15 - A
Herrestads AIF Orange
1 - 0
IK Rössö Lag Röd
12.00
F15 - A
Herrestads AIF Vit
0 - 2
Falköpings KIK
12.15
F13 - A
Hamburgsunds IF 2
0 - 5
Sotenäs Ungdom
12.30
F13 - A
GAIS Futsal/BK Skottfint
2 - 0
Hamburgsunds IF 1
12.45
F15 - A
IK Rössö Lag Röd
1 - 0
Herrestads AIF F 09
13.00
F15 - A
Herrestads AIF Vit
1 - 0
Hönö IS
13.15
F15 - A
Falköpings KIK
2 - 1
Sotenäs Ungdom
13.30
F15 - A
Herrestads AIF Orange
2 - 0
Hönö IS
13.45
F15 - A
Herrestads AIF F 09
0 - 1
Sotenäs Ungdom
14.00
F15 - A
IK Rössö Lag Röd
1 - 0
Herrestads AIF Vit
14.15
P15 - B - 1/2
Vänersborgs IF Röd
1 - 0
Ifk Uddevallap08 Blå
14.30
P15 - B - 1/2
IK Svane Svart
0 - 1
IFK Uddevalla P08 Vit
14.45
F13 - 1/2
GAIS Futsal/BK Skottfint
10 - 0
Hamburgsunds IF 2
15.00
F13 - 1/2
Sotenäs Ungdom
4 - 0
Hamburgsunds IF 1
15.15
P15 - A - 1/2
Uddevalla Futsal Club Svart
4 - 2
IFK Uddevalla Blå U15
15.30
P15 - A - 1/2
Vänersborgs IF Blå
0 - 1
IK Svane Vit
15.45
F15 - A
Hönö IS
0 - 2
Falköpings KIK
16.00
F15 - A
Herrestads AIF F 09
0 - 1
Herrestads AIF Vit
16.15
F15 - A
Sotenäs Ungdom
1 - 1
Herrestads AIF Orange
16.30
F15 - A
Hönö IS
0 - 0
Herrestads AIF F 09
16.45
F15 - A
Sotenäs Ungdom
1 - 1
IK Rössö Lag Röd
17.00
F15 - A
Falköpings KIK
0 - 1
Herrestads AIF Orange
17.15
F13 - Final
GAIS Futsal/BK Skottfint
5 - 1
Sotenäs Ungdom
17.30
P15 - B - Final
Vänersborgs IF Röd
1 - 0
IFK Uddevalla P08 Vit
17.45
F15 - A - 1/2
Falköpings KIK
4 - 3
Herrestads AIF Vit
18.00
F15 - A - 1/2
Herrestads AIF Orange
0 - 2
IK Rössö Lag Röd
18.15
F15 - B - Final
Sotenäs Ungdom
3 - 2
Hönö IS
18.30
P15 - A - Final
Uddevalla Futsal Club Svart
3 - 2
IK Svane Vit
18.45
F15 - A - Final
Falköpings KIK
2 - 0
IK Rössö Lag Röd
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor 10 år, födda 2013 eller senare (F10)
Flickor 13 år, födda 2010 eller senare (F13)
Flickor 15 år, födda 2008 eller senare (F15)
Pojkar 08 år födda 2015 eller senare (P08)
Pojkar 09 år födda 2014 eller senare (P09)
Pojkar 10 år födda 2013 eller senare (P10)
Pojkar 12 år födda 2011 eller senare (P12)
Pojkar 15 år födda 2008 eller senare (P15)
Planer
Agnebergshallen 1
Agnebergshallen 2
Agnebergshallen 3
Sök lag
UddevallaKannan 2023 använder
Cupmate