Till innehåll
Fässbergs IF - Fässbergs IF Luciacup 2023 (8 - 10 dec 2023)
Fässbergs IF Luciacup 2023 använder
Cupmate
Fässbergs IF Luciacup 2023
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor födda 2012 (4 mot 4 utan sarg) (F2012)
Flickor födda 2013 (4 mot 4 utan sarg) (F2013)
Flickor födda 2014 (4 mot 4 med sarg) (F2014)
Flickor födda 2015 (4 mot 4 med sarg) (F2015)
Flickor födda 2016 (3 mot 3 med sarg) (F2016)
Flickor födda 2017 (3 mot 3 med sarg) (F2017)
Pojkar födda 2012 (4 mot 4 utan sarg) (P2012)
Pojkar födda 2013 (4 mot 4 utan sarg) (P2013)
Pojkar födda 2014 (4 mot 4 med sarg) (P2014)
Pojkar födda 2015 (4 mot 4 med sarg) (P2015)
Pojkar födda 2016 (3 mot 3 med sarg) (P2016)
Pojkar födda 2017 (3 mot 3 med sarg) (P2017)
Pojkar födda 2018 (3 mot 3 med sarg) (P2018)
Planer
A1 3-3
A1 4-4
A1 4-4 Med Sarg
A2 3-3
A2 4-4
A2 4-4 Med Sarg
A3 3-3
B1 3-3
B1 4-4
B1 4-4 Med Sarg
B2 3-3
B2 4-4
B2 4-4 Med Sarg
B3 3-3
xxx
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
Lö 9 dec 2023
Plan:
A1 3-3
A1 4-4
A1 4-4 Med Sarg
A2 3-3
A2 4-4
A2 4-4 Med Sarg
A3 3-3
B1 3-3
B1 4-4
B1 4-4 Med Sarg
B2 3-3
B2 4-4
B2 4-4 Med Sarg
B3 3-3
xxx
B2 4-4 Med Sarg
Tid
52.
08.20
F2015 - A
Torslanda IK Röd
-
Södra skärgårdens IK Röd 1
56.
08.40
F2015 - B
Torslanda IK Svart
-
Södra skärgårdens IK Röd 2
60.
09.00
F2015 - C
Landvetter IF 4
-
Jitex BK 2
64.
09.20
F2015 - A
Örgryte IS 1
-
Torslanda IK Röd
68.
09.40
F2015 - B
Solängen BK Lag1
-
Torslanda IK Svart
72.
10.00
F2015 - C
Örgryte IS 3
-
Landvetter IF 4
76.
10.20
F2015 - A
Södra skärgårdens IK Röd 1
-
Örgryte IS 1
80.
10.40
F2015 - B
Södra skärgårdens IK Röd 2
-
Solängen BK Lag1
84.
11.00
F2015 - C
Jitex BK 2
-
Örgryte IS 3
88.
11.20
P2015 - A
Lerkils IF Blå
-
Askims Ik Vit
92.
11.40
P2015 - B
Lerum IS 1
-
Bremagården Bremagården orange
96.
12.00
P2015 - C
Björndammens bk Lag 2 blå
-
Bergums IF 3
100.
12.20
P2015 - D
Askims Ik svart
-
Hovås Billdal IF 4
104.
12.40
P2015 - A
Bremagården Bremagården svart
-
Lerkils IF Blå
108.
13.00
P2015 - B
Bergums IF 2
-
Lerum IS 1
112.
13.20
P2015 - C
Askims Ik Blå
-
Björndammens bk Lag 2 blå
116.
13.40
P2015 - D
Björndammens bk Lag 3
-
Askims Ik svart
120.
14.00
P2015 - A
Askims Ik Vit
-
Bremagården Bremagården svart
124.
14.20
P2015 - B
Bremagården Bremagården orange
-
Bergums IF 2
128.
14.40
P2015 - C
Bergums IF 3
-
Askims Ik Blå
132.
15.00
P2015 - D
Hovås Billdal IF 4
-
Björndammens bk Lag 3
136.
15.20
F2014 - A
Nödinge SK Lag 1
-
Älvsborg FF Seger
152.
15.40
P2014 - C
Hovås Billdal IF 3
-
Björndammens BK Lag 3
156.
16.00
P2014 - A
Hovås Billdal IF 6
-
Björndammens BK Lag 1
160.
16.20
P2014 - B
Lundby IF Vit
-
Hovås Billdal IF 2
142.
16.40
F2014 - A
Nol Ik Lag 1, Blå
-
Nödinge SK Lag 1
162.
17.00
P2014 - C
Fässbergs IF Röd
-
Björndammens BK Lag 3
166.
17.20
P2014 - A
Fässbergs IF Grön
-
Hovås Billdal IF 6
170.
17.40
P2014 - B
Fässbergs IF Blå
-
Lundby IF Vit
148.
18.00
F2014 - A
Älvsborg FF Seger
-
Nol Ik Lag 1, Blå
172.
18.20
P2014 - C
Fässbergs IF Röd
-
Hovås Billdal IF 3
176.
18.40
P2014 - A
Hovås Billdal IF 4
-
Fässbergs IF Lila
180.
19.00
P2014 - B
Hovås Billdal IF 2
-
Fässbergs IF Blå
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor födda 2012 (4 mot 4 utan sarg) (F2012)
Flickor födda 2013 (4 mot 4 utan sarg) (F2013)
Flickor födda 2014 (4 mot 4 med sarg) (F2014)
Flickor födda 2015 (4 mot 4 med sarg) (F2015)
Flickor födda 2016 (3 mot 3 med sarg) (F2016)
Flickor födda 2017 (3 mot 3 med sarg) (F2017)
Pojkar födda 2012 (4 mot 4 utan sarg) (P2012)
Pojkar födda 2013 (4 mot 4 utan sarg) (P2013)
Pojkar födda 2014 (4 mot 4 med sarg) (P2014)
Pojkar födda 2015 (4 mot 4 med sarg) (P2015)
Pojkar födda 2016 (3 mot 3 med sarg) (P2016)
Pojkar födda 2017 (3 mot 3 med sarg) (P2017)
Pojkar födda 2018 (3 mot 3 med sarg) (P2018)
Planer
A1 3-3
A1 4-4
A1 4-4 Med Sarg
A2 3-3
A2 4-4
A2 4-4 Med Sarg
A3 3-3
B1 3-3
B1 4-4
B1 4-4 Med Sarg
B2 3-3
B2 4-4
B2 4-4 Med Sarg
B3 3-3
xxx
Sök lag
Fässbergs IF Luciacup 2023 använder
Cupmate