Till innehåll
Fässbergs IF - Fässbergs IF Luciacup 2023 (8 - 10 dec 2023)
Fässbergs IF Luciacup 2023 använder
Cupmate
Fässbergs IF Luciacup 2023
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor födda 2012 (4 mot 4 utan sarg) (F2012)
Flickor födda 2013 (4 mot 4 utan sarg) (F2013)
Flickor födda 2014 (4 mot 4 med sarg) (F2014)
Flickor födda 2015 (4 mot 4 med sarg) (F2015)
Flickor födda 2016 (3 mot 3 med sarg) (F2016)
Flickor födda 2017 (3 mot 3 med sarg) (F2017)
Pojkar födda 2012 (4 mot 4 utan sarg) (P2012)
Pojkar födda 2013 (4 mot 4 utan sarg) (P2013)
Pojkar födda 2014 (4 mot 4 med sarg) (P2014)
Pojkar födda 2015 (4 mot 4 med sarg) (P2015)
Pojkar födda 2016 (3 mot 3 med sarg) (P2016)
Pojkar födda 2017 (3 mot 3 med sarg) (P2017)
Pojkar födda 2018 (3 mot 3 med sarg) (P2018)
Planer
A1 3-3
A1 4-4
A1 4-4 Med Sarg
A2 3-3
A2 4-4
A2 4-4 Med Sarg
A3 3-3
B1 3-3
B1 4-4
B1 4-4 Med Sarg
B2 3-3
B2 4-4
B2 4-4 Med Sarg
B3 3-3
xxx
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
Sö 10 dec 2023
Plan:
A1 3-3
A1 4-4
A1 4-4 Med Sarg
A2 3-3
A2 4-4
A2 4-4 Med Sarg
A3 3-3
B1 3-3
B1 4-4
B1 4-4 Med Sarg
B2 3-3
B2 4-4
B2 4-4 Med Sarg
B3 3-3
xxx
B2 3-3
Tid
218.
09.00
P2018 - A
Fässberg IF Grön
-
Björndammens BK Lag 1
239.
09.20
P2016 - B
IK Zenith Vit
-
KF Velebit 2
245.
09.40
P2016 - D
Dalen-KFF Gul
-
Askims IK Lag 4
251.
10.00
P2016 - F
Dalen-KFF Grön
-
IK Zenith Orange
224.
10.20
P2018 - A
Björndammens BK Lag 2
-
Fässberg IF Grön
256.
10.40
P2016 - B
Västra Frölunda Guld
-
IK Zenith Vit
262.
11.00
P2016 - D
Lerums IS Vit 2
-
Dalen-KFF Gul
268.
11.20
P2016 - F
Lerums IS Vit 4
-
IK Zenith Orange
230.
11.40
P2018 - A
Björndammens BK Lag 1
-
Fässberg IF Röd
273.
12.00
P2016 - B
KF Velebit 2
-
Björndammen BK Röd
279.
12.20
P2016 - D
Askims IK Lag 4
-
Solängens BK Lag 1
285.
12.40
P2016 - F
Lerums IS Vit 4
-
Dalen-KFF Grön
287.
13.00
P2017 - B
Södra skärgården Lag 2
-
Askims IK Vit
296.
13.20
P2017 - D
Bjöndammen BK Lag 2
-
KF Velebit 1
326.
13.40
F2017 - B
IF Mölndal fotboll Mölndal Svart
-
Zenith Lag2
299.
14.00
P2017 - B
Finlandia Blå/vit
-
Södra skärgården Lag 2
308.
14.20
P2017 - D
Solängens BK Lag 4
-
Bjöndammen BK Lag 2
332.
14.40
F2017 - B
Jitex BK Lila
-
IF Mölndal fotboll Mölndal Svart
311.
15.00
P2017 - B
Askims IK Vit
-
Fässbergs IF Lag hejsan
320.
15.20
P2017 - D
KF Velebit 1
-
Finlandia Vit
338.
15.40
F2017 - B
Zenith Lag2
-
BK Häcken 2
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor födda 2012 (4 mot 4 utan sarg) (F2012)
Flickor födda 2013 (4 mot 4 utan sarg) (F2013)
Flickor födda 2014 (4 mot 4 med sarg) (F2014)
Flickor födda 2015 (4 mot 4 med sarg) (F2015)
Flickor födda 2016 (3 mot 3 med sarg) (F2016)
Flickor födda 2017 (3 mot 3 med sarg) (F2017)
Pojkar födda 2012 (4 mot 4 utan sarg) (P2012)
Pojkar födda 2013 (4 mot 4 utan sarg) (P2013)
Pojkar födda 2014 (4 mot 4 med sarg) (P2014)
Pojkar födda 2015 (4 mot 4 med sarg) (P2015)
Pojkar födda 2016 (3 mot 3 med sarg) (P2016)
Pojkar födda 2017 (3 mot 3 med sarg) (P2017)
Pojkar födda 2018 (3 mot 3 med sarg) (P2018)
Planer
A1 3-3
A1 4-4
A1 4-4 Med Sarg
A2 3-3
A2 4-4
A2 4-4 Med Sarg
A3 3-3
B1 3-3
B1 4-4
B1 4-4 Med Sarg
B2 3-3
B2 4-4
B2 4-4 Med Sarg
B3 3-3
xxx
Sök lag
Fässbergs IF Luciacup 2023 använder
Cupmate