Till innehåll
Sunnanå SK - Sunnanåcupen 2024 (4 - 7 jan 2024)
Sunnanåcupen 2024 använder
Cupmate
Sunnanåcupen 2024
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Information
Spelschema
Spelschema klasser
Dam Junior (Dam Junior)
Dam Senior (Dam Senior)
Flickor -2010 (F-2010)
Flickor -2011 (F-2011)
Flickor -2013 (F-2013)
Flickor -2014 (F-2014)
Gåfotboll (Gåfotboll)
Herr Junior (Herr Junior)
Herr Senior (Herr Senior)
Morön Barca (Morön Barca)
Pojkar -2010 (P-2010)
Pojkar -2014 + 2013 (P-2014 + 2013)
Planer
Balderhallarna A-hallen (Balder A)
Balderhallen B-hallen (Balder B)
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
Tor 4 jan 2024
Plan:
Balderhallarna A-hallen
Balderhallen B-hallen
Balderhallen B-hallen
Nygatan 15
931 33 Skellefteå
Tid
106.
10.00
P-2014 + 2013 - A
Sunnanå SK 13 Blå
-
Rönnskär Railcare IF
108.
10.30
P-2014 + 2013 - A
Sunnanå SK 14 Vit
-
Sunnanå SK 13 Vit
110.
11.00
F-2011 - A
Bureå IF
2 - 9
Myckle IK
112.
11.30
F-2013 - A
Bureå IF
-
Skellefteå FF
114.
12.10
F-2013 - A
Sunnanå Sunnanå (ett lag)
-
Rönnskär Railcare
102.
12.40
P-2014 + 2013 - A
Sunnanå SK 13 Vit
-
Rönnskär Railcare IF
116.
13.10
F-2013 - A
Bureå IF
-
Sunnanå Sunnanå (ett lag)
118.
13.40
F-2011 - A
Sunnanå SK F-11
1 - 0
Gimonäs Umeå IF Svart
120.
14.10
F-2011 - A
Betsele IF Lag 1
3 - 2
Myckle IK
122.
14.40
F-2013 - A
Sunnanå Sunnanå (ett lag)
-
Skellefteå FF
124.
15.20
F-2013 - A
Rönnskär Railcare
-
Bureå IF
126.
15.50
P-2014 + 2013 - A
Sunnanå SK 14 Blå
-
Sunnanå SK 13 Vit
128.
16.20
P-2010 - A
Lycksele IF
0 - 3
Obbola ik 1
130.
16.50
Herr Junior - A
invandrare United
3 - 0
Rönnskär Railcare P0809
132.
17.20
Dam Junior - A
Sunnanå SK F17
3 - 1
Sunnanå SK F16
134.
17.50
F-2010 - A
Betsele IF Lag 2
0 - 2
IFK Åkullsjön
136.
18.30
P-2010 - A
Gammelgårdens IF Lag 1
1 - 3
Obbola ik 1
140.
19.30
P-2010 - A
Skellefteå futsal
7 - 0
GUIF P2010 Tomtebo
Tillbaka
Spelschema klasser
Dam Junior (Dam Junior)
Dam Senior (Dam Senior)
Flickor -2010 (F-2010)
Flickor -2011 (F-2011)
Flickor -2013 (F-2013)
Flickor -2014 (F-2014)
Gåfotboll (Gåfotboll)
Herr Junior (Herr Junior)
Herr Senior (Herr Senior)
Morön Barca (Morön Barca)
Pojkar -2010 (P-2010)
Pojkar -2014 + 2013 (P-2014 + 2013)
Planer
Balderhallarna A-hallen (Balder A)
Balderhallen B-hallen (Balder B)
Sök lag
Sunnanåcupen 2024 använder
Cupmate