To content
Tomtecupen 2024
Games
Team
Pitches
Information
Cupinformation
Games
Flickor födda 2009 (F09)
Flickor födda 2010 (F10)
Flickor födda 2011 (F11)
Flickor födda 2012 (F12)
Flickor födda 2013 (F13)
Flickor födda 2014 (F14)
Flickor födda 2015 (F15)
Flickor födda 2016 (F16)
Flickor födda 2017 (F17)
Pojkar födda 2009 (P09)
Pojkar födda 2010 (P10)
Pojkar födda 2011 (P11)
Pojkar födda 2012 (P12)
Pojkar födda 2013 (P13)
Pojkar födda 2014 (P14)
Pojkar födda 2015 (P15)
Pojkar födda 2016 (P16)
Pojkar födda 2017 (P17)
Bollhallen 4 mot4 utan Sarg PLAN 2 (BH Plan 2)
Bollhallen 4mot4 sarg PLAN 1 (BH plan1)
Bollhallen 4mot4 sarg PLAN 2 (BH Plan 2)
Bollhallen 4mot4 utan sarg PLAN 1 (BH plan 1)
Tinghallen 3mot3 sarg PLAN 1 (TH 3mot3 plan 1)
Tinghallen 3mot3 sarg PLAN 2 (TH 3mot3 plan 2)
Tinghallen 5mot5 (TH 5mot5)
Search team
Team registration
Information
Classes
Register your team here
Registered teams
Sponsors
Contact
Log in
Fri 5 jan 2024
Pitch:
Bollhallen 4 mot4 utan Sarg PLAN 2
Bollhallen 4mot4 sarg PLAN 1
Bollhallen 4mot4 sarg PLAN 2
Bollhallen 4mot4 utan sarg PLAN 1
Tinghallen 3mot3 sarg PLAN 1
Tinghallen 3mot3 sarg PLAN 2
Tinghallen 5mot5
Bollhallen 4 mot4 utan Sarg PLAN 2
Skolgatan 23
362 30 TINGSRYD
Time
09.00
F13 - A
Urshults IF
-
Vedeslöv/Dänningelanda 1
09.15
F13 - A
Tingsryd United FC 1
-
TUFF
09.30
F13 - A
Vedeslöv/Dänningelanda 1
-
Ingelstad IK/Nöbbele BK Röd
09.45
F13 - A
TUFF
-
Urshults IF
10.00
F13 - A
Ingelstad IK/Nöbbele BK Röd
-
Tingsryd United FC 1
10.15
F13 - A
Vedeslöv/Dänningelanda 1
-
TUFF
10.30
F13 - A
Ingelstad IK/Nöbbele BK Röd
-
Urshults IF
10.45
F13 - A
Tingsryd United FC 1
-
Vedeslöv/Dänningelanda 1
11.00
F13 - A
TUFF
-
Ingelstad IK/Nöbbele BK Röd
11.15
F13 - A
Urshults IF
-
Tingsryd United FC 1
11.30
P13 - A
Asarum IF Blå
-
Tingsryd United FC 1
11.45
P13 - A
Urshults IF
-
Ingelstad IK Blå
12.00
P13 - A
Tingsryd United FC 1
-
Växjö Norra Svart
12.15
P13 - A
Ingelstad IK Blå
-
Asarum IF Blå
12.30
P13 - A
Växjö Norra Svart
-
Urshults IF
12.45
P13 - A
Tingsryd United FC 1
-
Ingelstad IK Blå
13.00
P13 - A
Växjö Norra Svart
-
Asarum IF Blå
13.15
P13 - A
Urshults IF
-
Tingsryd United FC 1
13.30
P13 - A
Ingelstad IK Blå
-
Växjö Norra Svart
13.45
P13 - A
Asarum IF Blå
-
Urshults IF
14.15
F12 - A
IFK Grimslöv Lag1, Lag2
-
Sandsbro Aik Gul/svart
14.30
F12 - A
Tingsryd United FC 1
-
Åryds IK Lag 2
14.45
F12 - A
Sandsbro Aik Gul/svart
-
Sgif/lörby 1
15.00
F12 - A
Åryds IK Lag 2
-
IFK Grimslöv Lag1, Lag2
15.15
F12 - A
Sgif/lörby 1
-
Tingsryd United FC 1
15.30
F12 - A
Sandsbro Aik Gul/svart
-
Åryds IK Lag 2
15.45
F12 - A
Sgif/lörby 1
-
IFK Grimslöv Lag1, Lag2
16.00
F12 - A
Tingsryd United FC 1
-
Sandsbro Aik Gul/svart
16.15
F12 - A
Åryds IK Lag 2
-
Sgif/lörby 1
16.30
F12 - A
IFK Grimslöv Lag1, Lag2
-
Tingsryd United FC 1
17.00
P12 - A
IFK Värnamo Vit
-
Urshults IF
17.15
P12 - A
IFK Värnamo Blå
-
Tingsryd United FC 2
17.30
P12 - A
Rödeby AIF Vit
-
IFK Värnamo Vit
17.45
P12 - A
IFK Värnamo Blå
-
Hovshaga AIF 1
18.00
P12 - A
Rödeby AIF Blå
-
IFK Värnamo Vit
18.15
P12 - A
IFK Värnamo Blå
-
Tingsryd United FC 1
18.30
P12 - A
IFK Värnamo Blå
-
Rödeby AIF Vit
18.45
P12 - A
IFK Värnamo Vit
-
Tingsryd United FC 1
19.00
P12 - A
Rödeby AIF Vit
-
Tingsryd United FC 2
Back
Våra Sponsorer
Tomtecupen 2024 uses