Till innehåll
Kallhälls FF - KFF Cupen 2024 (27 jan - 4 feb 2024)
KFF Cupen 2024 använder
Cupmate
KFF Cupen 2024
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor 2012 - lätt (F12 - lätt)
Flickor 2012 -medel (F12 - medel)
Flickor 2013 (F13)
Flickor 2014 (F14)
Flickor 2015 (F15)
Flickor 2016 (F16)
Pojkar 2012 - lätt (P12 - lätt)
Pojkar 2012 - medel (P12 - medel)
Pojkar 2013 - lätt (P13-lätt)
Pojkar 2013 - medel (P13 -medel)
Pojkar 2014 (P14)
Pojkar 2015 (P15)
Pojkar 2016 (P16)
Planer
Hall A (Hall A)
Hall B (Hall B)
Hall C (Hall C)
Anmälan
Kontakt
Logga in
Lö 27 jan 2024
Plan:
Hall A
Hall B
Hall C
Hall B
Tid
2.
08.00
F16 - A
Djurgårdens FF IF F16-4 blå
-
Ekerö IK Vit
5.
08.25
F16 - A
IF Brommapojkarna Smedis
-
Kallhälls FF blå
8.
08.50
F16 - B
Ekerö IK Blå
-
Djurgårdens IF FF DIF F2016-4 röd
11.
09.15
F16 - B
Kallhälls FF vit
-
Spånga IS F16 -1
14.
09.40
F16 - A
Djurgårdens FF IF F16-4 blå
-
IF Brommapojkarna Smedis
17.
10.05
F16 - A
Ekerö IK Vit
-
Kallhälls FF blå
20.
10.30
F16 - B
Djurgårdens IF FF DIF F2016-4 röd
-
Spånga IS F16 -1
22.
11.00
P14 - A
IF Brommapojkarna Lag 5
-
Kallhälls FF Vit
25.
11.25
P14 - C
Kallhälls FF Blå
-
Kallhälls FF Röd
28.
11.50
P14 - A
Kallhälls FF Vit
-
Ekerö IK Gul
31.
12.15
P14 - C
Kallhälls FF Röd
-
Älta IF Vit
34.
12.40
P14 - A
Älta If Svart
-
Kallhälls FF Vit
37.
13.05
P14 - C
Älta IF Vit
-
Ekerö IK Blå
40.
13.30
P14 - A
IF Brommapojkarna Lag 5
-
Älta If Svart
43.
13.55
P14 - C
Älta IF Vit
-
Kallhälls FF Blå
46.
14.20
P14 - A
Ekerö IK Gul
-
IF Brommapojkarna Lag 5
49.
14.45
P14 - C
Brommapojkarna BP5
-
Älta IF Vit
52.
15.15
F12 - lätt - A
IF BP F12-8
-
IFK Lidingö Syd
55.
15.40
F12 - medel - B
Segeltorps IF Vit
-
IF Brommapojkarna BP2
58.
16.05
F12 - medel - C
Täby FK Lag 2
-
Viggbyholm Röd
61.
16.30
F12 - medel - A
Sickla IF Röd
-
IFK Viksjö 3
64.
16.55
F12 - medel - B
Kallhälls FF Lag 2
-
Segeltorps IF Vit
67.
17.20
F12 - lätt - A
Sickla IF Blå
-
IF BP F12-8
70.
17.45
F12 - medel - A
Sickla IF Röd
-
Segeltorps IF Blå
73.
18.10
F12 - medel - C
Värmdö IF
-
Täby FK Lag 2
76.
18.35
F12 - lätt - A
IF BP F12-8
-
Viggbyholm Vit
79.
19.00
F12 - medel - B
Sollentuna Fk
-
Segeltorps IF Vit
82.
19.25
F12 - medel - C
Täby FK Lag 2
-
IFK Viksjö 2
85.
19.50
F12 - medel - A
Segeltorps IF Blå
-
IFK Viksjö 3
88.
20.15
F12 - medel - B
Segeltorps IF Vit
-
Täby FK Lag 1
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor 2012 - lätt (F12 - lätt)
Flickor 2012 -medel (F12 - medel)
Flickor 2013 (F13)
Flickor 2014 (F14)
Flickor 2015 (F15)
Flickor 2016 (F16)
Pojkar 2012 - lätt (P12 - lätt)
Pojkar 2012 - medel (P12 - medel)
Pojkar 2013 - lätt (P13-lätt)
Pojkar 2013 - medel (P13 -medel)
Pojkar 2014 (P14)
Pojkar 2015 (P15)
Pojkar 2016 (P16)
Planer
Hall A (Hall A)
Hall B (Hall B)
Hall C (Hall C)
Sök lag
KFF Cupen 2024 använder
Cupmate