Till innehåll
Kallhälls FF - KFF Cupen 2024 (27 jan - 4 feb 2024)
KFF Cupen 2024 använder
Cupmate
KFF Cupen 2024
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor 2012 - lätt (F12 - lätt)
Flickor 2012 -medel (F12 - medel)
Flickor 2013 (F13)
Flickor 2014 (F14)
Flickor 2015 (F15)
Flickor 2016 (F16)
Pojkar 2012 - lätt (P12 - lätt)
Pojkar 2012 - medel (P12 - medel)
Pojkar 2013 - lätt (P13-lätt)
Pojkar 2013 - medel (P13 -medel)
Pojkar 2014 (P14)
Pojkar 2015 (P15)
Pojkar 2016 (P16)
Planer
Hall A (Hall A)
Hall B (Hall B)
Hall C (Hall C)
Anmälan
Kontakt
Logga in
Sö 28 jan 2024
Plan:
Hall A
Hall B
Hall C
Hall A
Tid
91.
08.00
P16 - A
Kallhälls ff P16 blå 1
-
Vasalund United
94.
08.25
P16 - B
Apollon Solna FK P17 Röd
-
Kallhälls FF P16 blå 2
97.
08.50
P16 - A
Vasalund United
-
Kallhälls FF Kallhäll P16 Vit Lag 2
100.
09.15
P16 - B
Kallhälls FF P16 blå 2
-
Kungsängens IF P17 lag vit
103.
09.40
P16 - A
Kallhälls FF Kallhäll P16 Vit Lag 2
-
Sköndals IK FK Sandåkra
106.
10.05
P16 - B
Vasalund Järvastaden Röd
-
Kallhälls FF P16 blå 2
109.
10.30
P16 - A
Kallhälls FF Kallhäll P16 Vit Lag 2
-
Kallhälls ff P16 blå 1
112.
10.55
P16 - B
Apollon Solna FK P17 Röd
-
Vasalund Järvastaden Röd
115.
11.20
P16 - A
Rydbo IF Svart
-
Kallhälls FF Kallhäll P16 Vit Lag 2
118.
11.45
P16 - B
Kungsängens IF P17 lag vit
-
Apollon Solna FK P17 Röd
121.
12.15
F14 - A
Hässelby SK FF Lag 1
-
Kallhälls FF F14 blå
124.
12.40
F14 - B
Ekerö IK Vit
-
Sollentuna FK Blå
127.
13.05
F14 - A
Kallhälls FF F14 blå
-
IFK Lidingö FK Sticklinge
130.
13.30
F14 - B
Sollentuna FK Blå
-
Hässelby SK FF Lag 2
133.
13.55
F14 - A
IFK Lidingö FK Sticklinge
-
Ekerö IK Blå
136.
14.20
F14 - B
Sköndal IK Blå
-
Sollentuna FK Blå
139.
14.45
F14 - A
IFK Lidingö FK Sticklinge
-
Hässelby SK FF Lag 1
142.
15.10
F14 - B
Ekerö IK Vit
-
Sköndal IK Blå
145.
15.35
F14 - A
Sätra SK
-
IFK Lidingö FK Sticklinge
148.
16.00
F14 - B
Hässelby SK FF Lag 2
-
Ekerö IK Vit
151.
16.30
P12 - lätt - A
IFK Viksjö Lag 1
-
Kallhälls FF Grön
154.
16.55
P12 - medel - A
Bele Barkarby Blå 2
-
IFK Lidingö 3
157.
17.20
P12 - lätt - A
Kallhälls FF Grön
-
Kallhälls FF Röd
160.
17.45
P12 - medel - A
IFK Lidingö 3
-
Kallhälls FF Vit
163.
18.10
P12 - lätt - A
Kallhälls FF Röd
-
Rinkeby united Svart
166.
18.35
P12 - medel - A
Kallhälls FF Svart
-
IFK Lidingö 3
169.
19.00
P12 - lätt - A
Kallhälls FF Röd
-
IFK Viksjö Lag 1
172.
19.25
P12 - medel - A
Bele Barkarby Blå 2
-
Kallhälls FF Svart
175.
19.50
P12 - lätt - A
Spånga IS P34 Lag 1
-
Kallhälls FF Röd
178.
20.15
P12 - medel - A
Kallhälls FF Vit
-
Bele Barkarby Blå 2
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor 2012 - lätt (F12 - lätt)
Flickor 2012 -medel (F12 - medel)
Flickor 2013 (F13)
Flickor 2014 (F14)
Flickor 2015 (F15)
Flickor 2016 (F16)
Pojkar 2012 - lätt (P12 - lätt)
Pojkar 2012 - medel (P12 - medel)
Pojkar 2013 - lätt (P13-lätt)
Pojkar 2013 - medel (P13 -medel)
Pojkar 2014 (P14)
Pojkar 2015 (P15)
Pojkar 2016 (P16)
Planer
Hall A (Hall A)
Hall B (Hall B)
Hall C (Hall C)
Sök lag
KFF Cupen 2024 använder
Cupmate