Till innehåll
Getinge IF - GetingeCupen 2024 (27 jan - 11 feb 2024)
GetingeCupen 2024 använder
Cupmate
GetingeCupen 2024
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Spelschema
Spelschema klasser
F10 ( födda -14) (F10 )
F11( födda -13) (F11 )
F12 ( födda -12 ) (F12)
F8 ( födda -16) (F8)
F9 ( födda -15) (F9 )
P10 ( födda -14 ) (P10 )
P11 ( födda -13) (P11)
P12 ( födda -12 ) (P12)
P7 ( födda -17 ) (P7 )
P8 ( födda -16 ) (P8 )
P9 ( födda -15 ) (P9 )
Planer
Getingehallen
Anmälan
Inbjudan
Speldagar
Spelregler & Upplysningar
Historia
Kontakt
Logga in
Sö 28 jan 2024
Plan:
Getingehallen
Getingehallen
Broavägen
30575 GETINGE
Tid
1.
07.30
F9 - A
IF Böljan Falkenberg Vit
-
Getinge IF
2.
07.45
F9 - A
IF Böljan Falkenberg Blå
-
Astrio Lag 2 Gul
3.
08.00
F9 - A
IF Böljan Falkenberg Vit
-
Astrio Lag 1 svart
4.
08.15
F9 - A
Astrio Lag 2 Gul
-
Getinge IF
5.
08.30
F9 - A
IF Böljan Falkenberg Blå
-
Astrio Lag 1 svart
6.
08.45
F9 - A
IF Böljan Falkenberg Vit
-
Astrio Lag 2 Gul
7.
09.00
F9 - A
IF Böljan Falkenberg Blå
-
Getinge IF
8.
09.15
F9 - A
Astrio Lag 1 svart
-
Getinge IF
09.30
F10 - A
HGH FC
-
Lilla Träslöv Lag 1
09.45
F10 - A
Vinbergs IF 1
-
DFK HaSko Svart
10.00
F10 - B
Lilla Träslöv Lag 2
-
Sennans IF
10.15
F10 - B
DFK HaSko Röd
-
Getinge IF Grön
10.30
F10 - A
HGH FC
-
Vinbergs IF 1
10.45
F10 - A
Lilla Träslöv Lag 1
-
DFK HaSko Svart
11.00
F10 - B
Lilla Träslöv Lag 2
-
DFK HaSko Röd
11.15
F10 - B
Sennans IF
-
Getinge IF Grön
11.30
F10 - A
DFK HaSko Svart
-
HGH FC
11.45
F10 - A
Lilla Träslöv Lag 1
-
Vinbergs IF 1
12.00
F10 - B
Getinge IF Grön
-
Lilla Träslöv Lag 2
12.15
F10 - B
Sennans IF
-
DFK HaSko Röd
12.30
F11 - A
IF Böljan Falkenberg Blå
-
Burseryds IF/Smålandsstenars GOIF Lag 1 svart
12.45
F11 - A
Skrea IF Gul
-
Getinge IF Grön
13.00
F11 - B
IF Böljan Falkenberg Svart
-
LGM/Stafsinge
13.15
F11 - B
Vinbergs IF 1
-
Getinge IF Vit
13.30
F11 - A
IF Böljan Falkenberg Blå
-
Skrea IF Gul
13.45
F11 - A
Burseryds IF/Smålandsstenars GOIF Lag 1 svart
-
Getinge IF Grön
14.00
F11 - B
IF Böljan Falkenberg Svart
-
Vinbergs IF 1
14.15
F11 - B
LGM/Stafsinge
-
Getinge IF Vit
14.30
F11 - A
Getinge IF Grön
-
IF Böljan Falkenberg Blå
14.45
F11 - A
Burseryds IF/Smålandsstenars GOIF Lag 1 svart
-
Skrea IF Gul
15.00
F11 - B
Getinge IF Vit
-
IF Böljan Falkenberg Svart
15.15
F11 - B
LGM/Stafsinge
-
Vinbergs IF 1
15.30
F11 - C
IF Centern Lag 1
-
Skrea IF Svart
15.45
F11 - C
IFK Värnamo Vit
-
IF Böljan Falkenberg Vit
16.00
F11 - D
Burseryds IF/Smålandsstenars GOIF Lag 2 Gul
-
IF Böljan Falkenberg Röd
16.15
F11 - D
IFK Värnamo Blå
-
IF Centern Lag 2
16.30
F11 - C
IF Centern Lag 1
-
IFK Värnamo Vit
16.45
F11 - C
Skrea IF Svart
-
IF Böljan Falkenberg Vit
17.00
F11 - D
Burseryds IF/Smålandsstenars GOIF Lag 2 Gul
-
IFK Värnamo Blå
17.15
F11 - D
IF Böljan Falkenberg Röd
-
IF Centern Lag 2
17.30
F11 - C
IF Böljan Falkenberg Vit
-
IF Centern Lag 1
17.45
F11 - C
Skrea IF Svart
-
IFK Värnamo Vit
18.00
F11 - D
IF Centern Lag 2
-
Burseryds IF/Smålandsstenars GOIF Lag 2 Gul
18.15
F11 - D
IF Böljan Falkenberg Röd
-
IFK Värnamo Blå
Tillbaka
Spelschema klasser
F10 ( födda -14) (F10 )
F11( födda -13) (F11 )
F12 ( födda -12 ) (F12)
F8 ( födda -16) (F8)
F9 ( födda -15) (F9 )
P10 ( födda -14 ) (P10 )
P11 ( födda -13) (P11)
P12 ( födda -12 ) (P12)
P7 ( födda -17 ) (P7 )
P8 ( födda -16 ) (P8 )
P9 ( födda -15 ) (P9 )
Planer
Getingehallen
Sök lag
GetingeCupen 2024 använder
Cupmate