Till innehåll
Lindsdals IF - Matöppet cup 2024 (Lindsdalscupen) (24 - 25 feb 2024)
Matöppet cup 2024 (Lindsdalscupen) använder
Cupmate
Matöppet cup 2024 (Lindsdalscupen)
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor födda 2015 (F15)
Flickor födda 2016 (F16)
Flickor födda 2017 (F17)
Pojkar födda 2015 (P15)
Pojkar födda 2016 (P16)
Pojkar födda 2017 (P17)
Planer
A-hallen - Akea Arena (A)
A-hallen 1 (A1)
A-hallen 2 (A2)
A-hallen 3 (A3)
D-hallen (D)
E-hallen (E)
Rockneby sporthall (Rockneby)
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
Sö 25 feb 2024
Plan:
A-hallen - Akea Arena
A-hallen 1
A-hallen 2
A-hallen 3
D-hallen
E-hallen
Rockneby sporthall
E-hallen
Tid
09.00
F16 - A
Glömminge/Algutsrum IF
-
Hossmo BK
09.20
F15 - A
Glömminge Algutsrums IF
-
Lindsdals IF vit
09.40
F16 - B
Rödsle BK svart
-
Madesjö IF vit
10.00
F16 - A
Hossmo BK
-
Smedby BoIK
10.20
F15 - A
Sandsbro AIK gul
-
Lindsdals IF svart
10.40
F15 - B
Mönsterås GIF vinröd
-
Hossmo BK vit
11.00
F16 - B
Madesjö IF vit
-
Ljungbyholms GoIF
11.20
F16 - A
Rödsle BK gul
-
Glömminge/Algutsrum IF
11.40
F15 - A
Lindsdals IF vit
-
Sandsbro AIK gul
12.00
F15 - A
Mönsterås GIF röd
-
Hossmo BK röd
12.20
F15 - B
Hossmo BK vit
-
Ljungbyholms GoIF
12.40
F16 - B
Ljungbyholms GoIF
-
Rödsle BK svart
13.00
F16 - A
Madesjö IF blå
-
Glömminge/Algutsrum IF
13.20
F16 - A
Smedby BoIK
-
Rödsle BK gul
13.40
F15 - A
Lindsdals IF vit
-
Hossmo BK röd
14.00
F15 - B
Sandsbro AIK grön
-
Mönsterås GIF vinröd
14.20
F16 - B
Lindsdals IF
-
Madesjö IF vit
14.40
F15 - B
Ljungbyholms GoIF
-
Sandsbro AIK grön
15.00
F16 - B
Rödsle BK svart
-
Lindsdals IF
15.20
P15 - A
Oskarshamns AIK svart
-
Alvesta GIF vit
15.40
P15 - B
Hossmo BK
-
Oskarshamns AIK röd
16.00
P15 - F
FK Karlskrona orange
-
Alvesta GIF grön
16.20
P15 - A
Lindsdals IF röd
-
Alvesta GIF vit
16.40
P15 - B
Lindsdals IF vit
-
Oskarshamns AIK röd
17.00
P15 - A
Oskarshamns AIK svart
-
Glömminge-Algutsrum IF
17.40
P15 - F
FK Karlskrona orange
-
Rödsle BK
18.00
P15 - A
Oskarshamns AIK svart
-
Lindsdals IF röd
18.20
P15 - F
Rödsle BK
-
Alvesta GIF grön
18.40
P15 - A
FK Karlskrona svart
-
Oskarshamns AIK svart
19.00
P15 - F
IFK Berga vit
-
FK Karlskrona orange
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor födda 2015 (F15)
Flickor födda 2016 (F16)
Flickor födda 2017 (F17)
Pojkar födda 2015 (P15)
Pojkar födda 2016 (P16)
Pojkar födda 2017 (P17)
Planer
A-hallen - Akea Arena (A)
A-hallen 1 (A1)
A-hallen 2 (A2)
A-hallen 3 (A3)
D-hallen (D)
E-hallen (E)
Rockneby sporthall (Rockneby)
Domarlista
Sök lag
Sponsor
Matöppet cup 2024 (Lindsdalscupen) använder
Cupmate