Till innehåll
Lindsdals IF - Matöppet cup 2024 (Lindsdalscupen) (24 - 25 feb 2024)
Matöppet cup 2024 (Lindsdalscupen) använder
Cupmate
Matöppet cup 2024 (Lindsdalscupen)
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor födda 2015 (F15)
Flickor födda 2016 (F16)
Flickor födda 2017 (F17)
Pojkar födda 2015 (P15)
Pojkar födda 2016 (P16)
Pojkar födda 2017 (P17)
Planer
A-hallen - Akea Arena (A)
A-hallen 1 (A1)
A-hallen 2 (A2)
A-hallen 3 (A3)
D-hallen (D)
E-hallen (E)
Rockneby sporthall (Rockneby)
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
Sö 25 feb 2024
Plan:
A-hallen - Akea Arena
A-hallen 1
A-hallen 2
A-hallen 3
D-hallen
E-hallen
Rockneby sporthall
Rockneby sporthall
Tid
09.00
P15 - C
Timmernabbens IF svart
-
Lindsdals IF svart
09.20
P15 - C
Oskarshamns AIK vit
-
Kalmar Södra Vit
09.40
P15 - C
Lindsdals IF svart
-
IFK Berga svart
10.00
P15 - C
Kalmar Södra Vit
-
Timmernabbens IF svart
10.20
P15 - C
IFK Berga svart
-
Oskarshamns AIK vit
10.40
P15 - C
Lindsdals IF svart
-
Kalmar Södra Vit
11.00
P15 - C
IFK Berga svart
-
Timmernabbens IF svart
11.20
P15 - C
Oskarshamns AIK vit
-
Lindsdals IF svart
11.40
P15 - C
Kalmar Södra Vit
-
IFK Berga svart
12.00
P15 - C
Timmernabbens IF svart
-
Oskarshamns AIK vit
12.20
P15 - D
Oskarshamns AIK blå
-
Ljungbyholms GoIF
12.40
P15 - D
TUFF grön
-
IFK Berga blå
13.00
P15 - D
Ljungbyholms GoIF
-
Kalmar Södra Röd
13.20
P15 - D
IFK Berga blå
-
Oskarshamns AIK blå
13.40
P15 - D
Kalmar Södra Röd
-
TUFF grön
14.00
P15 - D
Ljungbyholms GoIF
-
IFK Berga blå
14.20
P15 - D
Kalmar Södra Röd
-
Oskarshamns AIK blå
14.40
P15 - D
TUFF grön
-
Ljungbyholms GoIF
15.00
P15 - D
IFK Berga blå
-
Kalmar Södra Röd
15.20
P15 - D
Oskarshamns AIK blå
-
TUFF grön
15.40
P15 - E
Kalmar Södra Blå
-
RM/SSG
16.00
P15 - E
Timmernabbens IF gul
-
TUFF svart
16.20
P15 - E
RM/SSG
-
Lindsdals IF gul
16.40
P15 - E
TUFF svart
-
Kalmar Södra Blå
17.00
P15 - E
Lindsdals IF gul
-
Timmernabbens IF gul
17.20
P15 - E
RM/SSG
-
TUFF svart
17.40
P15 - E
Lindsdals IF gul
-
Kalmar Södra Blå
18.00
P15 - E
Timmernabbens IF gul
-
RM/SSG
18.20
P15 - E
TUFF svart
-
Lindsdals IF gul
18.40
P15 - E
Kalmar Södra Blå
-
Timmernabbens IF gul
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor födda 2015 (F15)
Flickor födda 2016 (F16)
Flickor födda 2017 (F17)
Pojkar födda 2015 (P15)
Pojkar födda 2016 (P16)
Pojkar födda 2017 (P17)
Planer
A-hallen - Akea Arena (A)
A-hallen 1 (A1)
A-hallen 2 (A2)
A-hallen 3 (A3)
D-hallen (D)
E-hallen (E)
Rockneby sporthall (Rockneby)
Domarlista
Sök lag
Sponsor
Matöppet cup 2024 (Lindsdalscupen) använder
Cupmate