Til innhold
Sarpsborg Bandyklubb - Sarpsborg Cup 2024 (31 aug - 1 sep 2024)
Sarpsborg Cup 2024 bruker
Cupmate
Sarpsborg Cup 2024
Kampoppsett
Lag
Planer
Start
Informasjon
Kampoppsett
Kampoppsett klasser
Gutt (2008-2009)
Knøtt (2014 - 2015)
Lillegutt (2012-2013)
Smågutt (2010-2011)
Småjente (2010-2011)
Baner
Sparta Amfi
Sparta kunstgressbane 1 (Fotball Bane 1)
Sparta kunstgressbane 2 (Fotball Bane 2)
Ungdomshallen
Påmelding
Overnatting
Bilder
Historikk
Kontakt
Logg inn
Sø 1 sep 2024
Bane:
Sparta Amfi
Sparta kunstgressbane 1
Sparta kunstgressbane 2
Ungdomshallen
Sparta Amfi
Tid
08.30
Smågutt (2010-2011) - A
Snarøya 1
4 - 1
Ullevål
08.55
Smågutt (2010-2011) - A
Hamar IL
1 - 5
Ready
09.20
Småjente (2010-2011) - A
Stabæk Småjenter 1
1 - 0
Ready
09.45
Smågutt (2010-2011) - A
Ullevål
2 - 0
Sarpsborg Bandyklubb
10.25
Smågutt (2010-2011) - A
Ready
2 - 2
Snarøya 2
10.50
Småjente (2010-2011) - A
Snarøya Pink Panthers
2 - 3
Stabæk Småjenter 2
11.15
Småjente (2010-2011) - A
Ready
1 - 3
Sarpsborg Bandyklubb
11.40
Småjente (2010-2011) - A
Mjøndalen/Solberg MIF/SSK
1 - 8
Snarøya Pink Panthers
12.05
Småjente (2010-2011) - A
Stabæk Småjenter 1
4 - 4
Hauger / Ullern
12.30
Småjente (2010-2011) - A
Stabæk Småjenter 2
1 - 1
Sarpsborg Bandyklubb
13.10
Smågutt (2010-2011) - A
Røa / Ullern Smågutt
3 - 1
Hamar IL
13.35
Gutt (2008-2009) - A
Sagene IF Stjerner i striper 08/09
1 - 13
Stabæk 09
14.00
Gutt (2008-2009) - A
Ready Gutt
4 - 1
Hamar IL
14.25
Gutt (2008-2009) - A
Stabæk 09
0 - 0
Sarpsborg Bandyklubb
14.50
Gutt (2008-2009) - A
Hamar IL
3 - 0
Sagene IF Stjerner i striper 08/09
15.30
Gutt (2008-2009) - A
Sarpsborg Bandyklubb
2 - 0
Ready Gutt
15.55
Gutt (2008-2009) - A
Stabæk 09
1 - 1
Hamar IL
16.20
Gutt (2008-2009) - A
Sarpsborg Bandyklubb
4 - 0
Sagene IF Stjerner i striper 08/09
16.45
Gutt (2008-2009) - A
Ready Gutt
2 - 2
Stabæk 09
17.10
Gutt (2008-2009) - A
Hamar IL
0 - 4
Sarpsborg Bandyklubb
17.35
Gutt (2008-2009) - A
Sagene IF Stjerner i striper 08/09
1 - 6
Ready Gutt
18.15
Gutt (2008-2009) - 1/4
Hamar IL
4 - 1
Sagene IF Stjerner i striper 08/09
18.40
Smågutt (2010-2011) - Finale
Snarøya 1
7 - 0
Ullevål
19.05
Småjente (2010-2011) - Finale
Snarøya Pink Panthers
2 - 1
Stabæk Småjenter 2
19.30
Gutt (2008-2009) - 1/2
Stabæk 09
0 - 4
Ready Gutt
19.55
Gutt (2008-2009) - 1/2
Sarpsborg Bandyklubb
6 - 0
Hamar IL
20.35
Gutt (2008-2009) - Finale
Ready Gutt
4 - 2
Sarpsborg Bandyklubb
Tilbake
Kampoppsett klasser
Gutt (2008-2009)
Knøtt (2014 - 2015)
Lillegutt (2012-2013)
Smågutt (2010-2011)
Småjente (2010-2011)
Baner
Sparta Amfi
Sparta kunstgressbane 1 (Fotball Bane 1)
Sparta kunstgressbane 2 (Fotball Bane 2)
Ungdomshallen
Liste over dommere
Sarpsborg Cup 2024 bruker
Cupmate