Till innehåll
Spelschema
Lag
Planer
Information
Åldersklasser
Avgifter
Tävlingsregler
Viktiga datum
Leif Karlsson Fair Play Award
Domare - Intresseanmälan
Turneringsprotokoll
Spelschema
Damjuniorer (DJ)
F2008/2009 B (F2008/2009 B)
F2010/2011 B (F2010/2011 B)
F2012 A (F2012 A)
F2013 B (F2013 B)
Herrjuniorer 3 (HJ3)
P2008 B (P2008 B)
P2009 B (P2009 B)
P2010 A (P2010 A)
P2010 B (P2010 B)
P2011 A (P2011 A)
P2011 B (P2011 B)
P2012 A (P2012 A)
P2013 A (P2013 A)
P2013 B (P2013 B)
P2014 A (P2014 A)
P2015 A (P2015 A)
P2015 B (P2015 B)
Arena Satelliten (ARS)
Edsbergshallen (EDH)
Gamla Rotebrohallen (GRH)
Häggvikshallen A (HÄHA)
Häggvikshallen B (HÄHB)
Nya Rotebrohallen (NRH)
Silverdalshallen (SDH)
Sollentuna Sim- och Sporthall - Plan A (SSH-A)
Sollentuna Sim- och Sporthall - Plan B (SSH-B)
Töjnahallen (TÖH)
Tegelhagens Idrottshall (TEH)
Rullande resultatlista
Sök lag
Anmälan
Information
Klasser
Anmäl lag
Anmälda lag
Våra hallar
Kontakt
Logga in
Lö 14 sep 2024
Plan:
Arena Satelliten
Edsbergshallen
Gamla Rotebrohallen
Häggvikshallen A
Häggvikshallen B
Nya Rotebrohallen
Silverdalshallen
Sollentuna Sim- och Sporthall - Plan A
Sollentuna Sim- och Sporthall - Plan B
Töjnahallen
Tegelhagens Idrottshall
Edsbergshallen
Ribbings väg
192 52 Sollentuna
Tid
07.45
P2011 A - A
Åkersberga IBF P11 Svart P11A
-
Vallentuna IBK Grått P11A
08.30
P2011 A - A
Bro IK P11A
-
Väsby AIK P-11 Röd P11A
09.15
F2012 A - A
FBC Sollentuna Lag 1 F12A
-
Väsby AIK Lag Vit F2012A
10.00
P2011 A - A
Åkersberga IBF P11 Svart P11A
-
Bro IK P11A
10.45
P2011 A - A
Vallentuna IBK Grått P11A
-
Väsby AIK P-11 Röd P11A
11.30
F2012 A - A
IFK Haninge Lag 1 F12 A
-
Väsby AIK Lag Vit F2012A
12.15
P2011 A - A
Väsby AIK P-11 Röd P11A
-
Åkersberga IBF P11 Svart P11A
13.00
P2011 A - A
Vallentuna IBK Grått P11A
-
Bro IK P11A
13.45
F2012 A - A
FBC Sollentuna Lag 1 F12A
-
IFK Haninge Lag 1 F12 A
14.30
P2008 B - A
Salems IF P08 B
-
Järfälla Bele P08B
15.15
P2008 B - A
Norrtulls SK P08 Lag 1, Gul P08 B
-
Farsta IBK 08/09 P08B
16.00
P2008 B - B
FBC Sollentuna P08 B
-
Telge SIBK P08
16.45
P2008 B - A
Salems IF P08 B
-
Norrtulls SK P08 Lag 1, Gul P08 B
17.30
P2008 B - A
Järfälla Bele P08B
-
Farsta IBK 08/09 P08B
18.15
P2008 B - B
Åkersberga IBF P08B
-
Telge SIBK P08
19.00
P2008 B - A
Salems IF P08 B
-
Farsta IBK 08/09 P08B
19.45
P2008 B - A
Norrtulls SK P08 Lag 1, Gul P08 B
-
Järfälla Bele P08B
20.30
P2008 B - B
FBC Sollentuna P08 B
-
Åkersberga IBF P08B
Tillbaka
Sollentuna Floorball Cup använder