Till innehåll
Spelschema
Lag
Planer
Information
Åldersklasser
Avgifter
Tävlingsregler
Viktiga datum
Leif Karlsson Fair Play Award
Domare - Intresseanmälan
Turneringsprotokoll
Spelschema
Damjuniorer (DJ)
F2008/2009 B (F2008/2009 B)
F2010/2011 B (F2010/2011 B)
F2012 A (F2012 A)
F2013 B (F2013 B)
Herrjuniorer 3 (HJ3)
P2008 B (P2008 B)
P2009 B (P2009 B)
P2010 A (P2010 A)
P2010 B (P2010 B)
P2011 A (P2011 A)
P2011 B (P2011 B)
P2012 A (P2012 A)
P2013 A (P2013 A)
P2013 B (P2013 B)
P2014 A (P2014 A)
P2015 A (P2015 A)
P2015 B (P2015 B)
Arena Satelliten (ARS)
Edsbergshallen (EDH)
Gamla Rotebrohallen (GRH)
Häggvikshallen A (HÄHA)
Häggvikshallen B (HÄHB)
Nya Rotebrohallen (NRH)
Silverdalshallen (SDH)
Sollentuna Sim- och Sporthall - Plan A (SSH-A)
Sollentuna Sim- och Sporthall - Plan B (SSH-B)
Töjnahallen (TÖH)
Tegelhagens Idrottshall (TEH)
Rullande resultatlista
Sök lag
Anmälan
Information
Klasser
Anmäl lag
Anmälda lag
Våra hallar
Kontakt
Logga in
Lö 14 sep 2024
Plan:
Arena Satelliten
Edsbergshallen
Gamla Rotebrohallen
Häggvikshallen A
Häggvikshallen B
Nya Rotebrohallen
Silverdalshallen
Sollentuna Sim- och Sporthall - Plan A
Sollentuna Sim- och Sporthall - Plan B
Töjnahallen
Tegelhagens Idrottshall
Gamla Rotebrohallen
Hertig Karls väg 17
192 68 Sollentuna
Tid
07.45
F2010/2011 B - B
FBC Sollentuna F09-11 Nord Blå
-
Hässelby SK IBK F10/F11
08.30
F2010/2011 B - B
Mariebergs SK (MSK) F10/11B
-
Skogås Trångsund IBK F09/11
09.15
P2012 A - B
Jakobsbergs IBF P12 P12A
-
Väsby AIK P12A
10.00
F2010/2011 B - B
FBC Sollentuna F09-11 Nord Blå
-
Mariebergs SK (MSK) F10/11B
10.45
F2010/2011 B - B
Hässelby SK IBK F10/F11
-
Skogås Trångsund IBK F09/11
11.30
P2012 A - B
Huddinge IBS P12 Röd P12A
-
Väsby AIK P12A
12.15
F2010/2011 B - B
FBC Sollentuna F09-11 Nord Blå
-
Skogås Trångsund IBK F09/11
13.00
F2010/2011 B - B
Hässelby SK IBK F10/F11
-
Mariebergs SK (MSK) F10/11B
13.45
P2012 A - B
Huddinge IBS P12 Röd P12A
-
Jakobsbergs IBF P12 P12A
14.30
P2012 A - A
FBC Sollentuna P12 Mitt P12A
-
Danderyd FC P12
15.15
P2012 A - A
Täby FC Lag 1 Vit P12A
-
Kungsängens IF PF12 P12A
16.00
P2011 B - B
FBC Sollentuna P11 Nord P11B
-
Åkersberga IBF P11 Orange P11B
16.45
P2012 A - A
FBC Sollentuna P12 Mitt P12A
-
Täby FC Lag 1 Vit P12A
17.30
P2012 A - A
Danderyd FC P12
-
Kungsängens IF PF12 P12A
18.15
P2011 B - B
Väsby AIK P-11 Svart P11B
-
Åkersberga IBF P11 Orange P11B
19.00
P2012 A - A
FBC Sollentuna P12 Mitt P12A
-
Kungsängens IF PF12 P12A
19.45
P2012 A - A
Täby FC Lag 1 Vit P12A
-
Danderyd FC P12
20.30
P2011 B - B
FBC Sollentuna P11 Nord P11B
-
Väsby AIK P-11 Svart P11B
Tillbaka
Sollentuna Floorball Cup använder