Till innehåll
Spelschema
Lag
Planer
Information
Åldersklasser
Avgifter
Tävlingsregler
Viktiga datum
Leif Karlsson Fair Play Award
Domare - Intresseanmälan
Turneringsprotokoll
Spelschema
Damjuniorer (DJ)
F2008/2009 B (F2008/2009 B)
F2010/2011 B (F2010/2011 B)
F2012 A (F2012 A)
F2013 B (F2013 B)
Herrjuniorer 3 (HJ3)
P2008 B (P2008 B)
P2009 B (P2009 B)
P2010 A (P2010 A)
P2010 B (P2010 B)
P2011 A (P2011 A)
P2011 B (P2011 B)
P2012 A (P2012 A)
P2013 A (P2013 A)
P2013 B (P2013 B)
P2014 A (P2014 A)
P2015 A (P2015 A)
P2015 B (P2015 B)
Arena Satelliten (ARS)
Edsbergshallen (EDH)
Gamla Rotebrohallen (GRH)
Häggvikshallen A (HÄHA)
Häggvikshallen B (HÄHB)
Nya Rotebrohallen (NRH)
Silverdalshallen (SDH)
Sollentuna Sim- och Sporthall - Plan A (SSH-A)
Sollentuna Sim- och Sporthall - Plan B (SSH-B)
Töjnahallen (TÖH)
Tegelhagens Idrottshall (TEH)
Rullande resultatlista
Sök lag
Anmälan
Information
Klasser
Anmäl lag
Anmälda lag
Våra hallar
Kontakt
Logga in
Lö 14 sep 2024
Plan:
Arena Satelliten
Edsbergshallen
Gamla Rotebrohallen
Häggvikshallen A
Häggvikshallen B
Nya Rotebrohallen
Silverdalshallen
Sollentuna Sim- och Sporthall - Plan A
Sollentuna Sim- och Sporthall - Plan B
Töjnahallen
Tegelhagens Idrottshall
Töjnahallen
Sveavägen 55
191 34 Sollentuna
Tid
07.45
P2010 B - A
FBC Sollentuna Nord Blå P10B
-
Täby FC Blå P10B
08.30
P2010 B - A
FBC Sollentuna Nord Lag 2
-
Vallentuna IBK Vit P10B
09.15
P2010 B - A
Älvsjö AIK P10-11
-
Täby FC Blå P10B
10.00
P2010 B - A
FBC Sollentuna Nord Blå P10B
-
FBC Sollentuna Nord Lag 2
10.45
P2010 B - A
Vallentuna IBK Vit P10B
-
Älvsjö AIK P10-11
11.30
P2010 A - A
FBC Sollentuna Nord Blå P10A
-
Tyresö Trollbäcken IBK TTIBK P10 P2010A
12.15
P2010 B - A
FBC Sollentuna Nord Lag 2
-
Älvsjö AIK P10-11
13.00
P2010 A - A
Vallentuna IBK Lila P10A
-
Tyresö Trollbäcken IBK TTIBK P10 P2010A
13.45
P2010 B - A
Vallentuna IBK Vit P10B
-
Täby FC Blå P10B
14.30
P2010 B - A
FBC Sollentuna Nord Blå P10B
-
Älvsjö AIK P10-11
15.15
P2010 A - A
FBC Sollentuna Nord Blå P10A
-
Vallentuna IBK Lila P10A
16.00
P2010 A - B
Vallentuna IBK Svart P10A
-
Telge SIBK P09/10 10
16.45
P2010 B - A
FBC Sollentuna Nord Lag 2
-
Täby FC Blå P10B
17.30
P2010 B - A
FBC Sollentuna Nord Blå P10B
-
Vallentuna IBK Vit P10B
18.15
P2010 A - B
Täby FC Vit P10A
-
Telge SIBK P09/10 10
19.45
P2010 A - B
Vallentuna IBK Svart P10A
-
Täby FC Vit P10A
Tillbaka
Sollentuna Floorball Cup använder