Till innehåll
FC Järfälla - FC Järfälla Indoor Cup (2 - 3 feb 2019)
FC Järfälla Indoor Cup använder
Cupmate
FC Järfälla Indoor Cup
Spelschema
Planer
Startsida
Spelschema
Spelschema klasser
Flickor 2004 Lätt (F04 L)
Flickor 2011 (F11)
Pojkar 2004 Medel (P04 M)
Pojkar 2006 Medel (P06 M)
Pojkar 2006 Svår (P06 S)
Pojkar 2007 Medel (P07 M)
Pojkar 2008 Medel (P08 M)
Pojkar 2009 Medel (P09 M)
Pojkar 2010 (P10)
Pojkar 2011 (P11)
Planer
Kungsängens sporthall plan A (Ku Sp A)
Kungsängens sporthall plan B (Ku Sp B)
Kungsängens sporthall plan C (Ku Sp C)
Anmälan
Historia
Kontakt
Logga in
Sö 3 feb 2019
Plan:
Kungsängens sporthall plan A
Kungsängens sporthall plan B
Kungsängens sporthall plan C
Kungsängens sporthall plan A
Tid
09.00
P10 - A
Bagarmossen Kärrtorp BK Vit 1
-
FC Järfälla Svart 1
09.20
P10 - B
FC Järfälla Svart 2
-
Reymersholms IK 4 - 1
09.40
P10 - A
FC Järfälla Svart 1
-
IF Brommapojkarna 7
10.00
P10 - B
Reymersholms IK 4 - 1
-
Håbo FF 2
10.20
P10 - A
IF Brommapojkarna 7
-
Hanvikens SK 1
10.40
P10 - B
Hanvikens SK 2
-
Reymersholms IK 4 - 1
11.00
P10 - A
IF Brommapojkarna 7
-
Bagarmossen Kärrtorp BK Vit 1
11.20
P10 - B
FC Järfälla Svart 2
-
Hanvikens SK 2
11.40
P10 - A
Håbo FF 1
-
IF Brommapojkarna 7
12.00
P10 - B
Håbo FF 2
-
FC Järfälla Svart 2
1.
12.20
P04 M - A
Enskede IK Röd
3 - 2
FC Järfälla Röd
26.
12.40
P06 M - A
Spånga IS FK U1
-
FC Arlanda Gul
29.
13.00
P06 M - A
Sundbybergs IK
-
IFK Aspudden Tellus Gul 1
13.20
P08 M - A
Stocksunds IF Svart
-
FC Järfälla Vit
13.40
P08 M - B
Spånga IS FK 7 Vit
-
FC Arlanda Grön
7.
14.00
P04 M - B
Adolfsbergs IK
4 - 0
Edessa Syrianska KIF
31.
14.20
P06 M - A
FC Arlanda Vit
-
Spånga IS FK U1
14.40
P08 M - A
Vendelsö IK Handen
-
IF Brommapojkarna 6
15.00
P08 M - B
Stocksunds IF Gul
-
Vasalunds IF Rinkeby P2008
9.
15.20
P04 M - A
FC Järfälla Grön
1 - 1
Enskede IK Röd
12.
15.40
P04 M - B
FC Järfälla Gul
0 - 5
Adolfsbergs IK
36.
16.00
P06 M - A
FC Järfälla Svart
-
Sundbybergs IK
16.20
P08 M - A
IF Brommapojkarna 6
-
Spånga IS FK 7 Blå
16.40
P08 M - B
Vasalunds IF Rinkeby P2008
-
Rågsveds IF
14.
17.00
P04 M - A
FC Järfälla Grön
3 - 1
FC Järfälla Röd
38.
17.20
P06 M - A
FC Arlanda Gul
-
FC Järfälla Svart
41.
17.40
P06 M - A
Spånga IS FK U1
-
IFK Aspudden Tellus Gul 1
18.00
P08 M - A
Spånga IS FK 7 Blå
-
FC Arlanda 1
18.20
P08 M - B
Rågsveds IF
-
FC Järfälla Svart
19.
18.40
P04 M - B
IFK Aspudden/Tellus
1 - 5
Adolfsbergs IK
21.
19.00
P04 M - 9-10
FC Järfälla Röd
3 - 0
wo
Edessa Syrianska KIF
24.
19.20
P04 M - 3-4
Hanvikens SK
0 - 1
Apollon Solna FK blå
Tillbaka
Spelschema klasser
Flickor 2004 Lätt (F04 L)
Flickor 2011 (F11)
Pojkar 2004 Medel (P04 M)
Pojkar 2006 Medel (P06 M)
Pojkar 2006 Svår (P06 S)
Pojkar 2007 Medel (P07 M)
Pojkar 2008 Medel (P08 M)
Pojkar 2009 Medel (P09 M)
Pojkar 2010 (P10)
Pojkar 2011 (P11)
Planer
Kungsängens sporthall plan A (Ku Sp A)
Kungsängens sporthall plan B (Ku Sp B)
Kungsängens sporthall plan C (Ku Sp C)
Domarlista
Sök lag
FC Järfälla Indoor Cup använder
Cupmate