Sö 3 feb 2019

Kungsängens sporthall plan B

  Tid    
09.00  P10 - A Hanvikens SK 1 - Håbo FF 1
09.20  P10 - C FC Järfälla Svart 3 - FC Arlanda Vit
09.40  P10 - A Håbo FF 1 - Bagarmossen Kärrtorp BK Vit 1
10.00  P10 - C FC Arlanda Vit - Enskede IK Lila
10.20  P10 - A FC Järfälla Svart 1 - Håbo FF 1
10.40  P10 - C Enskede IK Lila - Hanvikens SK 3
11.00  P10 - A Hanvikens SK 1 - FC Järfälla Svart 1
11.20  P10 - C Enskede IK Lila - FC Järfälla Svart 3
11.40  P10 - A Bagarmossen Kärrtorp BK Vit 1 - Hanvikens SK 1
12.00  P10 - C FC Järfälla Vit - Enskede IK Lila
2.  12.20  P04 M - A Hanvikens SK 0 - 1 Apollon Solna FK vit
27.  12.40  P06 M - A FC Arlanda Vit - FC Järfälla Vinröd
13.00  P08 M - A Vendelsö IK Handen - Spånga IS FK 7 Blå
13.20  P08 M - B Stocksunds IF Gul - Rågsveds IF
5.  13.40  P04 M - A Apollon Solna FK vit 3 - 1 FC Järfälla Grön
8.  14.00  P04 M - B Apollon Solna FK blå 2 - 1 FC Järfälla Gul
32.  14.20  P06 M - A IFK Aspudden Tellus Gul 1 - FC Järfälla Svart
14.40  P08 M - A FC Järfälla Vit - FC Arlanda 1
15.00  P08 M - B FC Arlanda Grön - FC Järfälla Svart
10.  15.20  P04 M - A FC Järfälla Röd 0 - 1 Apollon Solna FK vit
34.  15.40  P06 M - A FC Arlanda Gul - FC Arlanda Vit
37.  16.00  P06 M - A IFK Aspudden Tellus Gul 1 - FC Järfälla Vit
16.20  P08 M - A FC Arlanda 1 - Stocksunds IF Svart
16.40  P08 M - B FC Järfälla Svart - Spånga IS FK 7 Vit
15.  17.00  P04 M - B IFK Aspudden/Tellus 0 - 5 Apollon Solna FK blå
39.  17.20  P06 M - A Sundbybergs IK - FC Järfälla Vinröd
17.40  P08 M - A FC Järfälla Vit - IF Brommapojkarna 6
18.00  P08 M - B FC Arlanda Grön - Vasalunds IF Rinkeby P2008
17.  18.20  P04 M - A Enskede IK Röd 0 - 2 Apollon Solna FK vit
20.  18.40  P04 M - B Apollon Solna FK blå 9 - 0 Edessa Syrianska KIF
22.  19.00  P04 M - 7-8 FC Järfälla Grön 3 - 2 IFK Aspudden/Tellus
25.  19.20  P04 M - Final Apollon Solna FK vit 0 - 2 Adolfsbergs IK

Sök lag


Planer

  • Ku Sp A=Kungsängens sporthall plan A
  • Ku Sp B=Kungsängens sporthall plan B
  • Ku Sp C=Kungsängens sporthall plan C

Sponsorer