Till innehåll
Kungsängens IF Dam - HD-Cupen 10-12 januari 2020 (10 - 12 jan 2020)
HD-Cupen 10-12 januari 2020 använder
Cupmate
HD-Cupen 10-12 januari 2020
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Spelschema
Spelschema klasser
G1. Flickor födda år 2006:1 - Fredag kväll - 12 lag (F06:1)
G2. Flickor födda år 2007 - Lördag FM - 12 lag (F07)
G3. Flickor födda år 2006:2 - Lördag EM - 8 Lag (F06:2)
G4. Pojkar födda år 2007 - Lördag EM - 8 lag (P07)
G5. Flickor födda år 2008 - Söndag FM - 12 lag (F08)
G6. Pojkar födda år 2008 - Söndag EM - 15 lag (P08)
Planer
Plan 1
Plan 2
Plan 3
Anmälan
Hitta Hit
Regler
Inbjudan
Bilder
Historia
Kontakt
Logga in
Lö 11 jan 2020
Plan:
Plan 1
Plan 2
Plan 3
Plan 3
Tid
08.30
F07 - C
Bele Barkarby FF
3 - 0
Bollstanäs SK Gul
08.55
F07 - C
Huddinge IF 1
2 - 0
Vendelsö 1
09.20
F07 - C
Bele Barkarby FF
0 - 7
Huddinge IF 1
09.45
F07 - C
Bollstanäs SK Gul
3 - 0
Vendelsö 1
10.10
F07 - C
Vendelsö 1
4 - 1
Bele Barkarby FF
10.35
F07 - C
Bollstanäs SK Gul
1 - 3
Huddinge IF 1
11.15
F07 - C - Ss grp 3
IFK Viksjö Vit
4 - 0
Vendelsö 2
11.40
F07 - C - Ss grp 3
Råsunda IS
0 - 2
Bele Barkarby FF
12.05
F07 - C - Ss grp 3
IFK Viksjö Vit
6 - 1
Råsunda IS
12.30
F07 - C - Ss grp 3
Vendelsö 2
1 - 0
Bele Barkarby FF
12.55
F07 - C - Ss grp 3
Bele Barkarby FF
0 - 2
IFK Viksjö Vit
13.20
F07 - C - Ss grp 3
Vendelsö 2
0 - 1
Råsunda IS
14.20
P07 - B
Enköpings SK Grön
1 - 1
FOC Farsta Blå
14.45
F06:2 - A
Ösmo GIF fk Svart
0 - 2
Bele Barkarby FF Orange
15.10
P07 - A
Enköpings SK Vit
0 - 1
FOC Farsta Vit
15.35
P07 - B
FOC Farsta Blå
0 - 2
Kungsängens IF Vit
16.00
F06:2 - B
IFK Stocksund Vit
2 - 0
Ösmo GIF fk Gul
16.25
P07 - A
FOC Farsta Röd
2 - 3
FOC Farsta Vit
16.50
F06:2 - A
Bele Barkarby FF Orange
1 - 4
IFK Stocksund Blå
17.15
F06:2 - B
Ängby IF 1
0 - 0
Ösmo GIF fk Gul
17.40
P07 - B - 1/2
Enköpings SK Vit
1 - 0
Knarrbacken FC 1
18.05
P07 - B - 1/2
Södra Trögds IK
0 - 5
FOC Farsta Blå
18.55
P07 - B - 7-8
Knarrbacken FC 1
2 - 1
Södra Trögds IK
19.20
F06:2 - B - 7-8
Ösmo GIF fk Svart
0 - 1
Bele Barkarby FF Orange
Tillbaka
Spelschema klasser
G1. Flickor födda år 2006:1 - Fredag kväll - 12 lag (F06:1)
G2. Flickor födda år 2007 - Lördag FM - 12 lag (F07)
G3. Flickor födda år 2006:2 - Lördag EM - 8 Lag (F06:2)
G4. Pojkar födda år 2007 - Lördag EM - 8 lag (P07)
G5. Flickor födda år 2008 - Söndag FM - 12 lag (F08)
G6. Pojkar födda år 2008 - Söndag EM - 15 lag (P08)
Planer
Plan 1
Plan 2
Plan 3
Sök lag
Sponsorer
HD-Cupen 10-12 januari 2020 använder
Cupmate