Till innehåll
Kungsängens IF Dam - HD-Cupen 10-12 januari 2020 (10 - 12 jan 2020)
HD-Cupen 10-12 januari 2020 använder
Cupmate
HD-Cupen 10-12 januari 2020
Spelschema
Lag
Planer
Startsida
Spelschema
Spelschema klasser
G1. Flickor födda år 2006:1 - Fredag kväll - 12 lag (F06:1)
G2. Flickor födda år 2007 - Lördag FM - 12 lag (F07)
G3. Flickor födda år 2006:2 - Lördag EM - 8 Lag (F06:2)
G4. Pojkar födda år 2007 - Lördag EM - 8 lag (P07)
G5. Flickor födda år 2008 - Söndag FM - 12 lag (F08)
G6. Pojkar födda år 2008 - Söndag EM - 15 lag (P08)
Planer
Plan 1
Plan 2
Plan 3
Anmälan
Hitta Hit
Regler
Inbjudan
Bilder
Historia
Kontakt
Logga in
Sö 12 jan 2020
Plan:
Plan 1
Plan 2
Plan 3
Plan 1
Tid
08.30
F08 - A
Bele Barkarby Svart
-
Vallentuna Damfotboll Röd
08.55
F08 - A
Västerhaninge IF Blå
-
Ösmo GIF fk Svart
09.20
F08 - A
Bele Barkarby Svart
-
Västerhaninge IF Blå
09.45
F08 - A
Vallentuna Damfotboll Röd
-
Ösmo GIF fk Svart
10.10
F08 - A
Ösmo GIF fk Svart
-
Bele Barkarby Svart
10.35
F08 - A
Vallentuna Damfotboll Röd
-
Västerhaninge IF Blå
11.15
F08
Bele Barkarby Svart
-
Sollentuna FK Viby
11.40
F08
Boo FF 5
-
Vallentuna Damfotboll Vit
12.05
F08
Bele Barkarby Svart
-
Boo FF 5
12.30
F08
Sollentuna FK Viby
-
Vallentuna Damfotboll Vit
12.55
F08
Vallentuna Damfotboll Vit
-
Bele Barkarby Svart
13.20
F08
Sollentuna FK Viby
-
Boo FF 5
14.20
P08 - A
Alsike IF Svart
-
Stuvsta IF P08:3-2
14.45
P08 - A
Hägersten P08 2
-
Ursvik IK 1
15.10
P08 - A
Stuvsta IF P08:3-2
-
IF Brommapojkarna 10
15.35
P08 - A
Ursvik IK 1
-
Alsike IF Svart
16.00
P08 - A
IF Brommapojkarna 10
-
Hägersten P08 2
16.25
P08 - A
Stuvsta IF P08:3-2
-
Ursvik IK 1
16.50
P08 - A
IF Brommapojkarna 10
-
Alsike IF Svart
17.15
P08 - A
Hägersten P08 2
-
Stuvsta IF P08:3-2
17.40
P08 - A
Ursvik IK 1
-
IF Brommapojkarna 10
18.05
P08 - A
Alsike IF Svart
-
Hägersten P08 2
18.40
P08
Hägersten P08 2
-
Barkarö SK
19.05
P08
Stuvsta IF P08:3-2
-
Sollentuna Fk Vit
19.30
P08
Hägersten P08 1
-
AFC Järfälla
19.55
P08
Alsike IF Gul
-
Stuvsta IF P08:3-1
20.20
P08
Hammarby if p08:2 Vit
-
Alsike IF Svart
Tillbaka
Spelschema klasser
G1. Flickor födda år 2006:1 - Fredag kväll - 12 lag (F06:1)
G2. Flickor födda år 2007 - Lördag FM - 12 lag (F07)
G3. Flickor födda år 2006:2 - Lördag EM - 8 Lag (F06:2)
G4. Pojkar födda år 2007 - Lördag EM - 8 lag (P07)
G5. Flickor födda år 2008 - Söndag FM - 12 lag (F08)
G6. Pojkar födda år 2008 - Söndag EM - 15 lag (P08)
Planer
Plan 1
Plan 2
Plan 3
Sök lag
Sponsorer
HD-Cupen 10-12 januari 2020 använder
Cupmate