Information

Besim Shkupi | Bonn Ström | Deniz Ayhan | Doan Saygieder | Erik Nilsson | Filip Rabi | Isac Lindelöf | Jacob Chammas | Jesper Malmberg | Mohamad Mustafa | Mohamed Elmi | Vincent Elbling | Yakob Sheh-Gibril |

Tid  Plan     
2 feb 08.00  Ku Sp C  P11 - A IF Brommapojkarna 4 - IFK Aspudden - Tellus Röd-1
2 feb 08.20  Ku Sp C  P11 - B FC Järfälla Blå - IFK Viksjö Mix 2
2 feb 08.40  Ku Sp C  F11 - A Erikslunds KF - Vallentuna Damfotboll 1
2 feb 09.40  Ku Sp A  P11 - A Hammarby IF FF 26 - IFK Viksjö Mix 3
2 feb 10.00  Ku Sp A  P11 - B IFK Viksjö Mix 2 - IFK Aspudden - Tellus Röd-2
2 feb 10.20  Ku Sp A  P11 - B Djurgårdens IF FF 14-2 - Hammarby IF FF 14
2 feb 11.00  Ku Sp C  P11 - A IFK Viksjö Mix 3 - FC Järfälla Röd
2 feb 11.20  Ku Sp C  P11 - B IFK Aspudden - Tellus Röd-2 - FC Järfälla Blå
2 feb 11.40  Ku Sp C  P11 - B IFK Viksjö Mix 4 - Djurgårdens IF FF 14-2
2 feb 12.00  Ku Sp C  F11 - A Bollstanäs SK Grön - IFK Viksjö 2
2 feb 12.20  Ku Sp C  F11 - B Bollstanäs SK Gul - Sköndals IK
2 feb 12.40  Ku Sp C  P11 - A IFK Aspudden - Tellus Röd-1 - Hammarby IF FF 26
2 feb 13.00  Ku Sp C  P11 - B Hammarby IF FF 14 - IFK Viksjö Mix 2
2 feb 13.40  Ku Sp B  F11 - A Vallentuna Damfotboll 1 - Bollstanäs SK Grön
2 feb 14.00  Ku Sp B  F11 - B Vallentuna Damfotboll 2 - Bollstanäs SK Gul
2 feb 14.20  Ku Sp B  P07 M - A Sollentuna FK Tegel Vit - IFK Aspudden - Tellus Röd-1
2 feb 14.40  Ku Sp B  P09 M - A Märsta IK - Vasalunds IF Rinkeby P2009
3 feb 10.40  Ku Sp B  P10 - C Enskede IK Lila - Hanvikens SK 3
3 feb 11.00  Ku Sp B  P10 - A Hanvikens SK 1 - FC Järfälla Svart 1
3 feb 11.20  Ku Sp B  P10 - C Enskede IK Lila - FC Järfälla Svart 3
3 feb 11.40  Ku Sp B  P10 - A Bagarmossen Kärrtorp BK Vit 1 - Hanvikens SK 1
3 feb 13.20  Ku Sp B  P08 M - B Stocksunds IF Gul - Rågsveds IF
3 feb 13.40  Ku Sp B  P04 M - A Apollon Solna FK vit - FC Järfälla Grön
3 feb 14.00  Ku Sp B  P04 M - B Apollon Solna FK blå - FC Järfälla Gul
3 feb 14.20  Ku Sp B  P06 M - A IFK Aspudden Tellus Gul 1 - FC Järfälla Svart
3 feb 15.00  Ku Sp B  P08 M - B FC Arlanda Grön - FC Järfälla Svart
3 feb 15.20  Ku Sp B  P04 M - A FC Järfälla Röd  - Apollon Solna FK vit
3 feb 15.40  Ku Sp B  P06 M - A FC Arlanda Gul  - FC Arlanda Vit
3 feb 16.00  Ku Sp B  P06 M - A IFK Aspudden Tellus Gul 1 - FC Järfälla Vit
3 feb 16.20  Ku Sp B  P08 M - A FC Arlanda 1 - Stocksunds IF Svart
3 feb 16.40  Ku Sp B  P08 M - B FC Järfälla Svart - Spånga IS FK 7 Vit
3 feb 17.40  Ku Sp C  P06 M - A FC Järfälla Vit - FC Arlanda Vit
3 feb 18.00  Ku Sp C  P08 M - A Stocksunds IF Svart - Vendelsö IK Handen
3 feb 18.20  Ku Sp C  P08 M - B Spånga IS FK 7 Vit - Stocksunds IF Gul
3 feb 18.40  Ku Sp C  P04 M - A Hanvikens SK  - FC Järfälla Grön
3 feb 19.00  Ku Sp C  P04 M - 5-6 Enskede IK Röd - FC Järfälla Gul

Sponsorer