Adam Andersson | Albin Sandgren | Albin Sjölander | Albin Svensson | Alex Dalhov | Alex Murro | Algot Palm | Amer Alsabbagh | Axel Askling | Benjamin Krse | Benjamin Rydén | David Lindh | Dzenan Melunovic | Eric Stagh | Erik Tot | Fabian Gashi | Fabian Ljungberg | Fatmir Kiqiki | Felicia Ahlén | Hedda Hallén | Isaac Jatta Henriksson | Isak Persson | Jakob Larsson | Janne Jacobs | Karl Andersson | Måns Andersen | Madelein Sköld | Max Holmberg | Melker Karlsson | Melker Stenlund | Melvin Bollesparre | Naser Gashi | Noel Lundqvist | Noel Palm | Noel Wijk | Oliver Carliden | Oliver Sjölin | Patrik Berg | Pelle Viberg | Rex Björklund | Robin Wallefors | Rudolf Iles | Slavisa Stepic | Stella Hallén | Theo Lund | Urim Cejku | Viktor Jarz | Vilgot Stigborg | Vincent Åhlin | Wilgot Karlsson | William Abrahamsson | Yakub Adan |
Tid | Plan | ||
---|---|---|---|
26 maj 08.30 | Plan C | P15 - A | Halmstads BK Blå - Trönninge IF |
26 maj 09.15 | Plan C | P15 - B | Masthugget BK Röd - Halmstads BK Gul |
26 maj 10.00 | Plan C | P15 - A | Hässleholms IF - Trönninge IF |
26 maj 10.45 | Plan C | P15 - B | Kävlinge Harrie FF - Halmstads BK Gul |
27 maj 08.30 | Plan D | F14 - A | Varbergs BoIS FC - IFK Värnamo |
27 maj 09.10 | Plan D | F14 - C | Trelleborgs FF - Zenith IK |
27 maj 09.50 | Plan D | F14 - D | Askims IK - Halmstads BK |
27 maj 10.30 | Plan D | F14 - B | Snöstorp Nyhem FF - Kullavik IF |
27 maj 11.10 | Plan D | F14 - C | Zenith IK - IF Böljan Falkenberg |
27 maj 11.50 | Plan D | F14 - A | IFK Värnamo - LGM |
27 maj 13.10 | Plan D | F14 - D | Halmstads BK - Ängelholms FF Blå |
27 maj 14.15 | Plan D | F14 - B-1/4 | Varbergs BoIS FC - Ulricehamns IFK |
27 maj 15.00 | Plan D | F14 - B-1/4 | Öjersjö IF - Askims IK |
27 maj 16.15 | Plan D | F14 - B-1/2 | Varbergs BoIS FC - Askims IK |
28 maj 08.30 | Plan E-2 | P13 - A | Sennans IF - IFK Örby |
28 maj 09.20 | Plan E-2 | P13 - C | IFK Fjärås Röd - Anderstorps IF |
28 maj 10.10 | Plan E-1 | P13 - A | Teckomatorp sk - Sennans IF |
28 maj 11.00 | Plan E-2 | P13 - C | Husqvarna FF Röd - Anderstorps IF |
28 maj 11.50 | Plan E-2 | P13 - A | Träslövsläge IF - Sennans IF |
28 maj 13.30 | Plan E-2 | P13 - 1/4 | Örgryte IS Röd - Träslövsläge IF |
28 maj 14.10 | Plan E-2 | P13 - 1/4 | Örgryte IS Blå - Anderstorps IF |
28 maj 15.20 | Plan E-2 | P13 - 1/2 | Träslövsläge IF - Anderstorps IF |
29 maj 08.30 | Plan C | P14 - A | Markaryds IF - IF Centern Vit |
29 maj 09.50 | Plan E | P14 - A | Markaryds IF - Varbergs BoIS FC Svart |
29 maj 10.30 | Plan D | P14 - B | Kävlinge Harrie FF Röd - Halmstads BK Blå |
29 maj 11.10 | Plan D | P14 - C | IFK Örby - Partille IF Vit |
29 maj 11.50 | Plan C | P14 - D | Lunds BK 1 - FK Karlskrona |
29 maj 13.10 | Plan E | P14 - D | Lunds BK 1 - Varbergs BoIS FC Grön |
29 maj 14.15 | Plan E | P14 - B-1/4 | IF Centern Vit - IF Centern Blå |
29 maj 15.00 | Plan E | P14 - B-1/4 | Partille IF Vit - Lunds BK 1 |
29 maj 16.15 | Plan E | P14 - B-1/2 | IF Centern Vit - Lunds BK 1 |
29 maj 17.15 | Plan C | P14 - B-Final | Halmstads BK Gul - Lunds BK 1 |