Adam Andersson | Albin Sandgren | Albin Sjölander | Albin Svensson | Alex Dalhov | Alex Murro | Algot Palm | Amer Alsabbagh | Axel Askling | Benjamin Krse | Benjamin Rydén | David Lindh | Dzenan Melunovic | Eric Stagh | Erik Tot | Fabian Gashi | Fabian Ljungberg | Fatmir Kiqiki | Felicia Ahlén | Hedda Hallén | Isaac Jatta Henriksson | Isak Persson | Jakob Larsson | Janne Jacobs | Karl Andersson | Måns Andersen | Madelein Sköld | Max Holmberg | Melker Karlsson | Melker Stenlund | Melvin Bollesparre | Naser Gashi | Noel Lundqvist | Noel Palm | Noel Wijk | Oliver Carliden | Oliver Sjölin | Patrik Berg | Pelle Viberg | Rex Björklund | Robin Wallefors | Rudolf Iles | Slavisa Stepic | Stella Hallén | Theo Lund | Urim Cejku | Viktor Jarz | Vilgot Stigborg | Vincent Åhlin | Wilgot Karlsson | William Abrahamsson | Yakub Adan |
Time | Pitch | ||
---|---|---|---|
26 may 11.30 | Plan- A | P15 - A | Trönninge IF - Snöstorp Nyhem FF |
26 may 12.15 | Plan- A | P15 - B | Halmstads BK Gul - Laholms FK |
26 may 13.30 | Plan- A | P15 - B-1/2 | Trönninge IF - Kävlinge Harrie FF |
26 may 14.15 | Plan- A | P15 - 1/2 | Halmstads BK Blå - Halmstads BK Gul |
26 may 15.45 | Plan- A | P15 - Final | Halmstads BK Blå - Hässleholms IF |
27 may 11.50 | Plan C | F14 - D | Torslanda IK Röd - Halmstads BK |
27 may 12.30 | Plan D | F14 - B | Torslanda IK Grön - Kullavik IF |
27 may 13.10 | Plan C | F14 - C | Zenith IK - Öjersjö IF |
27 may 14.15 | Plan C | F14 - 1/4 | Hjuviks AIK - Torslanda IK Grön |
27 may 15.00 | Plan C | F14 - 1/4 | Trelleborgs FF - Halmstads BK |
27 may 16.15 | Plan C | F14 - 1/2 | Hjuviks AIK - IF Böljan Falkenberg |
27 may 17.15 | Plan C | F14 - B-Final | Varbergs BoIS FC - Zenith IK |
28 may 08.30 | Plan D-1 | P13 - B | Tölö IF - Smålandsstenars GOIF |
28 may 09.20 | Plan D-1 | P13 - D | Örgryte IS Blå - Husqvarna FF Blå |
28 may 10.10 | Plan D-2 | P13 - B | Smålandsstenars GOIF - Snöstorp Nyhem FF |
28 may 11.00 | Plan D-2 | P13 - D | Husqvarna FF Blå - IFK Valla |
28 may 11.50 | Plan D-2 | P13 - B | Smålandsstenars GOIF - Örgryte IS Röd |
28 may 12.40 | Plan D-1 | P13 - D | IFK Valla - Örgryte IS Blå |
28 may 14.10 | Plan D-2 | P13 - B-1/4 | Husqvarna FF Blå - Södra Skärgårdens IK |
28 may 15.20 | Plan D-1 | P13 - B-1/2 | Snöstorp Nyhem FF - Husqvarna FF Röd |
28 may 16.15 | Plan D-2 | P13 - B-Final | Husqvarna FF Röd - Södra Skärgårdens IK |
29 may 08.30 | Plan E | P14 - B | Halmstads BK Blå - IF Centern Blå |
29 may 09.10 | Plan E | P14 - C | Kävlinge Harrie FF Blå - Partille IF Vit |
29 may 09.50 | Plan D | P14 - D | Varbergs BoIS FC Grön - FK Karlskrona |
29 may 11.10 | Plan E | P14 - D | Halmstads BK Gul - Varbergs BoIS FC Grön |
29 may 11.50 | Plan E | P14 - A | IF Centern Vit - Varbergs BoIS FC Svart |
29 may 12.30 | Plan C | P14 - B | IF Centern Blå - Kävlinge Harrie FF Röd |
29 may 13.10 | Plan C | P14 - C | IFK Örby - Kävlinge Harrie FF Blå |
29 may 14.15 | Plan D | P14 - B-1/4 | Kävlinge Harrie FF Röd - Snöstorp Nyhem FF Röd |
29 may 15.00 | Plan D | P14 - B-1/4 | Halmstads BK Gul - IFK Örby |
29 may 16.15 | Plan D | P14 - B-1/2 | Halmstads BK Gul - Kävlinge Harrie FF Röd |
29 may 17.15 | Plan A, 9mot9, 11mot11, naturgräs | P14 - Final | FK Karlskrona - Varbergs BoIS FC Grön |