Närmast Läktare
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.45 | F 00 - A | Ifk Värnamo - Reftele GOIF | 0 - 3 | |
09.00 | F 00 - B | Smålandsstenar Goif - Ifk Värnamo | 1 - 0 | |
09.15 | F 00 - A | Hillerstorps GoiF - Egnahems BK | 1 - 1 | |
09.45 | F 00 - B | Gislaveds IS - Smålandsstenar Goif | 2 - 0 | |
10.00 | F 00 - A | Hillerstorps GoiF - Reftele GOIF | 0 - 3 | |
10.15 | F 00 - A | Smålansstenar Goif - Ifk Värnamo | 0 - 0 | |
10.30 | F 00 - B | Ifk Värnamo - Gnosjö IF | 2 - 0 | |
10.45 | F 00 - A | Reftele GOIF - Egnahems BK | 2 - 0 | |
11.15 | F 00 - B | Ifk Värnamo - Hillerstorps GoiF | 0 - 1 | |
11.30 | F 00 - A | Egnahems BK - Ifk Värnamo | 0 - 0 | |
11.45 | F 00 - A | Smålansstenar Goif - Hillerstorps GoiF | 0 - 0 | |
12.00 | F 00 - B | Gislaveds IS - Gnosjö IF | 5 - 0 | |
1. | 12.20 | F 00 - 1/2 | Reftele GOIF - Ifk Värnamo | 1 - 2 |
3. | 12.40 | F 00 - Final | Ifk Värnamo - Gislaveds IS | 0 - 4 |
13.30 | P 00 - C | Värnamo Södra FF - Ekhagens IF | 1 - 1 | |
13.45 | P 00 - A | Värnamo Södra FF - Ekhagens IF | 0 - 1 | |
14.00 | P 00 - B | IFK Värnamo - Forsheda IF | 0 - 1 | |
14.15 | P 00 - D | IFK Värnamo - Jönköpings Södra | 1 - 3 | |
14.30 | P 00 - C | Ekhagens IF - Kalmar FF | 0 - 4 | |
14.45 | P 00 - A | Ekhagens IF - Oskarströms IS | 1 - 0 | |
15.00 | P 00 - B | Forsheda IF - BK Astrio | 1 - 2 | |
15.15 | P 00 - D | Jönköpings Södra - BK Astrio | 0 - 0 | |
15.30 | P 00 - C | Kalmar FF - Gislaved IS | 3 - 0 | |
15.45 | P 00 - A | Oskarströms IS - Bredaryds IK | 2 - 1 | |
16.00 | P 00 - B | BK Astrio - Gislaved IS | 5 - 0 | |
16.15 | P 00 - D | BK Astrio - Bredaryds IK | 3 - 0 | |
16.30 | P 00 - C | Kalmar FF - Värnamo Södra FF | 3 - 0 | |
16.45 | P 00 - A | Oskarströms IS - Värnamo Södra FF | 3 - 0 | |
17.00 | P 00 - B | BK Astrio - IFK Värnamo | 1 - 1 | |
17.15 | P 00 - D | BK Astrio - IFK Värnamo | 1 - 0 | |
17.30 | P 00 - C | Fristad/Sparsör - Kalmar FF | 0 - 7 | |
17.45 | P 00 - A | Team MB United - Oskarströms IS | 3 - 0 | |
18.00 | P 00 - B | Team MB United - BK Astrio | 2 - 0 | |
18.15 | P 00 - D | Fristad/Sparsör 2 - BK Astrio | 2 - 3 | |
4. | 18.40 | P 00 - 1/4 | Team MB United - BK Astrio | 1 - 0 |
6. | 19.00 | P 00 - 1/4 | Kalmar FF - Jönköpings Södra | 0 - 2 |
8. | 19.20 | P 00 - 1/2 | Team MB United - Jönköpings Södra | 1 - 0 |
10. | 19.45 | P 00 - Final | Team MB United - BK Astrio | 2 - 0 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.30 | F 01 - A | Gislaveds IS - Jönköpings BK | 1 - 0 | |
08.45 | F 01 - B | Gislaveds IS - IFK Värnamo | 0 - 1 | |
09.00 | F 01 - A | Jönköpings BK - Hovshaga AIF | 0 - 2 | |
09.15 | F 01 - B | IFK Värnamo - Hovshaga AIF | 0 - 0 | |
09.30 | F 01 - A | Hovshaga AIF - Tabergs SK | 1 - 0 | |
09.45 | F 01 - B | Hovshaga AIF - Bors SK | 2 - 0 | |
10.00 | F 01 - A | Hovshaga AIF - Gislaveds IS | 2 - 2 | |
10.15 | F 01 - B | Hovshaga AIF - Gislaveds IS | 1 - 1 | |
10.45 | F 01 - B | Hestra SSK - Hovshaga AIF | 1 - 2 | |
11.05 | F 01 - 1/4 | Hovshaga AIF - Gislaveds IS | 2 - 0 | |
11.20 | F 01 - 1/4 | Gislaveds IS - IFK Värnamo | 2 - 0 | |
11.50 | F 01 - 1/2 | Hovshaga AIF - Gislaveds IS | 0 - 1 | |
12.20 | F 01 - Final | Gislaveds IS - Tabergs SK | 1 - 2 | |
13.00 | P 01 - C | If Haga - Ljungby IF | 1 - 0 | |
13.15 | P 01 - C | Ulricehamns IFK - Råslätt sk | 0 - 3 | |
13.30 | P 01 - B | Gislaved IS - Hyltebruks IF | 1 - 0 | |
13.45 | P 01 - A | Ekhagens IF - Smålandsstenar GoIF | 3 - 0 | |
14.00 | P 01 - A | Snöstorp - J-södra | 2 - 0 | |
14.15 | P 01 - C | Råslätt sk - Anderstorps IF | 2 - 1 | |
14.30 | P 01 - B | Ekhagens IF - Hyltebruks IF | 2 - 1 | |
14.45 | P 01 - B | Blankt - Ulricehamns IFK | 0 - 2 | |
15.00 | P 01 - A | J-södra - Gislaved IS | 0 - 2 | |
15.15 | P 01 - C | If Haga - Råslätt sk | 1 - 4 | |
15.30 | P 01 - C | Anderstorps IF - Ulricehamns IFK | 2 - 0 | |
15.45 | P 01 - B | Hyltebruks IF - Blankt | 2 - 0 | |
16.00 | P 01 - A | Ekhagens IF - J-södra | 2 - 0 | |
16.15 | P 01 - A | Gislaved IS - Snöstorp | 1 - 1 | |
16.30 | P 01 - C | Ulricehamns IFK - If Haga | 2 - 1 | |
16.45 | P 01 - B | J-södra - Hyltebruks IF | 0 - 1 | |
17.00 | P 01 - B | Blankt - Gislaved IS | 0 - 2 | |
17.15 | P 01 - A | Snöstorp - Ekhagens IF | 0 - 1 | |
17.30 | P 01 - C | Halmstad BK - Ulricehamns IFK | 5 - 1 | |
17.45 | P 01 - C | Anderstorps IF - If Haga | 2 - 1 | |
18.00 | P 01 - B | J-södra - Blankt | 2 - 0 | |
18.15 | P 01 - A | Halmstad BK - Snöstorp | 3 - 0 | |
18.30 | P 01 - A | Gislaved IS - Ekhagens IF | 2 - 0 | |
18.50 | P 01 - 1/2 | Halmstad BK - Råslätt sk | 4 - 3* | |
19.10 | P 01 - Final | Halmstad BK - Ekhagens IF | 8 - 2 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | F 02 - B | Reftele Goif - Habo IF | 0 - 3 | |
09.30 | F 02 - B | Habo IF - Burseryds IF | 0 - 0 | |
10.00 | F 02 - B | Burseryds IF - Reftele Goif | 0 - 0 | |
11. | 10.20 | F 02 - 1/4 | Hestra SSK - Reftele Goif | 0 - 1 |
13. | 10.45 | F 02 - 1/2 | Gislaveds IS - Burseryds IF | 1 - 0 |
16. | 11.10 | F 02 - 3-4 | Burseryds IF - Reftele Goif | 1 - 3 |
17. | 11.35 | F 02 - Final | Gislaveds IS - Habo IF | 0 - 2 |
12.30 | P 02 - A | Mariedals IK - Gislaveds IS 2 | 0 - 1 | |
12.45 | P 02 - A | Smålandsstenars goif - Nässjö FF | 1 - 0 | |
13.00 | P 02 - B | Ulricehamns IFK - Reftele/Ås | 2 - 0 | |
13.15 | P 02 - C | Mariedals IK - BK ASTRIO | 1 - 2 | |
13.30 | P 02 - C | Värnamo Södra FF, Vit - IFK Värnamo | 0 - 1 | |
13.45 | P 02 - A | Nässjö FF - Ulricehamns IFK | 1 - 0 | |
14.00 | P 02 - B | Mariedals IK - Reftele/Ås | 1 - 1 | |
14.15 | P 02 - B | BK ASTRIO - Värnamo Södra FF , röd | 0 - 1 | |
14.30 | P 02 - C | IFK Värnamo - IF Böljan | 0 - 0 | |
14.45 | P 02 - A | Mariedals IK - Nässjö FF | 0 - 0 | |
15.00 | P 02 - A | Ulricehamns IFK - Smålandsstenars goif | 0 - 4 | |
15.15 | P 02 - B | Reftele/Ås - BK ASTRIO | 0 - 6 | |
15.30 | P 02 - C | Mariedals IK - IFK Värnamo | 1 - 4 | |
15.45 | P 02 - C | IF Böljan - Värnamo Södra FF, Vit | 2 - 0 | |
16.00 | P 02 - A | Smålandsstenars goif - Mariedals IK | 3 - 0 | |
16.15 | P 02 - B | IFK Värnamo - Reftele/Ås | 2 - 0 | |
16.30 | P 02 - B | BK ASTRIO - Ulricehamns IFK | 1 - 1 | |
16.45 | P 02 - C | Värnamo Södra FF, Vit - Mariedals IK | 2 - 1 | |
17.00 | P 02 - A | Reftele/Ås - Smålandsstenars goif | 0 - 5 | |
17.15 | P 02 - A | Ulricehamns IFK - Mariedals IK | 1 - 3 | |
17.30 | P 02 - B | IFK Värnamo - BK ASTRIO | 1 - 2 | |
17.45 | P 02 - C | Gislaveds IS - Värnamo Södra FF, Vit | 3 - 0 | |
18.00 | P 02 - C | IF Böljan - Mariedals IK | 4 - 1 | |
18. | 18.20 | P 02 - 1/2 | Smålandsstenars goif - Ulricehamns IFK | 4 - 0 |
20. | 18.40 | P 02 - Final | Smålandsstenars goif - BK ASTRIO | 9 - 0 |