Närmast resultattavla/Klocka
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.30 | F 00 - A | Smålansstenar Goif - Egnahems BK | 0 - 1 | |
08.45 | F 00 - B | Hillerstorps GoiF - Gnosjö IF | 0 - 1 | |
09.00 | F 00 - B | Ifk Värnamo - Gislaveds IS | 0 - 1 | |
09.15 | F 00 - A | Reftele GOIF - Smålansstenar Goif | 1 - 0 | |
09.30 | F 00 - B | Hillerstorps GoiF - Ifk Värnamo | 3 - 0 | |
09.45 | F 00 - B | Gnosjö IF - Ifk Värnamo | 0 - 0 | |
10.15 | F 00 - B | Hillerstorps GoiF - Gislaveds IS | 0 - 4 | |
10.30 | F 00 - B | Smålandsstenar Goif - Ifk Värnamo | 0 - 1 | |
10.45 | F 00 - A | Ifk Värnamo - Hillerstorps GoiF | 1 - 1 | |
11.00 | F 00 - B | Gislaveds IS - Ifk Värnamo | 2 - 0 | |
11.15 | F 00 - B | Gnosjö IF - Smålandsstenar Goif | 0 - 1 | |
11.45 | F 00 - B | Ifk Värnamo - Ifk Värnamo | 0 - 3 | |
12.00 | F 00 - B | Smålandsstenar Goif - Hillerstorps GoiF | 1 - 1 | |
2. | 12.20 | F 00 - 1/2 | Gislaveds IS - Egnahems BK | 3 - 0 |
13.30 | P 00 - C | Gislaved IS - Fristad/Sparsör | 1 - 2 | |
13.45 | P 00 - A | Bredaryds IK - Team MB United | 0 - 5 | |
14.00 | P 00 - B | Gislaved IS - Team MB United | 1 - 3 | |
14.15 | P 00 - D | Bredaryds IK - Fristad/Sparsör 2 | 0 - 3 | |
14.30 | P 00 - C | Fristad/Sparsör - Värnamo Södra FF | 3 - 0 | |
14.45 | P 00 - A | Team MB United - Värnamo Södra FF | 5 - 0 | |
15.00 | P 00 - B | Team MB United - IFK Värnamo | 1 - 1 | |
15.15 | P 00 - D | Fristad/Sparsör 2 - IFK Värnamo | 0 - 1 | |
15.30 | P 00 - C | Ekhagens IF - Fristad/Sparsör | 1 - 1 | |
15.45 | P 00 - A | Ekhagens IF - Team MB United | 0 - 3 | |
16.00 | P 00 - B | Forsheda IF - Team MB United | 0 - 2 | |
16.15 | P 00 - D | Jönköpings Södra - Fristad/Sparsör 2 | 1 - 0 | |
16.30 | P 00 - C | Gislaved IS - Ekhagens IF | 1 - 2 | |
16.45 | P 00 - A | Bredaryds IK - Ekhagens IF | 1 - 1 | |
17.00 | P 00 - B | Gislaved IS - Forsheda IF | 0 - 0 | |
17.15 | P 00 - D | Bredaryds IK - Jönköpings Södra | 0 - 1 | |
17.30 | P 00 - C | Värnamo Södra FF - Gislaved IS | 3 - 1 | |
17.45 | P 00 - A | Värnamo Södra FF - Bredaryds IK | 0 - 0 | |
18.00 | P 00 - B | IFK Värnamo - Gislaved IS | 0 - 0 | |
18.15 | P 00 - D | IFK Värnamo - Bredaryds IK | 2 - 2 | |
5. | 18.40 | P 00 - 1/4 | Team MB United - Fristad/Sparsör | 1 - 2 |
7. | 19.00 | P 00 - 1/4 | BK Astrio - Ekhagens IF | 2 - 1 |
9. | 19.20 | P 00 - 1/2 | Fristad/Sparsör - BK Astrio | 1 - 3 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.45 | F 01 - B | Bors SK - Hestra SSK | 1 - 1 | |
09.15 | F 01 - B | Hestra SSK - Gislaveds IS | 3 - 1 | |
09.45 | F 01 - B | IFK Värnamo - Hestra SSK | 0 - 1 | |
10.00 | F 01 - A | Tabergs SK - Jönköpings BK | 0 - 0 | |
10.15 | F 01 - B | Bors SK - IFK Värnamo | 1 - 1 | |
10.30 | F 01 - A | Gislaveds IS - Tabergs SK | 1 - 1 | |
10.45 | F 01 - B | Gislaveds IS - Bors SK | 1 - 0 | |
11.05 | F 01 - 1/4 | Hovshaga AIF - Jönköpings BK | 3 - 0 | |
11.20 | F 01 - 1/4 | Hestra SSK - Tabergs SK | 0 - 3 | |
11.50 | F 01 - 1/2 | Hovshaga AIF - Tabergs SK | 0 - 1 | |
13.00 | P 01 - C | Anderstorps IF - Halmstad BK | 2 - 2 | |
13.15 | P 01 - B | Ekhagens IF - Blankt | 2 - 0 | |
13.30 | P 01 - B | Ulricehamns IFK - J-södra | 1 - 2 | |
13.45 | P 01 - A | Gislaved IS - Halmstad BK | 0 - 2 | |
14.00 | P 01 - C | If Haga - Halmstad BK | 0 - 1 | |
14.15 | P 01 - C | Ljungby IF - Ulricehamns IFK | 4 - 0 | |
14.30 | P 01 - B | J-södra - Gislaved IS | 0 - 1 | |
14.45 | P 01 - A | Ekhagens IF - Halmstad BK | 1 - 0 | |
15.00 | P 01 - A | Smålandsstenar GoIF - Snöstorp | 0 - 2 | |
15.15 | P 01 - C | Halmstad BK - Ljungby IF | 0 - 0 | |
15.30 | P 01 - B | Ekhagens IF - J-södra | 2 - 1 | |
15.45 | P 01 - B | Gislaved IS - Ulricehamns IFK | 4 - 2 | |
16.00 | P 01 - A | Halmstad BK - Smålandsstenar GoIF | 2 - 0 | |
16.15 | P 01 - C | Råslätt sk - Halmstad BK | 1 - 2 | |
16.30 | P 01 - C | Ljungby IF - Anderstorps IF | 0 - 1 | |
16.45 | P 01 - B | Ulricehamns IFK - Ekhagens IF | 2 - 0 | |
17.00 | P 01 - A | J-södra - Halmstad BK | 0 - 4 | |
17.15 | P 01 - A | Smålandsstenar GoIF - Gislaved IS | 1 - 3 | |
17.30 | P 01 - C | Råslätt sk - Ljungby IF | 3 - 0 | |
17.45 | P 01 - B | Hyltebruks IF - Ulricehamns IFK | 3 - 1 | |
18.00 | P 01 - B | Gislaved IS - Ekhagens IF | 1 - 0 | |
18.15 | P 01 - A | J-södra - Smålandsstenar GoIF | 1 - 3 | |
18.50 | P 01 - 1/2 | Gislaved IS - Ekhagens IF | 0 - 2 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | F 02 - A | Reftele Goif - Gislaveds IS | 0 - 1 | |
09.30 | F 02 - A | Gislaveds IS - Hestra SSK | 2 - 1 | |
10.00 | F 02 - A | Hestra SSK - Reftele Goif | 2 - 1 | |
12. | 10.20 | F 02 - 1/4 | Burseryds IF - Reftele Goif | 1 - 0 |
14. | 10.45 | F 02 - 1/2 | Habo IF - Reftele Goif | 3 - 0 |
15. | 11.10 | F 02 - 5-6 | Hestra SSK - Reftele Goif | 3 - 0 |
12.30 | P 02 - A | Ulricehamns IFK - Reftele/Ås | 4 - 1 | |
12.45 | P 02 - B | Mariedals IK - BK ASTRIO | 0 - 3 | |
13.00 | P 02 - B | Värnamo Södra FF , röd - IFK Värnamo | 0 - 0 | |
13.15 | P 02 - C | IF Böljan - Gislaveds IS | 1 - 1 | |
13.30 | P 02 - A | Mariedals IK - Reftele/Ås | 4 - 0 | |
13.45 | P 02 - A | Gislaveds IS 2 - Smålandsstenars goif | 1 - 4 | |
14.00 | P 02 - B | IFK Värnamo - Ulricehamns IFK | 0 - 1 | |
14.15 | P 02 - C | Mariedals IK - Gislaveds IS | 3 - 0 | |
14.30 | P 02 - C | BK ASTRIO - Värnamo Södra FF, Vit | 2 - 1 | |
14.45 | P 02 - A | Reftele/Ås - Gislaveds IS 2 | 0 - 0 | |
15.00 | P 02 - B | Mariedals IK - IFK Värnamo | 0 - 2 | |
15.15 | P 02 - B | Ulricehamns IFK - Värnamo Södra FF , röd | 0 - 0 | |
15.30 | P 02 - C | Gislaveds IS - BK ASTRIO | 1 - 4 | |
15.45 | P 02 - A | Nässjö FF - Reftele/Ås | 2 - 0 | |
16.00 | P 02 - A | Gislaveds IS 2 - Ulricehamns IFK | 0 - 2 | |
16.15 | P 02 - B | Värnamo Södra FF , röd - Mariedals IK | 4 - 0 | |
16.30 | P 02 - C | IFK Värnamo - Gislaveds IS | 1 - 4 | |
16.45 | P 02 - C | BK ASTRIO - IF Böljan | 0 - 0 | |
17.00 | P 02 - A | Nässjö FF - Gislaveds IS 2 | 4 - 0 | |
17.15 | P 02 - B | Reftele/Ås - Värnamo Södra FF , röd | 0 - 2 | |
17.30 | P 02 - B | Ulricehamns IFK - Mariedals IK | 2 - 1 | |
17.45 | P 02 - C | IFK Värnamo - BK ASTRIO | 0 - 3 | |
19. | 18.20 | P 02 - 1/2 | Värnamo Södra FF , röd - BK ASTRIO | 0 - 2 |