Huvud spelplan med läktare. Final matcher spelas här
Res | ||||
---|---|---|---|---|
3. | 17.00 | Herrar - G | Frölunda IBK - Eken IBK | 1 - 3 |
6. | 18.00 | Herrar - E | Jönköping City IBK - Särö Seahawks IBK | 8 - 0 |
9. | 19.00 | Damer - B | Kävlinge IBK - Stenåsa/Sandby/Gårdby IF | 5 - 0 |
14. | 20.00 | Herrar - C | Sandareds IBS - Partille IBS | 0 - 2 |
19. | 21.00 | Herrar - A | Laholms IBK - Rydboholms SK | 4 - 0 |
24. | 22.00 | Herrar - I | Lillestrøm IBK - Åsa IF | 4 - 0 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
29. | 08.00 | Damer - A | IK Södra Dal - Landvetter "Wings" IBK | 16 - 0 |
34. | 09.00 | Damer - C | IBK Älvstranden - Veddige IBK | 7 - 0 |
39. | 10.00 | Damer - E | SF Grei - Fristad GoIF | 3 - 1 |
44. | 11.00 | Damer - D | Pixbo Wallenstam IBF - Fristad GoIF | 0 - 1 |
49. | 12.30 | Herrar - H | IBF Älvstranden - Bålsta FBC | 5 - 3 |
54. | 13.30 | Herrar - D | Brönderslev FC Hot Shots - IBK Tygriket 99 | 5 - 0 |
59. | 14.30 | Herrar - G | Eken IBK - Hovås IBK | 10 - 2 |
64. | 15.30 | Damer - B | Stenåsa/Sandby/Gårdby IF - Röke IBK | 0 - 2 |
69. | 17.00 | Herrar - B | Öckerö IBK - Lindome IBK | 3 - 1 |
74. | 18.00 | Herrar - I | Åsa IF - Hjärnarp IBK | 1 - 5 |
80. | 19.00 | Herrar - F | Fristad GoIF - Pixbo Wallenstam IBF | 5 - 2 |
85. | 20.00 | Herrar - E | Särö Seahawks IBK - Onsala Innebandy Klubb | 1 - 8 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
89. | 08.00 | Herrar - 1/16 | Munka IBK - FBC Lerum | 2 - 3 |
93. | 09.00 | Herrar - 1/8 | Onsala Innebandy Klubb - Stenåsa-Sandby-Gårdby IF | 3 - 2 |
98. | 10.00 | Herrar - 1/8 | Laholms IBK - FBC Lerum | 1 - 4 |
101. | 11.00 | Damer - 1/4 | IK Södra Dal - Färjestadens IBK | 6 - 2 |
108. | 12.30 | Herrar - 1/4 | Lindås Waves IBK - Barnarps IF | 2 - 6 |
109. | 13.30 | Damer - 1/2 | IK Södra Dal - Kävlinge IBK | 2 - 1 |
111. | 14.30 | Herrar - 1/2 | Hjärnarp IBK - Fristad GoIF | 3 - 1 |
113. | 16.00 | Damer - Final | IK Södra Dal - IBK Vänersborg | 3 - 2 |
114. | 17.00 | Herrar - Final | Hjärnarp IBK - Onsala Innebandy Klubb | 7 - 2 |