Tipshallen, Plan A
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | P03 AVIS Class - A | Östers IF - Hovshaga AIF | 5 - 0 | |
08.25 | P03 AVIS Class - B | Hässleholms IF - Asarums IF | 0 - 0 | |
08.50 | P03 AVIS Class - C | IF Centern - IFK Värnamo | 0 - 3 | |
09.15 | P03 AVIS Class - D | Östers IF - FK Karlskrona | 0 - 2 | |
09.40 | P03 AVIS Class - A | Hovshaga AIF - FK Karlskrona | 0 - 10 | |
10.05 | P03 AVIS Class - B | Asarums IF - Sandsbro AIK | 2 - 0 | |
10.30 | P03 AVIS Class - C | IFK Värnamo - Växjö Norra | 2 - 1 | |
10.55 | P03 AVIS Class - D | FK Karlskrona - IFK Berga | 0 - 0 | |
11.20 | P03 AVIS Class - A | FK Karlskrona - Hovås/Billdal | 3 - 1 | |
11.45 | P03 AVIS Class - B | Sandsbro AIK - IFK Göteborg | 0 - 2 | |
12.10 | P03 AVIS Class - C | Växjö Norra - Sjömarkens/Sandareds IF | 0 - 5 | |
12.35 | P03 AVIS Class - D | IFK Berga - Hovshaga AIF | 8 - 0 | |
13.00 | P03 AVIS Class - A | FK Karlskrona - Östers IF | 0 - 0 | |
13.25 | P03 AVIS Class - B | Sandsbro AIK - Hässleholms IF | 0 - 6 | |
13.50 | P03 AVIS Class - C | Växjö Norra - IF Centern | 3 - 2 | |
14.15 | P03 AVIS Class - D | IFK Berga - Östers IF | 1 - 0 | |
14.40 | P03 AVIS Class - A | Gnosjö IF - FK Karlskrona | 0 - 7 | |
15.05 | P03 AVIS Class - B | Växjö Norra - Sandsbro AIK | 1 - 2 | |
15.30 | P03 AVIS Class - C | Asarums IF - Växjö Norra | 3 - 0 | |
15.55 | P03 AVIS Class - D | Rödeby AIF - IFK Berga | 1 - 4 | |
16.40 | P03 AVIS Class - 1/4 | FK Karlskrona - Hässleholms IF | 4 - 2 | |
17.05 | P03 AVIS Class - 1/4 | Sjömarkens/Sandareds IF - IFK Berga | 4 - 1 | |
18.00 | P03 AVIS Class - 1/2 | FK Karlskrona - Sjömarkens/Sandareds IF | 0 - 2 | |
19.00 | P03 AVIS Class - Final | Sjömarkens/Sandareds IF - FK Karlskrona | 3 - 0 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | P04 - A | IFK Simrishamn - BK Astrio | 2 - 2 | |
08.25 | P04 - B | Smedby BOIK - Kalmar FF | 0 - 2 | |
08.50 | P04 - C | Kalmar FF - Vapnö IF | 1 - 0 | |
09.15 | P04 - D | BK Astrio - Oskarshamns AIK | 0 - 1 | |
09.40 | P04 - A | BK Astrio - IFK Berga | 1 - 1 | |
10.05 | P04 - B | Kalmar FF - Växjö Norra IF | 4 - 0 | |
10.30 | P04 - C | Vapnö IF - Räppe GOIF | 0 - 0 | |
10.55 | P04 - D | Oskarshamns AIK - Växjö BK | 1 - 4 | |
11.20 | P04 - A | IFK Berga - Östers IF | 3 - 0 | |
11.45 | P04 - B | Växjö Norra IF - Halmstads BK | 1 - 3 | |
12.10 | P04 - C | Räppe GOIF - Linsdals IF | 1 - 4 | |
12.35 | P04 - D | Växjö BK - Rödeby AIF | 4 - 0 | |
13.00 | P04 - A | IFK Berga - IFK Simrishamn | 5 - 0 | |
13.25 | P04 - B | Växjö Norra IF - Smedby BOIK | 8 - 1 | |
13.50 | P04 - C | Räppe GOIF - Kalmar FF | 2 - 4 | |
14.15 | P04 - D | Växjö BK - BK Astrio | 4 - 3 | |
14.40 | P04 - A | IFK Värnamo - IFK Berga | 0 - 3 | |
15.05 | P04 - B | Kalmar Södra IF - Växjö Norra IF | 2 - 4 | |
15.30 | P04 - C | FK Karlskrona - Räppe GOIF | 2 - 0 | |
15.55 | P04 - D | Sandsbro AIK - Växjö BK | 2 - 1 | |
16.30 | P04 - 1/4 | IFK Berga - Kalmar FF | 0 - 2 | |
16.55 | P04 - 1/4 | Linsdals IF - Växjö BK | 4 - 2 | |
18.00 | P04 - 1/2 | Kalmar FF - Linsdals IF | 2 - 0 | |
19.00 | P04 - Final | Kalmar FF - Halmstads BK | 7 - 8* |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | P01 Scandic Invitational - A | BK Höllviken - Kalmar FF | 0 - 1 | |
08.35 | P01 Scandic Invitational - A | Västra Frölunda IF - Hässleholms IF | 1 - 0 | |
09.10 | P01 Scandic Invitational - B | Eskilsminne IF - IFK Berga | 0 - 1 | |
09.45 | P01 Scandic Invitational - B | Östers IF - IK Frej | 0 - 0 | |
10.20 | P01 Scandic Invitational - A | Kalmar FF - Eskilstuna City FK | 1 - 0 | |
10.55 | P01 Scandic Invitational - A | Hässleholms IF - BK Höllviken | 0 - 2 | |
11.30 | P01 Scandic Invitational - B | IFK Berga - Kulladals FF | 1 - 1 | |
12.05 | P01 Scandic Invitational - B | IK Frej - Eskilsminne IF | 0 - 3 | |
12.40 | P01 Scandic Invitational - A | Eskilstuna City FK - Västra Frölunda IF | 2 - 2 | |
13.15 | P01 Scandic Invitational - A | Kalmar FF - Hässleholms IF | 5 - 0 | |
13.50 | P01 Scandic Invitational - B | Kulladals FF - Östers IF | 5 - 0 | |
14.25 | P01 Scandic Invitational - B | IFK Berga - IK Frej | 3 - 0 | |
15.00 | P01 Scandic Invitational - A | Eskilstuna City FK - BK Höllviken | 2 - 1 | |
15.35 | P01 Scandic Invitational - A | Västra Frölunda IF - Kalmar FF | 1 - 1 | |
16.10 | P01 Scandic Invitational - B | Kulladals FF - Eskilsminne IF | 0 - 3 | |
16.45 | P01 Scandic Invitational - B | Östers IF - IFK Berga | 2 - 0 | |
17.20 | P01 Scandic Invitational - A | Hässleholms IF - Eskilstuna City FK | 1 - 4 | |
17.55 | P01 Scandic Invitational - A | BK Höllviken - Västra Frölunda IF | 1 - 3 | |
18.30 | P01 Scandic Invitational - B | IK Frej - Kulladals FF | 0 - 5 | |
19.05 | P01 Scandic Invitational - B | Eskilsminne IF - Östers IF | 2 - 1 | |
19.40 | P01 Scandic Invitational - 1/2 | Kalmar FF - Kulladals FF | 2 - 0 | |
20.15 | P01 Scandic Invitational - 1/2 | Eskilsminne IF - Västra Frölunda IF | 4 - 3* | |
21.15 | P01 Scandic Invitational - Final | Kalmar FF - Eskilsminne IF | 3 - 1 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | P02 Outnorth Invitational - A | Brämhults IK - Östers IF | 1 - 4 | |
08.35 | P02 Outnorth Invitational - A | Rödeby AIF - Råslätt SK | 2 - 2 | |
09.10 | P02 Outnorth Invitational - B | IFK Hässleholm - Eskilstuna City FK | 2 - 1 | |
09.45 | P02 Outnorth Invitational - B | Kalmar Södra - Lunnarps BK | 0 - 1 | |
10.20 | P02 Outnorth Invitational - A | Östers IF - Hittarps IK | 5 - 0 | |
10.55 | P02 Outnorth Invitational - A | Råslätt SK - Brämhults IK | 1 - 0 | |
11.30 | P02 Outnorth Invitational - B | Eskilstuna City FK - Mjällby AIF | 2 - 2 | |
12.05 | P02 Outnorth Invitational - B | Lunnarps BK - IFK Hässleholm | 0 - 0 | |
12.40 | P02 Outnorth Invitational - A | Hittarps IK - Rödeby AIF | 1 - 3 | |
13.15 | P02 Outnorth Invitational - A | Östers IF - Råslätt SK | 4 - 1 | |
13.50 | P02 Outnorth Invitational - B | Mjällby AIF - Kalmar Södra | 1 - 2 | |
14.25 | P02 Outnorth Invitational - B | Eskilstuna City FK - Lunnarps BK | 0 - 5 | |
15.00 | P02 Outnorth Invitational - A | Hittarps IK - Brämhults IK | 2 - 1 | |
15.35 | P02 Outnorth Invitational - A | Rödeby AIF - Östers IF | 1 - 1 | |
16.10 | P02 Outnorth Invitational - B | Mjällby AIF - IFK Hässleholm | 0 - 6 | |
16.45 | P02 Outnorth Invitational - B | Kalmar Södra - Eskilstuna City FK | 3 - 0 | |
17.20 | P02 Outnorth Invitational - A | Råslätt SK - Hittarps IK | 3 - 2 | |
17.55 | P02 Outnorth Invitational - A | Brämhults IK - Rödeby AIF | 0 - 5 | |
18.30 | P02 Outnorth Invitational - B | Lunnarps BK - Mjällby AIF | 5 - 0 | |
19.05 | P02 Outnorth Invitational - B | IFK Hässleholm - Kalmar Södra | 3 - 0 | |
19.40 | P02 Outnorth Invitational - 1/2 | Östers IF - IFK Hässleholm | 5 - 3* | |
20.15 | P02 Outnorth Invitational - 1/2 | Lunnarps BK - Rödeby AIF | 4 - 5 | |
21.15 | P02 Outnorth Invitational - Final | Östers IF - Rödeby AIF | 0 - 1 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | P06 - A | Östers IF - Hovshaga AIF | - | |
08.30 | P06 - C | Sölvesborgs GIF - Östers IF Gul | - | |
09.00 | P06 - A | Hovshaga AIF - Sölvesborgs GIF | - | |
09.30 | P06 - C | Östers IF Gul - Hovshaga AIF | - | |
10.00 | P06 - A | Sölvesborgs GIF - Räppe GOIF 1 | - | |
10.30 | P06 - C | Hovshaga AIF - Räppe GOIF 2 | - | |
11.00 | P06 - A | Sölvesborgs GIF - Östers IF | - | |
11.30 | P06 - C | Hovshaga AIF - Sölvesborgs GIF | - | |
12.00 | P06 - A | Färjestadens GoIF - Sölvesborgs GIF | - | |
12.30 | P06 - C | Bors SK - Hovshaga AIF | - |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | P05 - A | Östers IF - Sandsbro AIK 1 | 1 - 1 | |
08.25 | P05 - B | Oskarshamns AIK - Räppe GOIF | 0 - 1 | |
08.50 | P05 - C | Östers IF - Sandsbro AIK 2 | 4 - 1 | |
09.15 | P05 - D | Oskarshamns AIK - FK Karlskrona | 2 - 0 | |
09.40 | P05 - A | Sandsbro AIK 1 - Trekanten IF | 3 - 3 | |
10.05 | P05 - B | Räppe GOIF - IF Leikin | 1 - 2 | |
10.30 | P05 - C | Sandsbro AIK 2 - Kalmar FF | 1 - 3 | |
10.55 | P05 - D | FK Karlskrona - IFK Borgholm | 0 - 3 | |
11.20 | P05 - A | Trekanten IF - Smedby BOIK | 0 - 3 | |
11.45 | P05 - B | IF Leikin - Hovshaga AIF | 7 - 1 | |
12.10 | P05 - C | Kalmar FF - Rödeby AIF | 0 - 7 | |
12.35 | P05 - D | IFK Borgholm - IF Leikin | 2 - 0 | |
13.00 | P05 - A | Trekanten IF - Östers IF | 3 - 1 | |
13.25 | P05 - B | IF Leikin - Oskarshamns AIK | 5 - 0 | |
13.50 | P05 - C | Kalmar FF - Östers IF | 3 - 0 | |
14.15 | P05 - D | IFK Borgholm - Oskarshamns AIK | 1 - 2 | |
14.40 | P05 - A | Halmstad BK - Trekanten IF | 0 - 2 | |
15.05 | P05 - B | Östers IF 06 Blå - IF Leikin | 0 - 8 | |
15.30 | P05 - C | Älmhults IF - Kalmar FF | 1 - 1 | |
15.55 | P05 - D | Östers IF 06 Röd - IFK Borgholm | 0 - 1 | |
16.30 | P05 - 1/4 | Smedby BOIK - Räppe GOIF | 0 - 1 | |
16.55 | P05 - 1/4 | Rödeby AIF - IFK Borgholm | 3 - 0 | |
18.00 | P05 - 1/2 | Räppe GOIF - Rödeby AIF | 0 - 6 | |
19.00 | P05 - Final | Rödeby AIF - IF Leikin | 6 - 1 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | P00 IACOBO Invitational - A | Östers IF - Västerås IK | 0 - 0 | |
08.35 | P00 IACOBO Invitational - A | Halmstad BK - Limhamn/Bunkeflo | 0 - 2 | |
09.10 | P00 IACOBO Invitational - B | IK Sturehov - BK Astrio | 0 - 0 | |
09.45 | P00 IACOBO Invitational - B | FC Trelleborg - Jönköpings södra | 1 - 2 | |
10.20 | P00 IACOBO Invitational - A | Västerås IK - Husie IF | 1 - 0 | |
10.55 | P00 IACOBO Invitational - A | Limhamn/Bunkeflo - Östers IF | 0 - 1 | |
11.30 | P00 IACOBO Invitational - B | BK Astrio - Kalmar FF | 0 - 3 | |
12.05 | P00 IACOBO Invitational - B | Jönköpings södra - IK Sturehov | 0 - 0 | |
12.40 | P00 IACOBO Invitational - A | Husie IF - Halmstad BK | 4 - 0 | |
13.15 | P00 IACOBO Invitational - A | Västerås IK - Limhamn/Bunkeflo | 0 - 0 | |
13.50 | P00 IACOBO Invitational - B | Kalmar FF - FC Trelleborg | 2 - 0 | |
14.25 | P00 IACOBO Invitational - B | BK Astrio - Jönköpings södra | 2 - 2 | |
15.00 | P00 IACOBO Invitational - A | Husie IF - Östers IF | 1 - 0 | |
15.35 | P00 IACOBO Invitational - A | Halmstad BK - Västerås IK | 1 - 3 | |
16.10 | P00 IACOBO Invitational - B | Kalmar FF - IK Sturehov | 2 - 0 | |
16.45 | P00 IACOBO Invitational - B | FC Trelleborg - BK Astrio | 0 - 0 | |
17.20 | P00 IACOBO Invitational - A | Limhamn/Bunkeflo - Husie IF | 0 - 3 | |
17.55 | P00 IACOBO Invitational - A | Östers IF - Halmstad BK | 0 - 1 | |
18.30 | P00 IACOBO Invitational - B | Jönköpings södra - Kalmar FF | 0 - 2 | |
19.05 | P00 IACOBO Invitational - B | IK Sturehov - FC Trelleborg | 1 - 1 | |
20.00 | P00 IACOBO Invitational - 1/2 | Husie IF - Jönköpings södra | 1 - 0 | |
20.35 | P00 IACOBO Invitational - 1/2 | Västerås IK - Kalmar FF | 0 - 5 | |
21.30 | P00 IACOBO Invitational - Final | Husie IF - Kalmar FF | 0 - 1 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | P08 - A | Östers IF - Hässleholms IF | - | |
08.25 | P08 - A | FK Karlskrona - FK Karlskrona | - | |
08.50 | P08 - B | Östers IF - Hässleholms IF | - | |
09.15 | P08 - A | Östers IF - Hässleholms IF | - | |
09.40 | P08 - A | Hässleholms IF - FK Karlskrona | - | |
10.05 | P08 - B | Trekantens IF - Östers IF | - | |
10.30 | P08 - A | Östers IF - FK Karlskrona | - | |
10.55 | P08 - A | Östers IF - FK Karlskrona | - | |
11.20 | P08 - B | Hässleholms IF - Hässleholms IF | - | |
11.45 | P08 - A | FK Karlskrona - Hässleholms IF | - | |
12.10 | P08 - A | Hässleholms IF - Östers IF | - | |
12.35 | P08 - B | FK Karlskrona - Östers IF | - | |
13.00 | P08 - A | Hässleholms IF - FK Karlskrona | - | |
13.25 | P08 - A | Östers IF - Östers IF | - | |
13.50 | P08 - B | Trekantens IF - Hässleholms IF | - |