Frejagatan 1, Mölndal
Res | ||||
---|---|---|---|---|
18.00 | F01 - A | Huddinge IK - Partille IBK | 2 - 0 | |
18.45 | F01 - A | Finspångs IBK - FBC Engelholm | 1 - 4 | |
19.30 | P02 - A | IF Marin Väst - Hälsinggårdens AIK | 1 - 4 | |
20.15 | P02 - A | Ik Zenith - FBC Lerum | 7 - 7 | |
21.00 | F01 - B | Mölndals IBF - Sunne IBK | 7 - 3 | |
21.45 | F01 - B | IBK Göteborg - FBI Tullinge | 1 - 3 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | P98 - A | Lindome IBK - Torshälla IBK | 2 - 2 | |
08.45 | P98 - A | Pixbo Wallenstam IBF - Mölndal IBF | 4 - 4 | |
09.30 | F98 - A | Lindome IBK - Pixbo Wallenstam IBF | 3 - 0 | |
10.15 | F98 - A | FBC Lerum - Mölndals IBF | 1 - 2 | |
11.00 | P98 - A | Torshälla IBK - Pixbo Wallenstam IBF | 1 - 3 | |
11.45 | P98 - A | Lindome IBK - Pixbo Wallenstam IBF | 2 - 2 | |
12.30 | F98 - B | Nykvarns IF - Lindome IBK | 1 - 2 | |
13.15 | F98 - B | Vendelsö IK - Solfjäderstaden IBK | 2 - 2 | |
14.00 | P02 - C | Linghems SK - Østensjø/Dverg IBK | 10 - 1 | |
14.45 | P03 - D | Warberg IBF - Guldringen IBK | 7 - 1 | |
15.30 | P03 - D | Sportlife Kungälv IBK - Eken IBK | 5 - 2 | |
16.15 | P02 - 1/4 | FBC Lerum - Frölunda IBK | 5 - 6 | |
17.00 | P02 - 1/4 | Åkersberga IBF - Ajer IBK | 4 - 2 | |
17.45 | P02 - 1/4 | Ik Zenith - Linghems SK | 4 - 6 | |
18.30 | P02 - 1/4 | Mölndals IBF - Hälsinggårdens AIK | 3 - 1 | |
19.15 | F01 - 1/4 | FBC Engelholm - Mölndals IBF | 3 - 2 | |
20.00 | F01 - 1/4 | FBC Lerum - IF Marin Väst | 7 - 0 | |
20.45 | F01 - 1/4 | Huddinge IK - Kustens IF | 3 - 0 | |
21.30 | F01 - 1/4 | FBI Tullinge - Partille IBK | 1 - 0 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
07.45 | F98 - 1/2 | Lindome IBK - Nykvarns IF | 1 - 2* | |
08.35 | F98 - 1/2 | Lindome IBK - Mölndals IBF | 2 - 1 | |
09.50 | P98 - Final | Lindome IBK - Pixbo Wallenstam IBF | 3 - 0 | |
11.00 | P99 - Final | Grimsta AIK - Lindome IBK | 0 - 4 | |
12.10 | F98 - Final | Nykvarns IF - Lindome IBK | 3 - 0 | |
13.20 | F01 - Final | FBC Engelholm - Huddinge IK | 1 - 2* | |
14.30 | P03 - Final | IK Zenith - Kärra IBK | 1 - 5 | |
15.40 | P02 - Final | Åkersberga IBF - Linghems SK | 4 - 3 | |
16.50 | P00 - Final | Åstorp/Kvidinge IBS - Malmhaug IBK | 3 - 6 | |
18.00 | F03 - Final | Pixbo Wallenstam - Pixbo Wallenstam IBF | 4 - 5 |