Amaryllisgången, Mölndal. Ca 4 min promenad från Mölndals station/Scandic Hotel/Aktiviteten. Behöver ni parkera är det bäst att göra detta på Åby Travbanas parkering Åbyvägen (Huvudentren). Observera att det inte går att parkera vid Måldomaregatan.
Res | ||||
---|---|---|---|---|
18.00 | F01 - B | Mölndals IBF - IBK Göteborg | 11 - 0 | |
18.45 | F01 - B | Sunne IBK - FBI Tullinge | 5 - 9 | |
19.30 | F03 - C | FBC Engelholm - Pixbo Wallenstam | 3 - 3 | |
20.15 | F03 - C | Eken IBK - Gnosjö IBK | 1 - 4 | |
21.00 | F01 - A | Huddinge IK - Finspångs IBK | 5 - 1 | |
21.45 | F01 - A | Partille IBK - FBC Engelholm | 1 - 2 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | F03 - C | FBC Engelholm - Eken IBK | 6 - 0 | |
08.45 | F03 - C | Pixbo Wallenstam - Gnosjö IBK | 5 - 2 | |
09.30 | F01 - A | FBC Engelholm - Huddinge IK | 1 - 5 | |
10.15 | F01 - A | Partille IBK - Finspångs IBK | 3 - 1 | |
11.00 | F03 - C | Gnosjö IBK - FBC Engelholm | 0 - 1 | |
11.45 | F03 - C | Pixbo Wallenstam - Eken IBK | 9 - 1 | |
12.30 | P03 - B | Kärra IBK - Lindome IBK | 9 - 3 | |
13.15 | P03 - B | Pixbo Wallenstam IBF - Åsa IF | 3 - 3 | |
14.00 | F03 - B | Grums IBK - IBF Backadalen | 4 - 1 | |
14.45 | F03 - B | FBC Lerum - Pixbo Wallenstam IBF | 2 - 3 | |
15.30 | P03 - B | Kärra IBK - Pixbo Wallenstam IBF | 5 - 2 | |
16.15 | P03 - B | Lindome IBK - Åsa IF | 1 - 1 | |
17.00 | F03 - B | Grums IBK - FBC Lerum | 0 - 7 | |
17.45 | F03 - B | IBF Backadalen - Pixbo Wallenstam IBF | 0 - 9 | |
18.30 | P03 - B | Åsa IF - Kärra IBK | 3 - 3 | |
19.15 | P03 - B | Lindome IBK - Pixbo Wallenstam IBF | 5 - 2 | |
20.00 | F03 - B | Pixbo Wallenstam IBF - Grums IBK | 10 - 1 | |
20.45 | F03 - B | IBF Backadalen - FBC Lerum | 2 - 3 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.30 | F04 - A | IBF Backadalen - Pixbo Wallenstam | ||
09.15 | F04 - A | IBK Lund - Østensjø | ||
10.00 | F04 - A | Østensjø - IK Zenith | ||
10.45 | F04 - A | IBK Göteborg - Lindås IBK | ||
11.30 | F04 - A | Varla IBK - IBF Backadalen | ||
12.15 | F04 - A | Pixbo Wallenstam - IBK Lund | ||
13.00 | F04 - A | Lindome IBK - Østensjø | ||
13.45 | F04 - A | Østensjø - Varla IBK | ||
14.30 | F04 - A | Lindås IBK - IBK Lund | ||
15.15 | F04 - A | IK Zenith - IBF Backadalen | ||
16.00 | F04 - A | IBK Göteborg - Pixbo Wallenstam |