Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.30 | Pojkar 2007 - A | Hossmo BK Röd - Nosaby IF | - | |
08.55 | Pojkar 2007 - B | Kalmar FF Vit - Värnamo Södra FF Vit | - | |
09.20 | Pojkar 2007 - D | Räppe GOIF - Vinnö IF | - | |
09.45 | Pojkar 2007 - A | Fårbo FF - Hossmo BK Röd | - | |
10.10 | Pojkar 2007 - B | FK Karlskrona Svart 1 - Kalmar FF Vit | - | |
10.35 | Pojkar 2007 - D | Räppe GOIF - FK Karlskrona Orange 1 | - | |
11.00 | Pojkar 2007 - A | Nosaby IF - FK Karlskrona Orange 2 | - | |
11.25 | Pojkar 2007 - B | Räppe GOIF Svart - Kalmar FF Vit | - | |
11.50 | Pojkar 2007 - D | Räppe GOIF - Braås GoIF | - | |
12.15 | Pojkar 2007 - A | Kalmar FF Röd - Östers IF Röd | - | |
12.40 | Pojkar 2007 - B | FK Karlskrona Svart 1 - Räppe GOIF Svart | - | |
13.05 | Pojkar 2007 - D | Braås GoIF - FK Karlskrona Orange 1 | - | |
13.30 | Pojkar 2007 - A | Fårbo FF - FK Karlskrona Orange 2 | - | |
13.55 | Pojkar 2007 - B | Räppe GOIF Svart - Östers IF Blå | - | |
14.20 | Pojkar 2007 - D | FK Karlskrona Orange 1 - Hossmo BK Vit | - | |
14.45 | Pojkar 2008 - A | FK Karlskrona 3 - Mjällby AIF | - | |
15.10 | Pojkar 2008 - B | FK Karlskrona 1 - Kalmar FF Röd | - | |
15.35 | Pojkar 2008 - A | FK Karlskrona 3 - Nosaby IF Blå | - | |
16.00 | Pojkar 2008 - B | FK Karlskrona 1 - Sölvesborgs GIF Svart | - | |
16.25 | Pojkar 2008 - A | Nosaby IF Blå - Mjällby AIF | - | |
16.50 | Pojkar 2008 - B | Sölvesborgs GIF Svart - Kalmar FF Röd | - | |
17.15 | Pojkar 2008 - A | Sölvesborgs GIF Vit - Mjällby AIF | - | |
17.40 | Pojkar 2008 - B | FK Karlskrona 2 - Kalmar FF Röd | - | |
18.05 | Pojkar 2008 - A | FK Karlskrona 3 - Sölvesborgs GIF Vit | - | |
18.30 | Pojkar 2008 - B | FK Karlskrona 1 - FK Karlskrona 2 | - |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | Pojkar 2006 - A | FK Karlskrona 3 - Östers IF Vit | - | |
09.25 | Pojkar 2006 - B | Östers IF Blå - FK Karlskrona 2 | - | |
09.50 | Pojkar 2006 - B | Räppe GOIF Svart - Sandsbro AIK Svart | - | |
10.15 | Pojkar 2006 - A | Kalmar FF Röd - Husqvarna FF Blå | - | |
10.40 | Pojkar 2006 - B | Östers IF Gul - FK Karlskrona 2 | - | |
11.05 | Pojkar 2006 - A | FK Karlskrona 1 - Växjö Norra IF Röd | - | |
11.30 | Pojkar 2006 - B | Östers IF Blå - Växjö Norra IF Gul | - | |
11.55 | Pojkar 2006 - B | Räppe GOIF Svart - Östers IF Gul | - | |
12.20 | Pojkar 2006 - A | Sandsbro AIK Grön - Östers IF Röd | - | |
12.45 | Pojkar 2006 - B | Östers IF Gul - Sandsbro AIK Gul | - | |
13.10 | Pojkar 2006 - A | Östers IF Röd - FK Karlskrona 3 | - | |
13.35 | Pojkar 2006 - B | Sandsbro AIK Gul - Växjö Norra IF Gul | - | |
14.00 | Pojkar 2006 - B | Kalmar FF Vit - Östers IF Gul | - |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | P05 - A | IF Leikin 2 - Östers IF Röd | 0 - 3 | |
08.25 | P05 - B | Oskarshamns AIK Vit - IFK Berga Vit | 1 - 0 | |
08.50 | P05 - C | IF Leikin - Östers IF Blå | 1 - 1 | |
09.15 | P05 - D | Oskarshamns AIK Svart - IFK Berga Blå | 1 - 0 | |
09.40 | P05 - A | Östers IF Röd - Rödeby AIF | 0 - 6 | |
10.05 | P05 - B | IFK Berga Vit - Halmstads BK | 0 - 3 | |
10.30 | P05 - C | Östers IF Blå - Räppe GOIF | 0 - 2 | |
10.55 | P05 - D | IFK Berga Blå - Halmstads BK 2 | 0 - 3 | |
11.20 | P05 - A | Furulunds IK - Östers IF Röd | 3 - 2 | |
11.45 | P05 - B | Hässleholms IF - IFK Berga Vit | 2 - 0 | |
12.10 | P05 - C | Kalmar FF - Östers IF Blå | 2 - 0 | |
12.35 | P05 - D | IFK Värnamo - IFK Berga Blå | 11 - 1 | |
13.00 | P05 - A | IF Leikin 2 - Furulunds IK | 2 - 1 | |
13.25 | P05 - B | Oskarshamns AIK Vit - Hässleholms IF | 2 - 3 | |
13.50 | P05 - C | IF Leikin - Kalmar FF | 0 - 3 | |
14.15 | P05 - D | Oskarshamns AIK Svart - IFK Värnamo | 3 - 1 | |
14.40 | P05 - A | Rödeby AIF - IF Leikin 2 | 8 - 0 | |
15.05 | P05 - B | Halmstads BK - Oskarshamns AIK Vit | 4 - 1 | |
15.30 | P05 - C | Räppe GOIF - IF Leikin | 1 - 4 | |
15.55 | P05 - D | Halmstads BK 2 - Oskarshamns AIK Svart | 2 - 0 | |
16.30 | P05 - 1/4 | Halmstads BK - IF Leikin 2 | 1 - 0 | |
16.55 | P05 - 1/4 | Halmstads BK 2 - IF Leikin | 4 - 1 | |
17.45 | P05 - 1/2 | Halmstads BK - Halmstads BK 2 | 1 - 2* |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | P04 - A | Oskarshamns AIK - Sölvesborgs GIF | 2 - 1 | |
08.45 | P04 - B | Kalmar FF - LB07 | 5 - 1 | |
09.30 | P04 - C | Växjö Norra IF - IFK Värnamo | 3 - 0 | |
10.15 | P04 - D | Kalmar FF 2 - Örgryte IS | 4 - 3 | |
11.00 | P04 - A | Sölvesborgs GIF - Östers IF | 1 - 6 | |
11.45 | P04 - B | LB07 - BK Astrio Svart | 0 - 0 | |
12.30 | P04 - C | IFK Värnamo - GAIS | 0 - 9 | |
13.15 | P04 - D | Örgryte IS - BK Astrio Gul | 3 - 1 | |
14.00 | P04 - A | IFK Berga - Sölvesborgs GIF | 8 - 0 | |
14.45 | P04 - B | FK Karlskrona - LB07 | 2 - 2 | |
15.30 | P04 - C | Linsdals IF - IFK Värnamo | 5 - 0 | |
16.15 | P04 - D | Räppe GOIF - Örgryte IS | 1 - 9 | |
17.00 | P04 - A | Oskarshamns AIK - IFK Berga | 0 - 5 | |
17.45 | P04 - B | Kalmar FF - FK Karlskrona | 3 - 0 | |
18.30 | P04 - C | Växjö Norra IF - Linsdals IF | 5 - 3 | |
19.15 | P04 - D | Kalmar FF 2 - Räppe GOIF | 5 - 1 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | P04 - A | Östers IF - Oskarshamns AIK | 3 - 0 | |
08.45 | P04 - B | BK Astrio Svart - Kalmar FF | 0 - 7 | |
09.30 | P04 - C | GAIS - Växjö Norra IF | 1 - 3 | |
10.15 | P04 - D | BK Astrio Gul - Kalmar FF 2 | 4 - 3 | |
11.00 | P04 - B-1/4 | LB07 - Oskarshamns AIK | 4 - 0 | |
11.45 | P04 - B-1/4 | BK Astrio Gul - GAIS | 1 - 4 | |
12.30 | P04 - 1/4 | Kalmar FF - IFK Simrishamn | 6 - 1 | |
13.15 | P04 - 1/4 | Örgryte IS - IFÖ Bromölla IF | 2 - 1 | |
14.00 | P04 - PO group 1 | IFK Värnamo - Räppe GOIF | 1 - 2* | |
14.45 | P04 - B-1/2 | LB07 - GAIS | 2 - 0 | |
15.30 | P04 - 1/2 | Kalmar FF - Örgryte IS | 3 - 0 |