Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | F04 - A | Gnosjö IF - Skillingaryds IS VIT | 1 - 1 | |
09.15 | F04 - B | Anderstorps IF Grön - Gislaveds IS VIT | 5 - 1 | |
09.30 | F04 - B | Skillingaryds IS RÖD - IFK Värnamo Blå | 0 - 1 | |
09.45 | F04 - A | Gnosjö IF - IFK Värnamo Vit | 0 - 3 | |
10.00 | F04 - B | Anderstorps IF Grön - Skillingaryds IS RÖD | 4 - 0 | |
10.15 | F04 - B | Gislaveds IS VIT - IFK Värnamo Blå | 0 - 1 | |
10.30 | F04 - A | Arvidstorps IK - Gnosjö IF | 2 - 0 | |
10.45 | F04 - B | IFK Värnamo Blå - Anderstorps IF Grön | 0 - 4 | |
11.00 | F04 - B | Gislaveds IS VIT - Skillingaryds IS RÖD | 0 - 0 | |
11.45 | F04 - 1/4 | Arvidstorps IK - IFK Värnamo RÖD | 0 - 1 | |
12.00 | F04 - 1/4 | Forsheda IF - Skillingaryds IS VIT | 2 - 0 | |
12.30 | F04 - 1/2 | IFK Värnamo RÖD - Anderstorps IF Grön | 2 - 3* | |
12.45 | F03 - A | Mariebo IK Gul - Bankeryds SK Gul | 1 - 0 | |
13.00 | F04 - Final | Anderstorps IF Grön - IFK Värnamo Vit | 3 - 1 | |
13.30 | F03 - C | BK Astrio Svart - Bankeryds sk Svart | 0 - 2 | |
13.45 | F03 - A | Mariebo IK Gul - HGH | 1 - 1 | |
14.00 | F03 - B | Gislaved IS Vit - Waggeryds IK | 1 - 1 | |
14.30 | F03 - A | Hestra SSK/Grimsås IF - Mariebo IK Gul | 0 - 1 | |
14.45 | F03 - B | Lagans AIK - Gislaved IS Vit | 4 - 0 | |
15.00 | F03 - C | BK Astrio Svart - Mariebo IK Svart | 1 - 1 | |
15.30 | F03 - C | Anderstorps IF - BK Astrio Svart | 1 - 0 | |
16.00 | F03 - 1/4 | HGH - Anderstorps IF | 3 - 1 | |
16.15 | F03 - 1/4 | Bankeryds sk Svart - Hestra SSK/Grimsås IF | 3 - 0 | |
16.45 | F03 - 1/2 | HGH - Lagans AIK | 1 - 0 | |
17.15 | F03 - Final | HGH - Mariebo IK Gul | 5 - 0 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
10.00 | P04 - A | Anderstorps IF Grön - Gislaveds IS Röd | 2 - 1 | |
10.15 | P04 - A | Växjö Norra IF Svart - Smålandsstenar Goif Vit | 2 - 0 | |
10.30 | P04 - B | Grimsås IF - Lekstorps IF GRÖN | 0 - 2 | |
10.45 | P04 - B | Växjö Norra IF Vit - Gnosjö IF Lag 2 Svart | 1 - 0 | |
11.00 | P04 - A | Anderstorps IF Grön - Växjö Norra IF Svart | 1 - 1 | |
11.15 | P04 - A | Gislaveds IS Röd - Smålandsstenar Goif Vit | 1 - 2 | |
11.30 | P04 - B | Grimsås IF - Växjö Norra IF Vit | 0 - 2 | |
11.45 | P04 - B | Lekstorps IF GRÖN - Gnosjö IF Lag 2 Svart | 0 - 1 | |
12.00 | P04 - A | Gislaveds IS Röd - Växjö Norra IF Svart | 1 - 5 | |
12.15 | P04 - A | Smålandsstenar Goif Vit - Anderstorps IF Grön | 1 - 2 | |
12.30 | P04 - B | Gnosjö IF Lag 2 Svart - Grimsås IF | 3 - 1 | |
12.45 | P04 - B | Lekstorps IF GRÖN - Växjö Norra IF Vit | 1 - 2 | |
13.00 | P04 - 1/8 | Växjö Norra IF Svart - Gnosjö IF Lag 1 Gul | 5 - 0 | |
13.15 | P04 - 1/8 | Lekstorps IF VIT - Grimsås IF | 0 - 3 | |
13.30 | P04 - 1/8 | Anderstorps IF Grön - Bors SK 2 | 7 - 1 | |
13.45 | P04 - 1/8 | Växjö Norra IF Gul - Lekstorps IF GRÖN | 3 - 1* | |
14.00 | P04 - 1/4 | Växjö Norra IF Svart - Smålandsstenar Goif | 2 - 1 | |
14.15 | P04 - 1/4 | Anderstorps IF Grön - Växjö Norra IF Vit | 3 - 0 | |
14.45 | P04 - 1/2 | Växjö Norra IF Svart - Tranemo IF | 2 - 3 | |
15.15 | P04 - Final | Tranemo IF - Anderstorps IF Grön | 3 - 4 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
10.00 | P05 - A | Gislaveds IS Vit - Falkenbergs FFF FFF vit | 1 - 1 | |
10.15 | P05 - A | RefteleÅs GoIF P06 - Gnosjö IF Lag 1 | 2 - 0 | |
10.30 | P05 - B | Falkenbergs FFF FFF Röd - Smålandsstenar GoIF Vit | 3 - 0 | |
10.45 | P05 - B | Anderstorps IF Lag 1 - Värnamo Södra FF P05 Vit | 0 - 2 | |
11.00 | P05 - A | Gislaveds IS Vit - RefteleÅs GoIF P06 | 2 - 2 | |
11.15 | P05 - A | Falkenbergs FFF FFF vit - Gnosjö IF Lag 1 | 2 - 0 | |
11.30 | P05 - B | Falkenbergs FFF FFF Röd - Anderstorps IF Lag 1 | 3 - 2 | |
11.45 | P05 - B | Smålandsstenar GoIF Vit - Värnamo Södra FF P05 Vit | 1 - 2 | |
12.00 | P05 - A | Gnosjö IF Lag 1 - Gislaveds IS Vit | 0 - 4 | |
12.15 | P05 - A | Falkenbergs FFF FFF vit - RefteleÅs GoIF P06 | 5 - 0 | |
12.30 | P05 - B | Värnamo Södra FF P05 Vit - Falkenbergs FFF FFF Röd | 1 - 1 | |
12.45 | P05 - B | Smålandsstenar GoIF Vit - Anderstorps IF Lag 1 | 0 - 1 | |
13.00 | P05 - 1/8 | Falkenbergs FFF FFF vit - Smålandsstenar GoIF Svart | 2 - 1 | |
13.15 | P05 - 1/8 | Värnamo Södra FF P05 Röd - Smålandsstenar GoIF Vit | 1 - 0 | |
13.30 | P05 - 1/8 | Gislaveds IS Vit - Grimsås IF | 3 - 0 | |
13.45 | P05 - 1/8 | Falkenbergs FFF FFF Gul - Anderstorps IF Lag 1 | 2 - 0 | |
14.00 | P05 - 1/4 | Falkenbergs FFF FFF vit - RefteleÅs GoIF P05 | 4 - 0 | |
14.15 | P05 - 1/4 | Gislaveds IS Vit - Falkenbergs FFF FFF Röd | 2 - 1 | |
14.45 | P05 - 1/2 | Falkenbergs FFF FFF vit - Värnamo Södra FF P05 Röd | 0 - 2 | |
15.15 | P05 - Final | Värnamo Södra FF P05 Röd - Gislaveds IS Vit | 2 - 1 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
10.00 | P03 - A | Värnamo Södra FF Röd - Gnosjö IF GUL | 2 - 0 | |
10.15 | P03 - A | Anderstorps IF Grön - Bors SK 1 | 2 - 0 | |
10.30 | P03 - B | Värnamo Södra FF Svart - Gislaveds IS Röd | 2 - 2 | |
10.45 | P03 - B | IFK Värnamo Vit - Assyriska/Öxnehaga Lag 1 | 1 - 1 | |
11.00 | P03 - A | Bors SK 1 - Värnamo Södra FF Röd | 1 - 0 | |
11.15 | P03 - A | Gnosjö IF GUL - Anderstorps IF Grön | 1 - 3 | |
11.30 | P03 - B | Värnamo Södra FF Svart - IFK Värnamo Vit | 5 - 0 | |
11.45 | P03 - B | Gislaveds IS Röd - Assyriska/Öxnehaga Lag 1 | 0 - 4 | |
12.00 | P03 - A | Gnosjö IF GUL - Bors SK 1 | 5 - 0 | |
12.15 | P03 - A | Värnamo Södra FF Röd - Anderstorps IF Grön | 1 - 1 | |
12.30 | P03 - B | Assyriska/Öxnehaga Lag 1 - Värnamo Södra FF Svart | 2 - 2 | |
12.45 | P03 - B | Gislaveds IS Röd - IFK Värnamo Vit | 1 - 6 | |
13.00 | P03 - 1/8 | Anderstorps IF Grön - Assyrisk/Öxnahaga Lag 2 | 3 - 0 | |
13.15 | P03 - 1/8 | Kinna IF - Gislaveds IS Röd | 2 - 1 | |
13.30 | P03 - 1/8 | Värnamo Södra FF Röd - Sjömarkens/Sandareds IF | 4 - 3* | |
13.45 | P03 - 1/8 | Gislaveds IS Vit - IFK Värnamo Vit | 0 - 3 | |
14.00 | P03 - 1/4 | Anderstorps IF Grön - Assyriska/Öxnehaga Lag 1 | 2 - 1 | |
14.15 | P03 - 1/4 | Värnamo Södra FF Röd - Värnamo Södra FF Svart | 5 - 4* | |
14.45 | P03 - 1/2 | Anderstorps IF Grön - Kinna IF | 3 - 4* | |
15.15 | P03 - Final | Kinna IF - Mullsjö IF | 3 - 5 |