Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | F04 - A | IFK Värnamo Vit - Arvidstorps IK | 2 - 1 | |
09.15 | F04 - C | Gislaved IS RÖD - Waggeryds IK | 0 - 2 | |
09.30 | F04 - C | Forsheda IF - IFK Värnamo RÖD | 2 - 0 | |
09.45 | F04 - A | Skillingaryds IS VIT - Arvidstorps IK | 0 - 3 | |
10.00 | F04 - C | Gislaved IS RÖD - Forsheda IF | 0 - 0 | |
10.15 | F04 - C | Waggeryds IK - IFK Värnamo RÖD | 0 - 2 | |
10.30 | F04 - A | Skillingaryds IS VIT - IFK Värnamo Vit | 1 - 0 | |
10.45 | F04 - C | IFK Värnamo RÖD - Gislaved IS RÖD | 1 - 1 | |
11.00 | F04 - C | Waggeryds IK - Forsheda IF | 1 - 1 | |
11.45 | F04 - 1/4 | Anderstorps IF Grön - Waggeryds IK | 4 - 1 | |
12.00 | F04 - 1/4 | IFK Värnamo Vit - IFK Värnamo Blå | 2 - 0* | |
12.30 | F04 - 1/2 | Forsheda IF - IFK Värnamo Vit | 2 - 3* | |
12.45 | F03 - A | HGH - Hestra SSK/Grimsås IF | 3 - 0 | |
13.00 | F03 - B | Gislaved IS Vit - BK Astrio Gul | 1 - 1 | |
13.15 | F03 - B | Waggeryds IK - Lagans AIK | 0 - 0 | |
13.30 | F03 - C | Mariebo IK Svart - Anderstorps IF | 0 - 0 | |
13.45 | F03 - A | Bankeryds SK Gul - Hestra SSK/Grimsås IF | 1 - 2 | |
14.00 | F03 - B | BK Astrio Gul - Lagans AIK | 0 - 3 | |
14.30 | F03 - A | Bankeryds SK Gul - HGH | 0 - 2 | |
14.45 | F03 - B | BK Astrio Gul - Waggeryds IK | 0 - 0 | |
15.00 | F03 - C | Bankeryds sk Svart - Anderstorps IF | 1 - 0 | |
15.30 | F03 - C | Mariebo IK Svart - Bankeryds sk Svart | 0 - 0 | |
16.00 | F03 - 1/4 | Lagans AIK - Mariebo IK Svart | 3 - 1 | |
16.15 | F03 - 1/4 | Mariebo IK Gul - Waggeryds IK | 2 - 0 | |
16.45 | F03 - 1/2 | Bankeryds sk Svart - Mariebo IK Gul | 0 - 1 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
10.00 | P04 - C | Lekstorps IF VIT - Växjö Norra IF Gul | 2 - 0 | |
10.15 | P04 - C | Smålandsstenar Goif - Unnaryds GoIF | 0 - 0 | |
10.30 | P04 - D | Gislaveds IS Vit - Tranemo IF | 2 - 2 | |
10.45 | P04 - D | Gnosjö IF Lag 1 Gul - Bors SK 2 | 1 - 1 | |
11.00 | P04 - C | Unnaryds GoIF - Lekstorps IF VIT | 0 - 6 | |
11.15 | P04 - C | Växjö Norra IF Gul - Smålandsstenar Goif | 1 - 0 | |
11.30 | P04 - D | Gislaveds IS Vit - Gnosjö IF Lag 1 Gul | 2 - 0 | |
11.45 | P04 - D | Tranemo IF - Bors SK 2 | 1 - 1 | |
12.00 | P04 - C | Lekstorps IF VIT - Smålandsstenar Goif | 1 - 2 | |
12.15 | P04 - C | Växjö Norra IF Gul - Unnaryds GoIF | 5 - 1 | |
12.30 | P04 - D | Bors SK 2 - Gislaveds IS Vit | 0 - 3 | |
12.45 | P04 - D | Tranemo IF - Gnosjö IF Lag 1 Gul | 5 - 2 | |
13.00 | P04 - 1/8 | Gnosjö IF Lag 2 Svart - Smålandsstenar Goif | 1 - 2 | |
13.15 | P04 - 1/8 | Tranemo IF - Smålandsstenar Goif Vit | 3 - 0 | |
13.30 | P04 - 1/8 | Växjö Norra IF Vit - Unnaryds GoIF | 3 - 2 | |
13.45 | P04 - 1/8 | Gislaveds IS Vit - Gislaveds IS Röd | 3 - 0 | |
14.00 | P04 - 1/4 | Grimsås IF - Tranemo IF | 0 - 2 | |
14.15 | P04 - 1/4 | Växjö Norra IF Gul - Gislaveds IS Vit | 3 - 0 | |
14.45 | P04 - 1/2 | Anderstorps IF Grön - Växjö Norra IF Gul | 2 - 0 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
10.00 | P05 - C | Falkenbergs FFF FFF Gul - RefteleÅs GoIF P05 | 1 - 1 | |
10.15 | P05 - C | Värnamo Södra FF P05 Röd - Gnosjö IF Lag 2 P05/06 | 5 - 0 | |
10.30 | P05 - D | Gislaveds IS Röd - Grimsås IF | 3 - 2 | |
10.45 | P05 - D | Smålandsstenar GoIF Svart - Sjömarkens IF Sjömarken P05 | 0 - 4 | |
11.00 | P05 - C | Falkenbergs FFF FFF Gul - Värnamo Södra FF P05 Röd | 0 - 1 | |
11.15 | P05 - C | RefteleÅs GoIF P05 - Gnosjö IF Lag 2 P05/06 | 4 - 0 | |
11.30 | P05 - D | Gislaveds IS Röd - Smålandsstenar GoIF Svart | 1 - 0 | |
11.45 | P05 - D | Grimsås IF - Sjömarkens IF Sjömarken P05 | 0 - 2 | |
12.00 | P05 - C | Gnosjö IF Lag 2 P05/06 - Falkenbergs FFF FFF Gul | 0 - 3 | |
12.15 | P05 - C | RefteleÅs GoIF P05 - Värnamo Södra FF P05 Röd | 0 - 3 | |
12.30 | P05 - D | Sjömarkens IF Sjömarken P05 - Gislaveds IS Röd | 0 - 0 | |
12.45 | P05 - D | Grimsås IF - Smålandsstenar GoIF Svart | 0 - 0 | |
13.00 | P05 - 1/8 | Värnamo Södra FF P05 Vit - RefteleÅs GoIF P05 | 1 - 2* | |
13.15 | P05 - 1/8 | Gislaveds IS Röd - RefteleÅs GoIF P06 | 5 - 0 | |
13.30 | P05 - 1/8 | Falkenbergs FFF FFF Röd - Gnosjö IF Lag 2 P05/06 | 2 - 1 | |
13.45 | P05 - 1/8 | Sjömarkens IF Sjömarken P05 - Gnosjö IF Lag 1 | 6 - 0 | |
14.00 | P05 - 1/4 | Värnamo Södra FF P05 Röd - Gislaveds IS Röd | 4 - 0 | |
14.15 | P05 - 1/4 | Falkenbergs FFF FFF Gul - Sjömarkens IF Sjömarken P05 | 1 - 3 | |
14.45 | P05 - 1/2 | Gislaveds IS Vit - Sjömarkens IF Sjömarken P05 | 1 - 0 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
10.00 | P03 - C | Gislaveds IS Vit - Tranemo IF | 1 - 0 | |
10.15 | P03 - C | Värnamo Södra FF Vit - Kinna IF | 0 - 2 | |
10.30 | P03 - D | Mullsjö IF - Assyrisk/Öxnahaga Lag 2 | 5 - 0 | |
10.45 | P03 - D | Gnosjö IF SVART - Sjömarkens/Sandareds IF | 0 - 1 | |
11.00 | P03 - C | Kinna IF - Gislaveds IS Vit | 5 - 0 | |
11.15 | P03 - C | Tranemo IF - Värnamo Södra FF Vit | 0 - 0 | |
11.30 | P03 - D | Sjömarkens/Sandareds IF - Assyrisk/Öxnahaga Lag 2 | 0 - 2 | |
11.45 | P03 - D | Gnosjö IF SVART - Mullsjö IF | 1 - 4 | |
12.00 | P03 - C | Gislaveds IS Vit - Värnamo Södra FF Vit | 0 - 0 | |
12.15 | P03 - C | Tranemo IF - Kinna IF | 1 - 1 | |
12.30 | P03 - D | Sjömarkens/Sandareds IF - Mullsjö IF | 0 - 3 | |
12.45 | P03 - D | Assyrisk/Öxnahaga Lag 2 - Gnosjö IF SVART | 2 - 4 | |
13.00 | P03 - 1/8 | Assyriska/Öxnehaga Lag 1 - Tranemo IF | 2 - 0 | |
13.15 | P03 - 1/8 | Gnosjö IF SVART - Gnosjö IF GUL | 3 - 4 | |
13.30 | P03 - 1/8 | Värnamo Södra FF Svart - Värnamo Södra FF Vit | 1 - 0 | |
13.45 | P03 - 1/8 | Mullsjö IF - Bors SK 1 | 2 - 0 | |
14.00 | P03 - 1/4 | Kinna IF - Gnosjö IF GUL | 3 - 0 | |
14.15 | P03 - 1/4 | IFK Värnamo Vit - Mullsjö IF | 0 - 3 | |
14.45 | P03 - 1/2 | Värnamo Södra FF Röd - Mullsjö IF | 0 - 5 |