Res | ||||
---|---|---|---|---|
2. | 08.30 | F06 - A | Landvetter IF 2003 Röd - Eds FF | 0 - 0 |
7. | 09.00 | F06 - D | Onsala BK Blå - Nol IK | 5 - 0 |
12. | 09.30 | P06 - B | Vallens IF Blå - IFK Trollhättan | 2 - 0 |
17. | 10.00 | F06 - A | Onsala BK Vit - Landvetter IF 2003 Röd | 0 - 3 |
22. | 10.30 | F06 - C | Älvängens IK Vit - Kode IF | 2 - 1 |
27. | 11.00 | P06 - B | Lidköpings FK Vit - Vallens IF Blå | 1 - 4 |
32. | 11.30 | P06 - D | Älvängens IK Vit - Halvorstorps IS | 2 - 1 |
37. | 12.00 | F06 - C | Kode IF - Lerkils IF | 1 - 3 |
42. | 12.30 | P06 - A | Älvängens IK Blå - Vänersborgs FK | 1 - 1 |
47. | 13.00 | P06 - D | Halvorstorps IS - Lidköpings FK Röd | 4 - 0 |
49. | 13.30 | F06 - 1/4 | IK Rössö - Eds FF | 3 - 2 |
53. | 14.00 | F06 - B-1/4 | Onsala BK Gul - Ahlafors IF | 3 - 0 |
57. | 14.30 | P06 - 1/4 | Vallens IF Blå - Vänersborgs FK | 1 - 0 |
61. | 15.00 | P06 - B-1/4 | Örgryte IS Blå - SG97 | 4 - 2 |
65. | 15.30 | F06 - 1/2 | Landvetter IF 2003 Vit - Onsala BK Blå | 2 - 0 |
69. | 16.00 | P06 - 1/2 | Örgryte IS Röd - Vallens IF Vit | 1 - 4 |
73. | 16.45 | F06 - B-Final | Onsala BK Gul - Lerkils IF | 2 - 0 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | F07 - A | IK Zenith Grön - Kärra KIF | 2 - 2 | |
08.30 | P07 - F | Hermansby IF - Öjersjö IF Vit | 3 - 0 | |
09.00 | F07 - A | Kärra KIF - IK Rössö | 3 - 0 | |
09.30 | P07 - F | Öjersjö IF Vit - Herrestads AIF Svart | 1 - 3 | |
10.00 | F07 - A | Älvängens IK - Kärra KIF | 3 - 3 | |
10.30 | P07 - F | Herrestads AIF Svart - BK Häcken Svart | 3 - 4 | |
11.00 | F07 - A | IK Zenith Grön - Älvängens IK | 2 - 4 | |
11.30 | P07 - F | Herrestads AIF Svart - Hermansby IF | 4 - 2 | |
12.00 | F07 - A | IK Rössö - IK Zenith Grön | 3 - 2 | |
12.30 | P07 - F | Vallens IF Blå - Herrestads AIF Svart | 4 - 3 | |
13.00 | P07 - A | Holmalunds IF - Västra Frölunda IF | 2 - 1 | |
13.30 | P07 - E | Ytterby IS Blå - Rælingen FK, Norge Blå | 1 - 5 | |
14.00 | P07 - A | Västra Frölunda IF - Skoftebyns IF Vit | 1 - 2 | |
14.30 | P07 - E | Rælingen FK, Norge Blå - Kärra KIF Gul | 1 - 7 | |
15.00 | P07 - A | Kode IF Svart - Västra Frölunda IF | 1 - 2 | |
15.30 | P07 - E | Kärra KIF Gul - Vallens IF Vit | 3 - 2 | |
16.00 | P07 - A | Holmalunds IF - Kode IF Svart | 4 - 2 | |
16.30 | P07 - E | Kärra KIF Gul - Ytterby IS Blå | 4 - 2 | |
17.00 | P07 - A | Skoftebyns IF Vit - Holmalunds IF | 7 - 2 | |
17.30 | P07 - E | Örgryte IS Röd - Kärra KIF Gul | 3 - 3 |