Res | ||||
---|---|---|---|---|
3. | 08.30 | F06 - B | Onsala BK Gul - Älvängens IK Blå | 1 - 1 |
8. | 09.00 | F06 - D | Landvetter IF 2003 Vit - IFK Valla | 4 - 0 |
13. | 09.30 | P06 - C | Lidköpings FK Grön - Örgryte IS Röd | 0 - 5 |
18. | 10.00 | F06 - A | Ahlafors IF - Eds FF | 0 - 5 |
23. | 10.30 | F06 - D | Onsala BK Blå - Landvetter IF 2003 Vit | 1 - 1 |
28. | 11.00 | P06 - B | Örgryte IS Blå - IFK Trollhättan | 3 - 5 |
33. | 11.30 | F06 - A | Eds FF - Onsala BK Vit | 4 - 1 |
38. | 12.00 | F06 - C | Älvängens IK Vit - Vänersborgs FK | 1 - 0 |
43. | 12.30 | P06 - B | IFK Trollhättan - Lidköpings FK Vit | 5 - 1 |
48. | 13.00 | P06 - D | Älvängens IK Vit - Vallens IF Vit | 0 - 5 |
50. | 13.30 | F06 - 1/4 | Älvängens IK Vit - Landvetter IF 2003 Vit | 0 - 3 |
54. | 14.00 | F06 - B-1/4 | Lerkils IF - IFK Valla | 1 - 0 |
58. | 14.30 | P06 - 1/4 | Örgryte IS Röd - Älvängens IK Vit | 3 - 0 |
62. | 15.00 | P06 - B-1/4 | Lidköpings FK Blå - Lidköpings FK Röd | 3 - 1 |
66. | 15.30 | F06 - B-1/2 | Älvängens IK Blå - Onsala BK Gul | 0 - 1 |
70. | 16.00 | P06 - B-1/2 | Lidköpings FK Svart - Örgryte IS Blå | 0 - 4 |
74. | 16.45 | P06 - Final | Vallens IF Blå - Vallens IF Vit | 1 - 0 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | F07 - B | Hovås Billdal IF - IK Zenith Vit | 2 - 2 | |
08.30 | P07 - F | BK Häcken Svart - Vallens IF Blå | 3 - 3 | |
09.00 | F07 - B | IK Zenith Vit - Floda BoIF | 4 - 1 | |
09.30 | P07 - F | Vallens IF Blå - Hermansby IF | 2 - 2 | |
10.00 | F07 - B | Floda BoIF - Ytterby IS | 1 - 0 | |
10.30 | P07 - F | Öjersjö IF Vit - Vallens IF Blå | 1 - 4 | |
11.00 | F07 - B | Floda BoIF - Hovås Billdal IF | 1 - 5 | |
11.30 | P07 - F | BK Häcken Svart - Öjersjö IF Vit | 6 - 1 | |
12.00 | F07 - B | Ahlafors IF - Floda BoIF | 4 - 0 | |
12.30 | P07 - F | Hermansby IF - BK Häcken Svart | 1 - 4 | |
13.00 | P07 - B | Vänersborgs FK - Rælingen FK, Norge Rød | 3 - 2 | |
13.30 | P07 - E | Vallens IF Vit - Örgryte IS Röd | 2 - 3 | |
14.00 | P07 - B | Rælingen FK, Norge Rød - Kode IF Gul | 2 - 2 | |
14.30 | P07 - E | Örgryte IS Röd - Ytterby IS Blå | 5 - 2 | |
15.00 | P07 - B | Kode IF Gul - BK Häcken Gul | 2 - 2 | |
15.30 | P07 - E | Rælingen FK, Norge Blå - Örgryte IS Röd | 4 - 2 | |
16.00 | P07 - B | Kode IF Gul - Vänersborgs FK | 0 - 5 | |
16.30 | P07 - E | Vallens IF Vit - Rælingen FK, Norge Blå | 4 - 1 | |
17.00 | P07 - B | Nödinge SK - Kode IF Gul | 1 - 1 | |
17.30 | P07 - E | Ytterby IS Blå - Vallens IF Vit | 1 - 5 |