Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | P09 - A | Östers IF Röd - Växjö BK Röd | ||
09.20 | P09 - A | Östers IF Gul - Mjällby AIF Gul | ||
09.40 | P09 - A | Växjö BK Röd - IFK Värnamo 2 | ||
10.00 | P09 - A | Östers IF Röd - Mjällby AIF Gul | ||
10.20 | P09 - A | IFK Värnamo 2 - Östers IF Gul | ||
10.40 | P09 - A | Rockneby IK - Växjö BK Röd | ||
11.00 | P09 - A | Östers IF Röd - IFK Värnamo 2 | ||
11.20 | P09 - A | Mjällby AIF Gul - Rockneby IK | ||
11.40 | P09 - A | Östers IF Gul - Växjö BK Röd | ||
12.00 | P09 - A | IFK Värnamo 2 - Mjällby AIF Gul | ||
12.20 | P09 - A | Rockneby IK - Östers IF Röd | ||
12.40 | P09 - A | Rockneby IK - Östers IF Gul | ||
13.00 | P08 - A | Östers IF Röd - Möre BK | ||
13.20 | P08 - C | Växjö BK 3 - Nättraby GOIF 2 | ||
13.40 | P08 - E | Örgryte IS 3 - Kalmar FF 2 | ||
14.00 | P08 - A | Möre BK - Rödeby AIF 1 | ||
14.20 | P08 - D | Växjö BK 2 - FK Karlskrona 3 | ||
14.40 | P08 - F | IS Halmia - Örgryte IS 2 | ||
15.00 | P08 - B | Hovshaga AIF 1 - Nosaby IF 2 | ||
15.20 | P08 - E | Hovshaga AIF 3 - Örgryte IS 3 | ||
15.40 | P08 - A | Rödeby AIF 1 - Östers IF Röd | ||
16.00 | P08 - C | Vä IF 1 - Nättraby GOIF 2 | ||
16.20 | P08 - F | Nosaby IF 1 - Örgryte IS 2 | ||
16.40 | P08 - B | Nosaby IF 2 - Nättraby GOIF 1 | ||
17.00 | P08 - D | Östers IF Blå - Örgryte IS 1 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
10.00 | P07 - A | Östers IF Röd - Värnamo Södra FF 1 | ||
10.25 | P07 - A | Jönköping Södra IF 3 - FK Karlskrona 4 | ||
10.50 | P07 - A | Mjällby AIF 2 - Rödsle BK | ||
11.15 | P07 - A | Östers IF Röd - FK Karlskrona 4 | ||
11.40 | P07 - A | Rödsle BK - Jönköping Södra IF 3 | ||
12.05 | P07 - A | Värnamo Södra FF 1 - Mjällby AIF 2 | ||
12.30 | P07 - A | Östers IF Röd - Rödsle BK | ||
12.55 | P07 - A | FK Karlskrona 4 - Värnamo Södra FF 1 | ||
13.20 | P07 - A | Jönköping Södra IF 3 - Mjällby AIF 2 | ||
13.45 | P07 - A | Rödsle BK - FK Karlskrona 4 | ||
14.10 | P07 - A | Mjällby AIF 2 - Östers IF Röd | ||
14.35 | P07 - A | Värnamo Södra FF 1 - Jönköping Södra IF 3 | ||
15.25 | P07 - B | FK Karlskrona 3 - Sandsbro AIK 1 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
00.00 | P06 - B-1/4 | - | - | |
09.00 | P06 - A | Östers IF Röd - Skogås-Trångsund | 2 - 4 | |
09.45 | P06 - B | Östers IF Blå - Halmstads BK | 0 - 7 | |
10.30 | P06 - C | Kalmar FF Röd - FK Karlskrona | 3 - 1 | |
11.15 | P06 - A | Skogås-Trångsund - Sölvesborgs GIF | 5 - 1 | |
12.00 | P06 - B | Halmstads BK - Kalmar FF Vit | 5 - 1 | |
12.45 | P06 - C | FK Karlskrona - Räppe GOIF | 0 - 6 | |
13.30 | P06 - A | Sölvesborgs GIF - IFK Värnamo | 7 - 1 | |
14.15 | P06 - B | Kalmar FF Vit - Örgryte IS | 2 - 0 | |
15.00 | P06 - C | Räppe GOIF - FC Trelleborg | 3 - 0 | |
15.45 | P06 - A | Sölvesborgs GIF - Östers IF Röd | 4 - 2 | |
16.30 | P06 - B | Kalmar FF Vit - Östers IF Blå | 5 - 3 | |
17.15 | P06 - C | Räppe GOIF - Kalmar FF Röd | 0 - 0 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.30 | P06 - A | IFK Karlshamn - Sölvesborgs GIF | 1 - 7 | |
09.15 | P06 - B | IFÖ Bromölla IF - Kalmar FF Vit | 3 - 1 | |
10.00 | P06 - C | LB07 - Räppe GOIF | 3 - 1 | |
10.45 | P06 - B-1/4 | IFK Värnamo - Östers IF Blå | 8 - 2 | |
11.30 | P06 - B-1/4 | IFK Karlshamn - FC Trelleborg | 0 - 8 | |
12.15 | P06 - 1/4 | Skogås-Trångsund - Örgryte IS | 3 - 1 | |
13.00 | P06 - 1/4 | LB07 - Östers IF Röd | 2 - 0 | |
14.00 | P06 - B-1/2 | Kalmar FF Vit - IFK Värnamo | 5 - 3 | |
15.30 | P06 - 1/2 | Skogås-Trångsund - Halmstads BK | 2 - 4 | |
16.30 | P06 - B-Final | Kalmar FF Vit - FC Trelleborg | 0 - 3 | |
17.30 | P06 - Final | Halmstads BK - Sölvesborgs GIF | 5 - 1 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | P05 - A | Östers IF Röd - Amager D27 | 1 - 4 | |
08.45 | P05 - B | Rödeby AIF Blå - Hässleholms IF | 4 - 0 | |
09.30 | P05 - C | Bankeryds SK - Rydboholms SK | 7 - 1 | |
10.15 | P05 - D | Örebro SK - IFK Värnamo | 6 - 1 | |
11.00 | P05 - A | Amager D27 - Vellinge IF | 1 - 4 | |
11.45 | P05 - B | Hässleholms IF - Lyckå FF | 9 - 1 | |
12.30 | P05 - C | Rydboholms SK - Oskarshamns AIK | 2 - 1 | |
13.15 | P05 - D | IFK Värnamo - IFK Hässleholm | 2 - 5 | |
14.00 | P05 - A | Vellinge IF - Halmstads BK | 3 - 0 | |
16.15 | P05 - D | IFK Hässleholm - Kalmar FF | 0 - 6 | |
17.00 | P05 - A | Vellinge IF - Östers IF Röd | 2 - 2 | |
17.45 | P05 - B | Lyckå FF - Rödeby AIF Blå | 1 - 9 | |
18.30 | P05 - C | Oskarshamns AIK - Bankeryds SK | 2 - 4 | |
19.15 | P05 - D | IFK Hässleholm - Örebro SK | 2 - 0 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | P05 - A | Teckomatorps IF - Vellinge IF | 0 - 5 | |
08.45 | P05 - B | Sandsbro AIK - Hässleholms IF | 0 - 0 wo | |
09.30 | P05 - C | Bankeryds SK - Rydboholms SK | 1 - 3 | |
10.15 | P05 - D | Östers IF Blå - IFK Hässleholm | 2 - 2 | |
11.15 | P05 - C-Ss grp 1 | Teckomatorps IF - Östers IF Blå | 7 - 0 | |
12.00 | P05 - B-1/4 | Östers IF Röd - Lyckå FF | 3 - 0 | |
12.45 | P05 - B-1/4 | Rydboholms SK - IFK Värnamo | 0 - 7 | |
13.30 | P05 - 1/4 | Vellinge IF - Bankeryds SK | 2 - 0 | |
14.15 | P05 - 1/4 | Rödeby AIF - Amager D27 | 2 - 3 | |
15.15 | P05 - B-1/2 | Östers IF Röd - IFK Värnamo | 5 - 6 | |
16.30 | P05 - 1/2 | Vellinge IF - Rödeby AIF Blå | 0 - 2 | |
17.15 | P05 - B-Final | IFK Värnamo - Örebro SK | 0 - 2 | |
18.15 | P05 - Final | Rödeby AIF Blå - Amager D27 | 2 - 4 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.30 | P04 - A | Östers IF - Torslanda IK | 0 - 2 | |
09.20 | P04 - A | A27 (DK) - Eskilstuna City AFC | 3 - 0 | |
10.10 | P04 - B | Sundby Boldklub (DK) - LB07 | 1 - 4 | |
11.00 | P04 - B | Örgryte IS - Kristianstads FC | 1 - 1 | |
11.50 | P04 - C | Halmstads BK - Kalmar FF | 3 - 1 | |
12.40 | P04 - C | Ystads IF FF - Hittarps IK | 3 - 1 | |
13.30 | P04 - A | Östers IF - A27 (DK) | 0 - 0 | |
14.20 | P04 - A | Torslanda IK - Eskilstuna City AFC | 8 - 1 | |
15.10 | P04 - B | Sundby Boldklub (DK) - Örgryte IS | 4 - 0 | |
16.00 | P04 - B | LB07 - Kristianstads FC | 4 - 1 | |
16.50 | P04 - C | Halmstads BK - Ystads IF FF | 4 - 1 | |
17.40 | P04 - C | Kalmar FF - Hittarps IK | 1 - 0 | |
18.30 | P04 - A | Eskilstuna City AFC - Östers IF | 1 - 4 | |
19.20 | P04 - A | Torslanda IK - A27 (DK) | 1 - 2 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | P04 - B | Kristianstads FC - Sundby Boldklub (DK) | 1 - 5 | |
08.50 | P04 - B | LB07 - Örgryte IS | 1 - 1 | |
09.40 | P04 - C | Hittarps IK - Halmstads BK | 2 - 0 | |
10.30 | P04 - C | Kalmar FF - Ystads IF FF | 2 - 0 | |
11.20 | P04 - 1/4 | A27 (DK) - Sundby Boldklub (DK) | 1 - 0 | |
12.10 | P04 - 1/4 | LB07 - Östers IF | 4 - 0 | |
13.00 | P04 - 1/4 | Torslanda IK - Kalmar FF | 3 - 0 | |
13.50 | P04 - 1/4 | Halmstads BK - Hittarps IK | 2 - 0 | |
14.40 | P04 - 11-12 | Kristianstads FC - Eskilstuna City AFC | 6 - 0 | |
15.30 | P04 - 9-10 | Örgryte IS - Ystads IF FF | 0 - 3 wo | |
16.20 | P04 - 1/2 | A27 (DK) - Torslanda IK | 1 - 0 | |
17.10 | P04 - 1/2 | LB07 - Halmstads BK | 3 - 1 | |
19.00 | P04 - Final | A27 (DK) - LB07 | 1 - 2* |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.30 | P02 - A | Östers IF - Angered MBIK | 2 - 0 | |
09.20 | P02 - A | IF Stockholms Fotbollsakademi - Kristianstads FC | 2 - 2 | |
10.10 | P02 - B | Kalmar FF - Halmstads BK | 7 - 1 | |
11.00 | P02 - B | Jönköping Södra IF - LB07 | 1 - 2 | |
11.50 | P02 - C | Segeltorps IF - Örebro SK | 0 - 1 | |
12.40 | P02 - C | Västerås SK - IK Sturehov | 1 - 0 | |
13.30 | P02 - A | Östers IF - IF Stockholms Fotbollsakademi | 2 - 0 | |
14.20 | P02 - A | Angered MBIK - Kristianstads FC | 2 - 3 | |
15.10 | P02 - B | Jönköping Södra IF - Kalmar FF | 0 - 3 | |
16.00 | P02 - B | LB07 - Halmstads BK | 6 - 1 | |
16.50 | P02 - C | Segeltorps IF - Västerås SK | 1 - 2 | |
17.40 | P02 - C | Örebro SK - IK Sturehov | 4 - 1 | |
18.30 | P02 - A | Kristianstads FC - Östers IF | 1 - 1 | |
19.20 | P02 - A | Angered MBIK - IF Stockholms Fotbollsakademi | 1 - 0 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | P02 - B | Halmstads BK - Jönköping Södra IF | 3 - 1 | |
08.50 | P02 - B | LB07 - Kalmar FF | 1 - 1 | |
09.40 | P02 - C | IK Sturehov - Segeltorps IF | 0 - 7 | |
10.30 | P02 - C | Örebro SK - Västerås SK | 1 - 1 | |
11.20 | P02 - 1/4 | Östers IF - LB07 | 0 - 2 | |
12.10 | P02 - 1/4 | Kalmar FF - Segeltorps IF | 3 - 2* | |
13.00 | P02 - 1/4 | Kristianstads FC - Västerås SK | 8 - 7* | |
13.50 | P02 - 1/4 | Örebro SK - Angered MBIK | 0 - 2 | |
14.40 | P02 - 11-12 | Jönköping Södra IF - IK Sturehov | 1 - 0 | |
15.30 | P02 - 9-10 | Halmstads BK - IF Stockholms Fotbollsakademi | 0 - 3 | |
16.20 | P02 - 1/2 | LB07 - Kristianstads FC | 1 - 0 | |
17.10 | P02 - 1/2 | Kalmar FF - Angered MBIK | 4 - 2 | |
19.00 | P02 - Final | LB07 - Kalmar FF | 0 - 3 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.30 | P03 - A | Östers IF - Sollentuna FK | 1 - 1 | |
09.20 | P03 - A | Boo FF - Sjömarken/Sandareds IF | 0 - 5 | |
10.10 | P03 - B | FK Karlskrona - Skoftebyns IF | 2 - 0 | |
11.00 | P03 - B | IFK Lidingö - Hässleholms IF | 1 - 3 | |
11.50 | P03 - C | Amager A27 (DK) - BK Häcken | 2 - 1 | |
12.40 | P03 - C | Assyriska FF - Alingsås IF | 2 - 0 | |
13.30 | P03 - A | Östers IF - Boo FF | 0 - 1 | |
14.20 | P03 - A | Sollentuna FK - Sjömarken/Sandareds IF | 1 - 3 | |
15.10 | P03 - B | FK Karlskrona - IFK Lidingö | 1 - 1 | |
16.00 | P03 - B | Skoftebyns IF - Hässleholms IF | 2 - 2 | |
16.50 | P03 - C | Amager A27 (DK) - Assyriska FF | 3 - 0 | |
17.40 | P03 - C | BK Häcken - Alingsås IF | 2 - 0 | |
18.30 | P03 - A | Sjömarken/Sandareds IF - Östers IF | 3 - 1 | |
19.20 | P03 - A | Sollentuna FK - Boo FF | 1 - 2 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | P03 - B | Hässleholms IF - FK Karlskrona | 0 - 3 | |
08.50 | P03 - B | Skoftebyns IF - IFK Lidingö | 2 - 1 | |
09.40 | P03 - C | Alingsås IF - Amager A27 (DK) | 5 - 1 | |
10.30 | P03 - C | BK Häcken - Assyriska FF | 3 - 5 | |
11.20 | P03 - 1/4 | Sjömarken/Sandareds IF - Hässleholms IF | 2 - 3 | |
12.10 | P03 - 1/4 | FK Karlskrona - Skoftebyns IF | 3 - 0 | |
13.00 | P03 - 1/4 | Boo FF - Amager A27 (DK) | 0 - 1 | |
13.50 | P03 - 1/4 | Assyriska FF - Alingsås IF | 0 - 3 | |
14.40 | P03 - 11-12 | IFK Lidingö - Östers IF | 2 - 0 | |
15.30 | P03 - 9-10 | Sollentuna FK - BK Häcken | 3 - 0 | |
16.20 | P03 - 1/2 | Hässleholms IF - Amager A27 (DK) | 1 - 4 | |
17.10 | P03 - 1/2 | FK Karlskrona - Alingsås IF | 3 - 0 | |
19.00 | P03 - Final | Amager A27 (DK) - FK Karlskrona | 1 - 2 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.30 | U17 - A | Östers IF - Dragör Boldklub | 6 - 0 | |
09.20 | U17 - A | IFK Berga - Assyriska FF | 0 - 1 | |
10.10 | U17 - B | Västra Frölunda IF - Trelleborgs FF | 0 - 1 | |
11.00 | U17 - B | IF Lödde - Jönköping Södra IF | 0 - 1 | |
11.50 | U17 - C | Åtvidabergs FF - Halmstads BK | 0 - 0 | |
12.40 | U17 - C | Kalmar FF - IFK Lidingö | 3 - 0 | |
13.30 | U17 - A | Östers IF - IFK Berga | 1 - 0 | |
14.20 | U17 - A | Dragör Boldklub - Assyriska FF | 0 - 5 | |
15.10 | U17 - B | Västra Frölunda IF - IF Lödde | 3 - 0 | |
16.00 | U17 - B | Trelleborgs FF - Jönköping Södra IF | 2 - 0 | |
16.50 | U17 - C | Åtvidabergs FF - Kalmar FF | 0 - 3 | |
17.40 | U17 - C | Halmstads BK - IFK Lidingö | 2 - 2 | |
18.30 | U17 - A | Assyriska FF - Östers IF | 0 - 2 | |
19.20 | U17 - A | Dragör Boldklub - IFK Berga | 0 - 2 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | U17 - B | Jönköping Södra IF - Västra Frölunda IF | 0 - 0 | |
08.50 | U17 - B | Trelleborgs FF - IF Lödde | 0 - 0 | |
09.40 | U17 - C | IFK Lidingö - Åtvidabergs FF | 2 - 1 | |
10.30 | U17 - C | Halmstads BK - Kalmar FF | 2 - 1 | |
11.20 | U17 - 1/4 | Östers IF - Västra Frölunda IF | 2 - 0 | |
12.10 | U17 - 1/4 | Trelleborgs FF - IFK Lidingö | 2 - 1 | |
13.00 | U17 - 1/4 | Assyriska FF - Halmstads BK | 0 - 1 | |
13.50 | U17 - 1/4 | Kalmar FF - Jönköping Södra IF | 3 - 0 | |
14.40 | U17 - 11-12 | IF Lödde - Dragör Boldklub | 4 - 0 | |
15.30 | U17 - 9-10 | IFK Berga - Åtvidabergs FF | 0 - 1 | |
16.20 | U17 - 1/2 | Östers IF - Trelleborgs FF | 9 - 8* | |
17.10 | U17 - 1/2 | Halmstads BK - Kalmar FF | 0 - 1 | |
19.00 | U17 - Final | Östers IF - Kalmar FF | 1 - 0 |