Res | ||||
---|---|---|---|---|
2. | 17.15 | P12 - B | Visby BoIS - FC Gute | |
4. | 17.30 | P12 - B | IFK Visby Lag blå - Visby Aik | |
6. | 17.45 | P12 - B | FC Gute - Sköndals IK Grön | |
10. | 18.00 | P12 - B | Visby Aik - Visby BoIS | |
14. | 18.15 | P12 - B | Sköndals IK Grön - IFK Visby Lag blå | |
19. | 18.30 | P12 - B | FC Gute - Visby Aik | |
24. | 18.45 | P12 - B | Sköndals IK Grön - Visby BoIS | |
29. | 19.00 | P12 - B | IFK Visby Lag blå - FC Gute | |
33. | 19.15 | P12 - B | Visby Aik - Sköndals IK Grön | |
38. | 19.30 | P12 - B | Visby BoIS - IFK Visby Lag blå | |
44. | 19.50 | HJ - C | Väskinde AIS - GRABBHALVE FC Gute 4 | 1 - 1 |
49. | 20.10 | HJ - C | Stuvsta IF - Visby IIH LAG 2 | 2 - 2 |
56. | 20.30 | HJ - C | Fårösunds GoIK - FC Gute U19 | 0 - 5 |
62. | 20.50 | HJ - C | Väskinde AIS - Visby IIH LAG 2 | 0 - 1 |
67. | 21.10 | HJ - C | FC Gute U19 - Stuvsta IF | 2 - 1 |
74. | 21.30 | HJ - C | GRABBHALVE FC Gute 4 - Fårösunds GoIK | 1 - 2 |
79. | 21.50 | HJ - C | Väskinde AIS - FC Gute U19 | 1 - 1 |
82. | 22.10 | HJ - C | Visby IIH LAG 2 - GRABBHALVE FC Gute 4 | 1 - 0 |
85. | 22.30 | HJ - C | Stuvsta IF - Fårösunds GoIK | 1 - 3 |
89. | 22.50 | HJ - C | FC Gute U19 - Visby IIH LAG 2 | 2 - 0 |
92. | 23.10 | HJ - C | Fårösunds GoIK - Väskinde AIS | 1 - 2 |
94. | 23.30 | HJ - C | GRABBHALVE FC Gute 4 - Stuvsta IF | 1 - 2 |
96. | 23.50 | HJ - C | Visby IIH LAG 2 - Fårösunds GoIK | 2 - 1 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
99. | 00.10 | HJ - C | FC Gute U19 - GRABBHALVE FC Gute 4 | 2 - 0 |
102. | 00.30 | HJ - C | Stuvsta IF - Väskinde AIS | 0 - 0 |
107. | 01.10 | Öp herr A - A | Maxim Tsigalko FC - Walterz BC | 3 - 0 |
110. | 01.30 | Öp herr A - A | FC Finlir - Stolpskott IF | 3 - 0 |
113. | 01.50 | Öp herr A - B | Stammens BK - Nordfisk | 2 - 0 |
116. | 02.10 | Öp herr A - B | VSB IF - Söderhemspojkarna | 2 - 3 |
119. | 02.30 | Öp herr A - A | Maxim Tsigalko FC - FC Finlir | 8 - 0 |
122. | 02.50 | Öp herr A - A | Walterz BC - Stolpskott IF | 8 - 0 |
125. | 03.10 | Öp herr A - B | Stammens BK - VSB IF | 2 - 1 |
128. | 03.30 | Öp herr A - B | Nordfisk - Söderhemspojkarna | 1 - 8 |
131. | 03.50 | Öp herr A - A | Stolpskott IF - Maxim Tsigalko FC | 0 - 10 |
134. | 04.10 | Öp herr A - A | Walterz BC - FC Finlir | 2 - 1 |
137. | 04.30 | Öp herr A - B | Söderhemspojkarna - Stammens BK | 4 - 0 |
140. | 04.50 | Öp herr A - B | Nordfisk - VSB IF | 1 - 5 |
144. | 05.20 | Öp herr A - 1/4 | Maxim Tsigalko FC - Stammens BK | 3 - 0 |
147. | 05.50 | Öp herr A - 1/4 | Söderhemspojkarna - Walterz BC | 4 - 3* |
156. | 07.00 | P13 - C | FC Gute Svart - IFK Österåker Lila | 1 - 1 |
162. | 07.15 | P13 - C | Hammarby IF FF P05:3 vit - Visby BoIS | 1 - 0 |
179. | 07.30 | P13 - D | FC Boo Vit - Hammarby IF FF P05:3 vitgrön | 1 - 2 |
183. | 07.55 | P13 - D | Linköping Kenty - IFK Österåker Orange | 0 - 0 |
188. | 08.10 | P13 - C | IFK Österåker Lila - Persnäs AIF 1 | 5 - 0 |
193. | 08.25 | P13 - C | Visby BoIS - FC Gute Svart | 2 - 1 |
197. | 08.40 | P13 - D | Hammarby IF FF P05:3 vitgrön - Ifk Lidingö P05:1 blå | 4 - 0 |
202. | 08.55 | P13 - D | IFK Österåker Orange - FC Boo Vit | 0 - 1 |
207. | 09.10 | P13 - C | Persnäs AIF 1 - Hammarby IF FF P05:3 vit | 4 - 1 |
212. | 09.25 | P13 - C | IFK Österåker Lila - Visby BoIS | 5 - 1 |
217. | 09.40 | P13 - D | Ifk Lidingö P05:1 blå - Linköping Kenty | 3 - 1 |
222. | 09.55 | P13 - D | Hammarby IF FF P05:3 vitgrön - IFK Österåker Orange | 1 - 0 |
227. | 10.10 | P13 - C | Persnäs AIF 1 - FC Gute Svart | 0 - 1 |
232. | 10.25 | P13 - C | Hammarby IF FF P05:3 vit - IFK Österåker Lila | 2 - 2 |
237. | 10.40 | P13 - D | Ifk Lidingö P05:1 blå - FC Boo Vit | 0 - 1 |
241. | 10.55 | P13 - D | Linköping Kenty - Hammarby IF FF P05:3 vitgrön | 0 - 1 |
246. | 11.10 | P13 - C | Visby BoIS - Persnäs AIF 1 | 0 - 1 |
250. | 11.25 | P13 - C | FC Gute Svart - Hammarby IF FF P05:3 vit | 2 - 2 |
253. | 11.40 | P13 - D | IFK Österåker Orange - Ifk Lidingö P05:1 blå | 1 - 1 |
258. | 11.55 | P13 - D | FC Boo Vit - Linköping Kenty | 0 - 1 |
262. | 12.10 | P16 - A | Värmdö IF 2 - Visby AIK | 0 - 2 |
267. | 12.30 | P16 - C | Vallentuna BK VIT - Fårösunds GoIK | 4 - 2 |
278. | 12.50 | P16 - B | Värmdö IF 3 - Klintehamns IK | 1 - 2 |
283. | 13.10 | P16 - B | IFK Visby - Dalhem IF | 3 - 1 |
288. | 13.30 | P16 - A | FC Gute Lag2 - Fardhem/Garda BK | 3 - 1 |
294. | 13.50 | P16 - C | Fårösunds GoIK - FC Gute Lag3 | 4 - 1 |
305. | 14.10 | P16 - B | Värmdö IF 3 - IFK Visby | 2 - 1 |
311. | 14.30 | P16 - B | Klintehamns IK - Dalhem IF | 1 - 0 |
316. | 14.50 | P16 - A | Fardhem/Garda BK - Värmdö IF 2 | 3 - 1 |
328. | 15.10 | P16 - B | Dalhem IF - Värmdö IF 3 | 2 - 1 |
332. | 15.30 | P16 - B | Klintehamns IK - IFK Visby | 2 - 0 |
338. | 15.50 | P16 - A | Fardhem/Garda BK - Vallentuna BK RÖD | 0 - 3 |
346. | 16.10 | P16 - A | Värmdö IF 2 - FC Gute Lag2 | 2 - 3 |
351. | 16.30 | P16 - C | Värmdö IF 4 - Fårösunds GoIK | 0 - 5 |
355. | 16.50 | P16 - A | Visby AIK - Fardhem/Garda BK | 1 - 2 |
361. | 17.10 | P16 - A | Vallentuna BK RÖD - Värmdö IF 2 | 2 - 2 |
464. | 17.30 | P16 - 1/4 | Klintehamns IK - Fårösunds GoIK | 2 - 3* |
473. | 18.00 | P16 - 1/4 | Vallentuna BK VIT - Värmdö IF 3 | 3 - 0 |
470. | 18.30 | P16 - 1/4 | Vallentuna BK RÖD - Visby AIK | 3 - 0 |
466. | 19.00 | P16 - 1/4 | FC Gute Lag2 - IFK Visby | 0 - 1 |
369. | 19.30 | HJ - B | Mångfaldshuset FC Gute 5 - Visby AIK | 2 - 0 |
374. | 19.50 | HJ - B | Vaksala SK P01 - FC Gute U 17 lag 2 | 0 - 1 |
379. | 20.10 | HJ - B | Vallentuna BK 2 - Boo FF LagTvå | 1 - 1 |
384. | 20.30 | HJ - B | Mångfaldshuset FC Gute 5 - FC Gute U 17 lag 2 | 1 - 0 |
388. | 20.50 | HJ - B | Boo FF LagTvå - Vaksala SK P01 | 0 - 0 |
392. | 21.10 | HJ - B | Visby AIK - Vallentuna BK 2 | 2 - 2 |
395. | 21.30 | HJ - B | Mångfaldshuset FC Gute 5 - Boo FF LagTvå | 1 - 0 |
399. | 21.50 | HJ - B | FC Gute U 17 lag 2 - Visby AIK | 0 - 1 |
401. | 22.10 | HJ - B | Vaksala SK P01 - Vallentuna BK 2 | 2 - 0 |
403. | 22.30 | HJ - B | Boo FF LagTvå - FC Gute U 17 lag 2 | 3 - 1 |
406. | 22.50 | HJ - B | Vallentuna BK 2 - Mångfaldshuset FC Gute 5 | 0 - 4 |
408. | 23.10 | HJ - B | Visby AIK - Vaksala SK P01 | 0 - 2 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
411. | 00.00 | HJ - B | FC Gute U 17 lag 2 - Vallentuna BK 2 | 4 - 0 |
414. | 00.20 | HJ - B | Boo FF LagTvå - Visby AIK | 0 - 2 |
417. | 00.40 | HJ - B | Vaksala SK P01 - Mångfaldshuset FC Gute 5 | 0 - 3 |
423. | 01.00 | Öp herr A - C | Dullan Bois - IF Hansa Hoburg | 1 - 1 |
425. | 01.20 | Öp herr A - C | Graips sista chans - VIF Gute P94 | 0 - 2 |
428. | 01.40 | Öp herr A - D | GBG BoIS - Visby Södra KF | 1 - 0 |
431. | 02.00 | Öp herr A - D | Visby Bois - Wisby Innerstad FK | 0 - 4 |
433. | 02.20 | Öp herr A - C | Dullan Bois - Graips sista chans | 1 - 1 |
436. | 02.40 | Öp herr A - C | IF Hansa Hoburg - VIF Gute P94 | 1 - 2 |
439. | 03.00 | Öp herr A - D | GBG BoIS - Visby Bois | 2 - 0 |
441. | 03.20 | Öp herr A - D | Visby Södra KF - Wisby Innerstad FK | 0 - 2 |
443. | 03.40 | Öp herr A - C | VIF Gute P94 - Dullan Bois | 2 - 0 |
445. | 04.00 | Öp herr A - C | IF Hansa Hoburg - Graips sista chans | 0 - 2 |
447. | 04.20 | Öp herr A - D | Wisby Innerstad FK - GBG BoIS | 2 - 1 |
449. | 04.40 | Öp herr A - D | Visby Södra KF - Visby Bois | 0 - 1 |
451. | 05.00 | Öp herr A - 1/4 | VIF Gute P94 - GBG BoIS | 4 - 3 |
453. | 05.30 | Öp herr A - 1/4 | Wisby Innerstad FK - Graips sista chans | 1 - 0 |
456. | 06.00 | Öp herr A - 1/2 | VIF Gute P94 - Söderhemspojkarna | 1 - 2 |
459. | 06.30 | Öp herr A - 1/2 | Maxim Tsigalko FC - Wisby Innerstad FK | 3 - 2* |
488. | 08.00 | F13 - B | P18 IK lag 2 - P18 IK lag 3 | 0 - 0 |
490. | 08.15 | F13 - B | Klintehamns IK - Vendelsö IK 2 | 0 - 2 |
491. | 08.30 | F13 - B | P18 IK lag 2 - Klintehamns IK | 2 - 0 |
494. | 08.45 | F13 - B | P18 IK lag 3 - Vendelsö IK 2 | 1 - 2 |
496. | 09.00 | F13 - B | Vendelsö IK 2 - P18 IK lag 2 | 1 - 1 |
499. | 09.15 | F13 - B | P18 IK lag 3 - Klintehamns IK | 0 - 2 |
477. | 09.30 | P16 - 1/2 | Fårösunds GoIK - IFK Visby | 0 - 1 |
480. | 10.00 | P16 - 1/2 | Vallentuna BK RÖD - Vallentuna BK VIT | 2 - 1 |
506. | 10.30 | F13 - 1/2 | Vendelsö IK 2 - Vendelsö IK 1 | 0 - 2 |
503. | 10.50 | F13 - 1/2 | Hangvar SK - P18 IK lag 2 | 1 - 0 |
509. | 11.10 | F13 - Final | Hangvar SK - Vendelsö IK 1 | 0 - 1 |
512. | 11.30 | Öp h M - 1/4 | Essendonn 88 - FK Strandgärdet | 4 - 1 |
516. | 12.00 | Öp h M - 1/4 | Barlingbo FC - Fidepuben lag 100 | 4 - 5* |
520. | 12.30 | Öp h M - 1/4 | FC Gotland Röd - Roma IF Antes BoIS | 6 - 1 |
524. | 13.00 | Öp h M - 1/4 | Lye IF - KIK New Crew | 1 - 0 |
526. | 13.30 | Öp h M - 1/2 | Essendonn 88 - Fidepuben lag 100 | 0 - 2 |
528. | 14.00 | Öp h M - 1/2 | FC Gotland Röd - Lye IF | 5 - 4* |
530. | 14.30 | Öp h M - Final | Fidepuben lag 100 - FC Gotland Röd | 1 - 0 |