Salming Arena ligger på Gärdesvägen 5 utmed väg 158 bredvid Hovåsskolan. Granne med Askims sporthall.
Vara | ||||
---|---|---|---|---|
18.00 | P06 - C | Warberg IBF Svart - FBC Vinga Mariners Lag 1, Blå | 4 - 0 | |
18.45 | F04 - A | Lindås Waves F04 - Öckerö IBK Blå | 7 - 1 | |
19.30 | F04 - A | FBC Engelholm F03-04 - Østensjø/Dverg IBK Svart | 2 - 2 | |
20.15 | P03 - A | IBF Göteborg Vit - Skoghalls IBK Blå | 1 - 3 | |
21.00 | F04 - A | Lindås Waves F04 - FBC Engelholm F03-04 | 1 - 0 |
Vara | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | F02 - C | Särö Seahawks IBK - Lindås Waves | 2 - 2 | |
08.45 | F02 - C | IK Stanstad - Wårgårda Ibk | 5 - 0 | |
09.30 | P02 - A | Skövde IBF P 15 - Mölndal | 1 - 7 | |
10.15 | P02 - A | Lindås Waves - FBC Lerum | 1 - 1 | |
11.00 | F02 - C | Särö Seahawks IBK - IK Stanstad | 0 - 1 | |
11.45 | F02 - C | Lindås Waves - Wårgårda Ibk | 4 - 0 | |
12.30 | P01 - B | Skövde IBF P 16 - AJER IBK Svart | 2 - 2 | |
13.15 | P01 - B | Elverum innebandy Lag1 - Lindås Waves | 0 - 9 | |
14.00 | F02 - C | Wårgårda Ibk - Särö Seahawks IBK | 0 - 2 | |
14.45 | F02 - C | Lindås Waves - IK Stanstad | 2 - 3 | |
15.30 | P03 - A | IBF Göteborg Vit - Bjärred | 2 - 0 | |
16.15 | P03 - A | Skoghalls IBK Blå - IK Zenith | 2 - 1 | |
17.00 | P01 - B | Skövde IBF P 16 - Elverum innebandy Lag1 | 8 - 0 | |
17.45 | P01 - B | AJER IBK Svart - Lindås Waves | 0 - 4 | |
18.30 | P03 - A | IK Zenith - IBF Göteborg Vit | 4 - 3 | |
19.15 | P03 - A | Skoghalls IBK Blå - Bjärred | 1 - 1 | |
20.00 | P01 - B | Lindås Waves - Skövde IBF P 16 | 8 - 0 | |
20.45 | P01 - B | AJER IBK Svart - Elverum innebandy Lag1 | 9 - 0 |
Vara | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | P01 - 1/2 | Lindås Waves - Pixbo Wallenstam IBF | 3 - 4 | |
08.50 | P03 - 1/4 | Skoghalls IBK Blå - Skoghalls IBK Röd | 3 - 4 | |
09.40 | P03 - 1/4 | Pixbo Wallenstam IBF - Lindome IBK | 5 - 2 | |
10.30 | F04 - B-Finaali | IK Sirius IBK Blå - Bua Seagulls Innebandy | 4 - 2 | |
11.20 | P03 - 1/2 | Skoghalls IBK Röd - Pixbo Wallenstam IBF | 0 - 1* | |
12.10 | P01 - B-1/2 | FBC Lerum FBC Lerum P01 - Elverum innebandy Lag1 | 7 - 1 | |
13.00 | P01 - B-1/2 | Skövde IBF P 16 - FBC Draci Ricany | 1 - 2 | |
13.50 | P04 - B-1/2 | Oxie SK - Åstorp Kvidinge IBS P04 | 3 - 0 | |
14.40 | P01 - B-Finaali | FBC Lerum FBC Lerum P01 - FBC Draci Ricany | 6 - 3 | |
15.30 | P05 - B-Finaali | AJER IBK Svart - IBK Bergum | 6 - 2 |