Res | ||||
---|---|---|---|---|
2. | 18.00 | P11 - A | Kubikenborgs IF Svart - Forsa IF | |
5. | 18.30 | P16-17 - B | Sund IF Ungdom - Sidsjö Böle IF Grön | 1 - 2 |
8. | 19.00 | P13 - B | Matfors IF - Svartviks IF Lag 1 | 0 - 3 |
10. | 19.30 | P13 - D | Selånger FK Blå - Ope IF | 0 - 4 |
14. | 20.00 | P14 - B | Örsundsbro IF - Sidsjö-Böle IF | 1 - 0 |
17. | 20.30 | P13 - C | Slätta SK - KB65 | 1 - 3 |
21. | 21.00 | P12 - A | Tullinge fotboll Vit - SFF 2 | |
24. | 21.30 | P12 - A | Orminge FC Vit - Tullinge fotboll Grön |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
26. | 07.00 | P14 - D | Sandvikens IF 1 - IFK Timrå Vit | 10 - 1 |
29. | 07.30 | P15 - A | Delsbo IF - Sandvikens AIK | 0 - 1 |
32. | 08.00 | P11 - A | Sund IF - Forsa IF | |
34. | 08.30 | P16-17 - A | Skogås Trångsunds FF - Kubikenborgs IF Gul | 2 - 2 |
37. | 09.00 | P16-17 - B | Sidsjö Böle IF Grön - Strands IF | 0 - 2 |
41. | 09.30 | P12 - A | Kovlands IF - SFF 1 | |
43. | 10.00 | P11 - A | GIF P07 Blå - Djurgårdens IF U11-2 | |
46. | 10.30 | P13 - C | Kubikenborgs IF Svart/gul - Slätta SK | 2 - 0 |
50. | 11.00 | P13 - D | Ope IF - Sigtuna IF Blå | 0 - 1 |
53. | 11.30 | P12 - A | Nackdala AIS Blå - Orminge FC Vit | |
57. | 12.00 | P14 - B | IFK Mora Lag 2 - Örsundsbro IF | 1 - 3 |
60. | 12.30 | P14 - C | Kubikenborgs IF Gul - Matfors IF | 2 - 1 |
63. | 13.00 | P15 - A | Essvik - Delsbo IF | 2 - 3 |
66. | 13.30 | P13 - A | Sund IF - Alnö IF | 1 - 2 |
69. | 14.00 | P11 - A | Kubikenborgs IF Svart - GIF P07 Blå | |
72. | 14.30 | P16-17 - B | Hudiksvalls SK - Sund IF Ungdom | 1 - 2 |
75. | 15.00 | P12 - A | SFF 2 - Lucksta IF | |
76. | 15.30 | P13 - B | Svartviks IF Lag 1 - Strands IF Svart | 3 - 0 |
81. | 16.00 | P13 - A | Alnö IF - Strands IF Vit | 2 - 0 |
84. | 16.30 | P13 - D | Sigtuna IF Blå - Selånger FK Blå | 2 - 3 |
87. | 17.00 | P14 - A | IFK Timrå Blå - Sandvikens IF 2 | 5 - 2 |
90. | 17.30 | P14 - C | Matfors IF - IFK Mora | 2 - 3 |
93. | 18.00 | P14 - D | IFK Timrå Vit - Sundsvalls FF P04 | 2 - 7 |
96. | 18.30 | P15 - B | Sund IF Ungdom - Runby IF | 1 - 2 |
99. | 19.00 | P11 - A | GIF P07 Blå - Sund IF | |
102. | 19.30 | P16-17 - A | Slätta SK Lag 1 - Skogås Trångsunds FF | 1 - 4 |
105. | 20.00 | P12 - A | Forsa IF - Tullinge fotboll Vit | |
107. | 20.30 | P12 - A | Orminge FC Vit - Kovlands IF | |
111. | 21.00 | P16-17 - B | Strands IF - Sund IF Ungdom | 0 - 1 |
112. | 21.30 | P16-17 - B | Sidsjö Böle IF Grön - Hudiksvalls SK | 2 - 1 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
114. | 07.30 | P13 - 1/8 | UNITE Sundsvall Forza Unite - Strands IF Vit | 3 - 1 |
117. | 08.00 | P13 - 1/8 | KB65 - Selånger FK Blå | 4 - 0 |
121. | 08.30 | P16-17 - 1/8 | IFK Timrå Lag 1 - Hudiksvalls SK | 6 - 0 |
122. | 09.00 | P16-17 - 1/8 | Slätta SK Lag 1 - Sidsjö Böle IF Grön | 0 - 4 |
126. | 09.30 | P14 - 1/8 | IFK Timrå Blå - Sund IF | 2 - 1 |
129. | 10.00 | P14 - 1/8 | Selånger FK - Essviks AIF | 1 - 3 |
132. | 10.30 | P15 - 1/4 | Korsträsk IK - Öna SK | 2 - 3* |
135. | 11.00 | P11 - A | Kubikenborgs IF Svart - Sund IF | |
139. | 11.30 | P13 - 1/4 | Sigtuna IF Vit - Svartviks IF Lag 2 | 2 - 0 |
140. | 12.00 | P13 - 1/4 | Svartviks IF Lag 1 - KB65 | 0 - 2 |
144. | 12.30 | P16-17 - 1/4 | Sidsjö Böle IF Grön - Kubikenborgs IF Gul | 0 - 6 |
147. | 13.00 | P16-17 - 1/4 | Skogås Trångsunds FF - Slätta SK Lag 2 | 1 - 3* |
150. | 13.30 | P14 - 1/4 | Frösö IF - Kubikenborgs IF Gul | 0 - 3 |
153. | 14.00 | P14 - 1/4 | IFK Timrå Blå - Sandvikens IF 1 | 1 - 4 |
156. | 14.30 | P13 - 1/2 | Sigtuna IF Vit - KB65 | 0 - 6 |
160. | 15.00 | P15 - 1/2 | Öna SK - Runby IF | 0 - 3 |
162. | 15.30 | P16-17 - 1/2 | Kubikenborgs IF Gul - Sund IF Ungdom | 1 - 0 |
165. | 16.15 | P15 - Final | Essvik - Runby IF | 3 - 2 |