Res | ||||
---|---|---|---|---|
1. | 08.15 | P08 - A | Hasslöv/skottorp Svart - IK Wormo Blå | |
2. | 08.30 | P08 - A | Skrea IF Gul - Halmstad BK Blå | |
3. | 08.45 | P08 - A | Hasslöv/skottorp Svart - Skrea IF Gul | |
4. | 09.00 | P08 - A | IK Wormo Blå - Halmstad BK Blå | |
5. | 09.15 | P08 - A | Halmstad BK Blå - Hasslöv/skottorp Svart | |
6. | 09.30 | P08 - A | IK Wormo Blå - Skrea IF Gul | |
7. | 09.45 | P08 - B | Halmstad BK Svart - Varbergs BoIS Svart | |
8. | 10.00 | P08 - B | IK Wormo Vit - Skrea IF Svart | |
9. | 10.15 | P08 - B | Halmstad BK Svart - IK Wormo Vit | |
10. | 10.30 | P08 - B | Varbergs BoIS Svart - Skrea IF Svart | |
11. | 10.45 | P08 - B | Skrea IF Svart - Halmstad BK Svart | |
12. | 11.00 | P08 - B | Varbergs BoIS Svart - IK Wormo Vit | |
13. | 11.15 | P08 - C | IF Böljan Vit - Halmstad BK Vit | |
14. | 11.30 | P08 - C | Varbergs BoIS Grön - Långås Glommen Morup. (LGM) Röd | |
15. | 11.45 | P08 - C | IF Böljan Vit - Varbergs BoIS Grön | |
16. | 12.00 | P08 - C | Halmstad BK Vit - Långås Glommen Morup. (LGM) Röd | |
17. | 12.15 | P08 - C | Långås Glommen Morup. (LGM) Röd - IF Böljan Vit | |
18. | 12.30 | P08 - C | Halmstad BK Vit - Varbergs BoIS Grön | |
70. | 14.15 | P14 - B | Gislaveds IS Lag 2 - Slöinge Goif 1 | 0 - 2 |
72. | 14.30 | P14 - B | Vapnö IF Röd - Halmstad BK | 1 - 4 |
74. | 14.45 | P14 - B | Slöinge Goif 1 - Jonstorps IF Lag 2 | 4 - 0 |
77. | 15.00 | P14 - B | Halmstad BK - Gislaveds IS Lag 2 | 5 - 2 |
79. | 15.15 | P14 - B | Jonstorps IF Lag 2 - Vapnö IF Röd | 3 - 3 |
82. | 15.30 | P14 - B | Slöinge Goif 1 - Halmstad BK | 1 - 2 |
84. | 15.45 | P14 - B | Jonstorps IF Lag 2 - Gislaveds IS Lag 2 | 0 - 2 |
87. | 16.00 | P14 - B | Vapnö IF Röd - Slöinge Goif 1 | 1 - 2 |
89. | 16.15 | P14 - B | Halmstad BK - Jonstorps IF Lag 2 | 7 - 1 |
92. | 16.30 | P14 - B | Gislaveds IS Lag 2 - Vapnö IF Röd | 5 - 2 |
109. | 17.00 | P14 - 1/2 | Gnosjö IF - Halmstad BK | 0 - 4 |
113. | 17.15 | P14 - B-1/2 | Gislaveds IS Lag 1 - Slöinge Goif 1 | 2 - 3* |
112. | 18.30 | P14 - Final | Halmstad BK - Kungsbacka IF | 5 - 2 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
140. | 08.15 | P07 - A | IF Böljan Falkenberg Röd - Laholms FK | |
141. | 08.30 | P07 - A | Oskarströms is Vit - Sennans IF Lag 1 | |
142. | 08.45 | P07 - A | IF Böljan Falkenberg Röd - Oskarströms is Vit | |
143. | 09.00 | P07 - A | Laholms FK - Sennans IF Lag 1 | |
144. | 09.15 | P07 - A | Sennans IF Lag 1 - IF Böljan Falkenberg Röd | |
145. | 09.30 | P07 - A | Laholms FK - Oskarströms is Vit | |
146. | 09.45 | P07 - B | IF Böljan Falkenberg Vit - Vikens IK Blå | |
147. | 10.00 | P07 - B | HBK Blå - IF Böljan Falkenberg Grön | |
148. | 10.15 | P07 - B | IF Böljan Falkenberg Vit - HBK Blå | |
149. | 10.30 | P07 - B | Vikens IK Blå - IF Böljan Falkenberg Grön | |
150. | 10.45 | P07 - B | IF Böljan Falkenberg Grön - IF Böljan Falkenberg Vit | |
151. | 11.00 | P07 - B | Vikens IK Blå - HBK Blå | |
152. | 11.15 | P07 - C | IF Böljan Falkenberg Blå - Oskarströms is Vit | |
153. | 11.30 | P07 - C | Vikens IK Vit - Alets IK | |
154. | 11.45 | P07 - C | Oskarströms is Vit - HBK Vit | |
155. | 12.00 | P07 - C | Alets IK - IF Böljan Falkenberg Blå | |
156. | 12.15 | P07 - C | HBK Vit - Vikens IK Vit | |
157. | 12.30 | P07 - C | Oskarströms is Vit - Alets IK | |
158. | 12.45 | P07 - C | HBK Vit - IF Böljan Falkenberg Blå | |
159. | 13.00 | P07 - C | Vikens IK Vit - Oskarströms is Vit | |
160. | 13.15 | P07 - C | Alets IK - HBK Vit | |
161. | 13.30 | P07 - C | IF Böljan Falkenberg Blå - Vikens IK Vit | |
184. | 13.45 | P11 - E | Lilla träslöv vit 1 - IK Wormo blå | |
187. | 14.00 | P11 - E | IF Böljan Falkenberg - Markaryds IF Blå | |
188. | 14.15 | P11 - E | Lilla träslöv vit 1 - IF Böljan Falkenberg | |
189. | 14.30 | P11 - E | IK Wormo blå - Markaryds IF Blå | |
190. | 14.45 | P11 - E | Markaryds IF Blå - Lilla träslöv vit 1 | |
191. | 15.00 | P11 - E | IK Wormo blå - IF Böljan Falkenberg | |
236. | 15.15 | P15 - A | Värnamo Södra FF Röd - FC Särvik Orange | 0 - 1 |
237. | 15.30 | P15 - B | Värnamo Södra FF Vit - Gnosjö IF | 1 - 4 |
238. | 15.45 | P15 - A | Fristad/Sparsör/Borgstena FSB 1 - Jonstorps IF FK | 2 - 1 |
239. | 16.00 | P15 - B | Stattena IF 1 - IF CENTERN | 0 - 3 wo |
240. | 16.15 | P15 - A | FC Särvik Orange - Svedala IF | 4 - 0 |
241. | 16.30 | P15 - B | Gnosjö IF - Kinna IF | 3 - 7 |
242. | 16.45 | P15 - A | Jonstorps IF FK - Värnamo Södra FF Röd | 3 - 2 |
243. | 17.00 | P15 - B | IF CENTERN - Värnamo Södra FF Vit | 1 - 1 |
244. | 17.15 | P15 - A | Svedala IF - Fristad/Sparsör/Borgstena FSB 1 | 4 - 3 |
245. | 17.30 | P15 - B | Kinna IF - Stattena IF 1 | 3 - 0 wo |
246. | 17.45 | P15 - A | FC Särvik Orange - Jonstorps IF FK | 3 - 0 |
247. | 18.00 | P15 - B | Gnosjö IF - IF CENTERN | 1 - 4 |
248. | 18.15 | P15 - A | Svedala IF - Värnamo Södra FF Röd | 5 - 2 |
249. | 18.30 | P15 - B | Kinna IF - Värnamo Södra FF Vit | 6 - 0 |
250. | 18.45 | P15 - A | Fristad/Sparsör/Borgstena FSB 1 - FC Särvik Orange | 1 - 2 |
251. | 19.00 | P15 - B | Stattena IF 1 - Gnosjö IF | 0 - 3 wo |
252. | 19.15 | P15 - A | Jonstorps IF FK - Svedala IF | 3 - 2 |
253. | 19.30 | P15 - B | IF CENTERN - Kinna IF | 3 - 2 |
254. | 19.45 | P15 - A | Värnamo Södra FF Röd - Fristad/Sparsör/Borgstena FSB 1 | 1 - 2 |
255. | 20.00 | P15 - B | Värnamo Södra FF Vit - Stattena IF 1 | 3 - 0 wo |
257. | 20.15 | P13 - Final | Strömsnäsbruks IF - ÄngelholmsFF Lag 1 | 3 - 0 |
264. | 20.45 | P15 - 3-4 | FC Särvik Orange - Fristad/Sparsör/Borgstena FSB 1 | 4 - 1 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
267. | 08.00 | F10 - A | Alets IK Röd - IF Böljan Falkenberg | |
270. | 08.15 | F10 - A | Gislaveds IS Vit - Varbergs BoIS | |
273. | 08.30 | F10 - A | IF Böljan Falkenberg - Trönninge BK | |
276. | 08.45 | F10 - A | Varbergs BoIS - Alets IK Röd | |
279. | 09.00 | F10 - A | Trönninge BK - Gislaveds IS Vit | |
282. | 09.15 | F10 - A | IF Böljan Falkenberg - Varbergs BoIS | |
285. | 09.30 | F10 - A | Trönninge BK - Alets IK Röd | |
288. | 09.45 | F10 - A | Gislaveds IS Vit - IF Böljan Falkenberg | |
291. | 10.00 | F10 - A | Varbergs BoIS - Trönninge BK | |
294. | 10.15 | F10 - A | Alets IK Röd - Gislaveds IS Vit | |
297. | 10.30 | F12 - B | Alets IK Blå - Gnosjö IF | |
300. | 10.45 | F12 - B | IF Centern Blå - Oskarström IS | |
303. | 11.00 | F12 - B | Gnosjö IF - Onsala BK Blå | |
306. | 11.15 | F12 - B | Oskarström IS - Alets IK Blå | |
309. | 11.30 | F12 - B | Onsala BK Blå - IF Centern Blå | |
312. | 11.45 | F12 - B | Gnosjö IF - Oskarström IS | |
315. | 12.00 | F12 - B | Onsala BK Blå - Alets IK Blå | |
318. | 12.15 | F12 - B | IF Centern Blå - Gnosjö IF | |
321. | 12.30 | F12 - B | Oskarström IS - Onsala BK Blå | |
324. | 12.45 | F12 - B | Alets IK Blå - IF Centern Blå | |
327. | 13.00 | F14 - B | Alets IK Blå - IS Halmia Röd | 4 - 0 |
330. | 13.15 | F14 - B | Tölö IF Grön - BK Astrio | 0 - 5 |
333. | 13.30 | F14 - B | IS Halmia Röd - Kullabygdens DFF | 0 - 7 |
336. | 13.45 | F14 - B | BK Astrio - Alets IK Blå | 7 - 0 |
339. | 14.00 | F14 - B | Kullabygdens DFF - Tölö IF Grön | 3 - 0 |
342. | 14.15 | F14 - B | IS Halmia Röd - BK Astrio | 0 - 7 |
345. | 14.30 | F14 - B | Kullabygdens DFF - Alets IK Blå | 6 - 0 |
348. | 14.45 | F14 - B | Tölö IF Grön - IS Halmia Röd | 6 - 0 |
351. | 15.00 | F14 - B | BK Astrio - Kullabygdens DFF | 2 - 4 |
354. | 15.15 | F14 - B | Alets IK Blå - Tölö IF Grön | 0 - 2 |
357. | 15.30 | F14 - D | IF Väster 1 - Halmstad BK Gul | 3 - 0 |
360. | 15.45 | F14 - D | Halmstad BK Gul - IF Böljan | 1 - 1 |
363. | 16.00 | F14 - D | IF Böljan - IFK Osby Blå | 1 - 2 |
366. | 16.15 | F14 - D | IF Böljan - IF Väster 1 | 1 - 2 |
368. | 16.30 | F14 - D | IF Centern - IF Böljan | 0 - 0 |
373. | 17.00 | F14 - 1/2 | IF Mölndal Fotboll blå - Kullabygdens DFF | 3 - 1 |
376. | 17.15 | F14 - B-1/2 | Fortuna FF Svart - BK Astrio | 4 - 2 |
379. | 17.30 | F14 - 3-4 | Kullabygdens DFF - IF Väster 1 | 2 - 1 |
381. | 17.45 | F14 - Final | IF Mölndal Fotboll blå - Tölö IF Orange | 3 - 1 |
391. | 18.45 | F16 - A | IF Centern - Fortuna FF | 1 - 5 |