Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | P08 - A | Älvsborgs FF P2008 Blå - Kullavik IF | ||
08.55 | P08 - A | Kullavik IF - GAIS Gais | ||
09.50 | P08 - A | GAIS Gais - Lerkil IF Blå | ||
10.45 | P08 - A | GAIS Gais - Älvsborgs FF P2008 Blå | ||
11.40 | P08 - C | Partille IF RÖD - vakant | ||
12.35 | P08 - A | Alingsås IF - GAIS Gais | ||
13.30 | P08 - C | vakant - Gislaveds IS Lag Oscar | ||
14.25 | P08 - C | Gislaveds IS Lag Oscar - IFK UDDEVALLA 1 | ||
15.20 | P08 - C | Gislaveds IS Lag Oscar - Partille IF RÖD | ||
16.15 | P08 - C | Lerums IS 2 - Gislaveds IS Lag Oscar |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | P10 - C | Hovås Billdals IF HBIF 2 - Tölö IF Grön | - | |
09.40 | P10 - C | Tölö IF Grön - Gais | - | |
10.20 | P10 - C | Gais - Särö IK Vit | - | |
11.00 | P10 - C | Gais - Hovås Billdals IF HBIF 2 | - | |
11.40 | P10 - E | Lerkils IF Vit - Halmstad BK Svart | - | |
12.20 | P10 - E | Särö IK Grön - Lerkils IF Vit | - | |
13.00 | P10 - D | Hovås Billdals IF HBIF 5 - Lerkils IF Blå | - | |
13.40 | P10 - D | Lerkils IF Blå - Särö IK 3 | - | |
14.20 | P10 - D | Särö IK 3 - Kullavik IF 3 | - | |
15.00 | P10 - D | Särö IK 3 - Hovås Billdals IF HBIF 5 | - | |
15.40 | P10 - D | Örgryte IS FF 2 - Särö IK 3 | - |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
09.00 | P09saturday - A | IK Zenith Vit - Solängens BK Vit | ||
09.45 | P09saturday - A | Särö IK 2 - Västra Frölunda IF Lag 2 | ||
10.30 | P09saturday - A | IK Zenith Vit - Särö ik 1 | ||
11.15 | P09saturday - A | IK Zenith Grön - Särö IK 2 | ||
12.00 | P09saturday - A | Särö ik 1 - Solängens BK Vit | ||
12.45 | P09saturday - A | Västra Frölunda IF Lag 2 - IK Zenith Grön | ||
13.30 | P09saturday - A | Särö IK 2 - IK Zenith Vit | ||
14.15 | P09saturday - A | Särö ik 1 - Västra Frölunda IF Lag 2 |
Res | ||||
---|---|---|---|---|
08.00 | P07 - A | Kullavik If 1 - BK Häcken Gul | ||
08.55 | P07 - A | BK Häcken Gul - Tofta GIF | ||
09.50 | P07 - A | Tofta GIF - BK Astrio Svart | ||
10.45 | P07 - A | Tofta GIF - Kullavik If 1 | ||
11.40 | P07 - C | Kullavik IF 2 - Västra Frölunda IF Grön | ||
12.35 | P07 - A | Örgryte IS Röd - Tofta GIF | ||
13.30 | P07 - C | Västra Frölunda IF Grön - If Warta 1 | ||
14.25 | P07 - C | If Warta 1 - Snöstorp Nyhem | ||
15.20 | P07 - C | If Warta 1 - Kullavik IF 2 | ||
16.15 | P07 - C | Lerkils IF Röd - If Warta 1 |